Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

+68
Mila03
Ana va
aazar
даша
malena
darcy
lepotica
Anchika95
mk_snajka
stf385
**Dadi**
bikica
dea
enisa
Zana 200
lucky
arena
Marija5554
sanja444
maja5
Marina
ANA
makisoul
klimt
hipnotic
Liliput
Viktoria
niveaaa
Gea
aurelija
lelakostova
SoleSrbija
Daniela
caci*alex
Maki
Happy
Sanjchi
ica
Зорана
aleksandra
alex_fan
mina_8377
shiny
Tajna
Videna
dederaj
sibilla
beltina
Darija
mace
Rossa
Zora
anata
emili_ja
Lu_Lu13
Sophie
**Reneesme**
Keti
Go Ka
exi
Anuska
MayaOk
Galence
jasmina k
goca-ge
Zoka
сонце
jasna
72 posters

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Anuska uto vel 24, 2009 4:28 pm

На дизајнерката Билјана Каран ниту еден од изведувачите не и оставил особен впечаток на домашниот евровизиски избор. Според неа, со својот усогласен стајлинг се издвоил единствено младиот Александар Белов, кој заедно со танчерките изгледал добро на сцената.
izvor: www.spic.com.mk
Anuska
Anuska

Female
Virgo Broj postova : 1108
Age : 35
Location : Skopje, Macedonia
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by jasmina k uto vel 24, 2009 4:36 pm

pa da ! mrtva trka koje je veceri bolje izgledao,mada ja malu prednost dajem polufinalnoj veceri zbog opustenije varijante.

jasmina k

Female
Leo Broj postova : 543
Age : 38
Location : Srbija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by emili_ja uto vel 24, 2009 4:41 pm

Vcera vo VEST pisuvase(nemozam da go najdam linkot ,pa ke citiram):
Aleksandar Belov ubavo izgledase na scenata.Ke mu ja prostime demode vratovrskata"
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge uto vel 24, 2009 4:44 pm

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 %D0%91%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B2%20%D0%B4%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D0%B0%D0%BA%D0%BB%2C%20%D0%9D%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge uto vel 24, 2009 4:46 pm

Eve kao vistinata izlaga na videlina. Koj je i kakov e i koi se kvalitetite na Aleksandar nemoze da se sokrie.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by emili_ja uto vel 24, 2009 4:48 pm

goca-ge je napisao/la:Eve kao vistinata izlaga na videlina. Koj je i kakov e i koi se kvalitetite na Aleksandar nemoze da se sokrie.

I na linkot gore go ima istoto.Kvalitetot vo sekoj islucaj isplivuva na povrsina :running wild:
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Zora uto vel 24, 2009 5:18 pm

Znaci ovie od backstage sitel i vecer se tolku kontradiktorni sto nemam zborovi.

Dali nekoj gledase vesti na sitel vo nedelata i sto zborese spikerot nivni ni imeto ne mi se pisuva negovo gi vrekase momcinjava od next time nemale pesna ubava site drugi nivni pesni se poubavi i sto uste ne, prosto se cudev kako voopsto pak se pojavile vo taa tv i samo pofalbi za Kaliopi imase.
A pak vo Vecer deka kostumot sto go nosel Alex bil pogolem eden broj i deka e ala Sakis.
I bas ubavo sto ne im dale akreditacija za sledenje na Skopje fest i zasluzile da mrznat nadvor na sneg.
Se izvinuvam za ovoj moj post no me isprovociraa.
Zora
Zora

Female
Broj postova : 209
Location : Skopje-Mkd
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Rossa uto vel 24, 2009 5:31 pm

Pa duri sega li sfatija deka Aleksandar e CAR?!
Whatever, vazno e deka sfatija konecno koj e :little angel:
Rossa
Rossa

Female
Aquarius Broj postova : 234
Age : 50
Location : ALEXLAND
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by mace uto vel 24, 2009 5:46 pm

jas mislam poenta na Backsatage ne im e da go izdignat Belov so tekstotov tuku sprotivnoto, ima mnogu ironija vo tekstov!...

mace

Broj postova : 57
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Darija uto vel 24, 2009 5:47 pm

Zora je napisao/la:Znaci ovie od backstage sitel i vecer se tolku kontradiktorni sto nemam zborovi.

Dali nekoj gledase vesti na sitel vo nedelata i sto zborese spikerot nivni ni imeto ne mi se pisuva negovo gi vrekase momcinjava od next time nemale pesna ubava site drugi nivni pesni se poubavi i sto uste ne, prosto se cudev kako voopsto pak se pojavile vo taa tv i samo pofalbi za Kaliopi imase.
A pak vo Vecer deka kostumot sto go nosel Alex bil pogolem eden broj i deka e ala Sakis.
I bas ubavo sto ne im dale akreditacija za sledenje na Skopje fest i zasluzile da mrznat nadvor na sneg.
Se izvinuvam za ovoj moj post no me isprovociraa.

I bas ubavo sto ne im dale akreditacija za sledenje na Skopje fest i zasluzile da mrznat nadvor na sneg.

Ovo mi je najjača rečenica Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Puppy



A kako baš proceniše da je odelo Aleksovo bilo veće samo za jedan broj Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Pleasantry, možda je za dva a možda za pola broja. nails

Zoro, uopšte se ne nerviraj. Moraju nešto da pričaju da bi privukli malo pažnje, očigledno im je gledanost i eminentnost veoma loša Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Iconhahag


Zadnja promjena: Darija; uto vel 24, 2009 5:50 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Darija
Darija
ANĐEO FORUMA
ANĐEO FORUMA

Female
Broj postova : 413
Location : Srbija
Registration date : 17.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by emili_ja uto vel 24, 2009 5:50 pm

Darija je napisao/la:
Zora je napisao/la:Znaci ovie od backstage sitel i vecer se tolku kontradiktorni sto nemam zborovi.

Dali nekoj gledase vesti na sitel vo nedelata i sto zborese spikerot nivni ni imeto ne mi se pisuva negovo gi vrekase momcinjava od next time nemale pesna ubava site drugi nivni pesni se poubavi i sto uste ne, prosto se cudev kako voopsto pak se pojavile vo taa tv i samo pofalbi za Kaliopi imase.
A pak vo Vecer deka kostumot sto go nosel Alex bil pogolem eden broj i deka e ala Sakis.
I bas ubavo sto ne im dale akreditacija za sledenje na Skopje fest i zasluzile da mrznat nadvor na sneg.
Se izvinuvam za ovoj moj post no me isprovociraa.

I bas ubavo sto ne im dale akreditacija za sledenje na Skopje fest i zasluzile da mrznat nadvor na sneg.

Ovo mi je najjača rečenica Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Puppy

Uzasno losa :lol 021:


A kako baš proceniše da je odelo Aleksovo bilo veće samo za jedan broj Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Pleasantry, možda je za dva a možda za pola broja. nails

Zoro, uopšte se ne nerviraj. Moraju nešto da pričaju da bi privukli malo pažnje, očigledno im gledanost i eminentnost veoma loša Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Iconhahag
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Zora uto vel 24, 2009 6:10 pm

Tocno da gi citiram ovie od V---r ne sasluzuva da se napise celo ime
Aleksandar Belov so dvizenja ala SakisRuvas.Fin kostum ,ama go zgresil brojot.
Pa ne se nerviram neli sme casual :toptop:
Zora
Zora

Female
Broj postova : 209
Location : Skopje-Mkd
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by beltina uto vel 24, 2009 7:31 pm

Meni se iskreno dopada tekst. Oni moraju napisati za A1 negatican komentar ali duh celog teksta je pozitivan po aleksandra. I ja licno ne vidim ironiju vec potvrdu da aleks poseduje i stas i glas i karakter i to je uvideo ceo balkan
beltina
beltina

Female
Leo Broj postova : 652
Age : 52
Location : Skopje
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by exi uto vel 24, 2009 10:49 pm

Konecno i Backestage go priznaa toa sto cel Balkan go znae i odamna go vide vo Aleksandar Belov
exi
exi

Female
Broj postova : 678
Location : skopje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Go Ka uto vel 24, 2009 11:19 pm

Ima vreme site sto zboruvaat loso za nego ke im dojde pamet :)
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Keti uto vel 24, 2009 11:34 pm

I jas ne go gledam tekstot kako ironicen.Mi padna mnogu cudno, bas deka e od niv.
Bas, pak ke procitam da se uveram deka prviot vpecatok ne me lazel.
Keti
Keti
Admin
Admin

Broj postova : 1761
Location : Skopje
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by jasmina k uto vel 24, 2009 11:38 pm

ni meni ovaj tekst ne izgleda lose po aleksandra,cak naprotiv,hteli oni to ili ne oni su ga ishvalili.

jasmina k

Female
Leo Broj postova : 543
Age : 38
Location : Srbija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by sibilla uto vel 24, 2009 11:46 pm

i spored mene tekstot e ok, gi priznavaat kvalitetite na aleksandar i plukaat isklucivo po negovite "mediumski drugarcinja" a1... megutoa naslovot e katastrofa ... a sepak toa e toa sto prvo paga vo oci
sibilla
sibilla

Female
Gemini Broj postova : 380
Age : 38
Location : Skopje
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge sri vel 25, 2009 12:58 am

Tekstot po mene e korekten i Backstage se iskupuva za prethodno storenoto. Ako nekoj e favorit so 50% glasovi i zavrsi na 8 mesto toa se narekuva debakl kolku i da ne boli. No podolu tekstot e sprotiven na naslovot, a mozel da bide los znaejki go prilogot koj go imaa od hardrock. Sepak Aleksandar go izdvojuvaat megju site ucesnici so mnogu pofalni zborovi.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by jasna sri vel 25, 2009 2:32 am

Koliko ja uspjevam čitati izjave u medijima sa svojim skromnim znanjem makedonske ćirilice, jasno je ko dan da sitel i a1 ratuju.
No mora se priznati da koliko god sitel želi popljuvati Aleksa, ne mogu to raditi. Jer im Aleks ne daje nikakvog materijala. A osim toga, riskiraju da ispadnu jadni.
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Zoka sri vel 25, 2009 7:29 am

sega svatija deka Ace e car? :confused 28:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 38
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by sibilla sri vel 25, 2009 12:46 pm

ma oni znaea od porano...samo ne sakaa da priznaat... no dojde i toj moment :bravo:
sibilla
sibilla

Female
Gemini Broj postova : 380
Age : 38
Location : Skopje
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Zoka sri vel 25, 2009 12:49 pm

sibila vo pravo si... :running wild:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 38
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Gost sri vel 25, 2009 8:38 pm

Ja mislim da Backstage nema nisto protiv Aleksandra.
Oni samo koriste njega, za da napadnu i ponizu a1 televiziju zato sto za vreme OT-a ona je bila najgledana televizija u Makedoniju, a to je stvorio ljubomoru i revolt kod sitel televiziju.
Ali da koriste Aleks za sve ovo stvarno nije u redu.
Aleks nije kriv sto a1 tv. mu je pruzila svoju poddrsku.
Ali dobro je sto priznaju da je Aleks fin, dobar i skroman decko ili kao sto kazu oni (a to je prava istina), Aleks je jednostavno CAR i to ne moze niko promeniti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by dederaj sri vel 25, 2009 9:23 pm

Zoka je napisao/la:sega svatija deka Ace e car? :confused 28:

ama bas...sad uvideli da je Aleks car :king:
dederaj
dederaj

Female
Aquarius Broj postova : 912
Age : 55
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 4 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.