Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

+14
aLeX_92
Mia
Anja s
anata
Sanjchi
goca-ge
elizabeta
bikica
Maki
даша
Go Ka
Anuska
jasna
Ivana Belova ;)
18 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov namnogu vi se dopaga ?

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? I_vote_lcap13%Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? I_vote_rcap 13% 
[ 9 ]
Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? I_vote_lcap10%Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? I_vote_rcap 10% 
[ 7 ]
Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? I_vote_lcap16%Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? I_vote_rcap 16% 
[ 11 ]
Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? I_vote_lcap35%Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? I_vote_rcap 35% 
[ 24 ]
Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? I_vote_lcap25%Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? I_vote_rcap 25% 
[ 17 ]
 
Ukupno glasova : 68
 
 

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by Ivana Belova ;) pet tra 02, 2010 5:38 pm

Ajde da videme koja pesna na Aleksandar Belov e najomilena magu Aleksandrovkite ? proud
Ivana Belova ;)
Ivana Belova ;)

Broj postova : 184
Location : ALEXLAND
Registration date : 18.03.2010

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by jasna pet tra 02, 2010 6:44 pm

Glasala :wink kiss:

Ivana, bravo za anketu :)
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by Anuska pet tra 02, 2010 6:48 pm

Samo za edna pesna moze da se glasa ?
Anuska
Anuska

Female
Virgo Broj postova : 1108
Age : 35
Location : Skopje, Macedonia
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by jasna pet tra 02, 2010 6:59 pm

haha Anuska.. i ja sam imala takvih dilema
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by Go Ka pet tra 02, 2010 7:01 pm

Mislam deka moze da se glasa najmnogu za 5 pesni :)
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by даша pet tra 02, 2010 7:01 pm

thumb
ovo će čini mi se biti dvoboj različitih generacija između dve udarne stvari :lol 021:
mada, svaka je pesma za sebe posebna i u principu teško se odlučiti samo za jednu :wink kiss:
даша
даша

Broj postova : 1497
Location : Srbija
Registration date : 07.05.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by jasna pet tra 02, 2010 7:04 pm

Go Ka je napisao/la:Mislam deka moze da se glasa najmnogu za 5 pesni :)
more laugh
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by Maki pet tra 02, 2010 7:19 pm

Super je anketa, bravo Ivana.
Glasala sam
Maki
Maki

Female
Sagittarius Broj postova : 1052
Location : na more
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by Anuska pet tra 02, 2010 7:33 pm

Jas za 4 glasav :lol 021: Yesss :wink kiss:
Anuska
Anuska

Female
Virgo Broj postova : 1108
Age : 35
Location : Skopje, Macedonia
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by Maki pet tra 02, 2010 7:49 pm

Pa sto ne mi kazavte deka moze za povece od edna pesna da se glasa :lol 021:
Maki
Maki

Female
Sagittarius Broj postova : 1052
Location : na more
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by bikica pet tra 02, 2010 7:52 pm

Glasala i ja :wink kiss:
bikica
bikica

Female
Leo Broj postova : 1573
Age : 32
Location : Kumanovo
Registration date : 03.04.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by elizabeta pet tra 02, 2010 8:02 pm

I jas glasav.Site se dobri .No Zvezdo sjajna mi e ,tak kako da kazam polna so emocii.i za mene naj.
elizabeta
elizabeta

Broj postova : 779
Location : makedonija
Registration date : 30.08.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by goca-ge pet tra 02, 2010 9:00 pm

Zadovolna, Ostani mi e omilena. Po nea e Zvezdo sjajna, pa Nema podobro .... Neka se mnozat :running:
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by Sanjchi pet tra 02, 2010 9:08 pm

Super anketa. Bravo Ivana!
Svaka pesma je lepa na svoj nacin, i razlicita, sve su mi drage, ali za sada ipak Ostani :)
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by goca-ge pet tra 02, 2010 9:17 pm

jasna je napisao/la:
Go Ka je napisao/la:Mislam deka moze da se glasa najmnogu za 5 pesni :)
more laugh
smile
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by anata pet tra 02, 2010 9:19 pm

Ako mora da biram, makar sto site pesni mi se epten dragi i ubavi na svoj nacin i mi e tesko da gi izdvojuvam Ostani mi e NO1, a 2 mesto delat Edna i Nema podobro nesto pa Zvezdo sjajna pa Zastani solzi izbrisi
anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by Anja s pet tra 02, 2010 10:09 pm

Anketa je super.Meni je najbolja "EDNA"!!!
Anja s
Anja s

Female
Broj postova : 81
Location : Banja Luka
Registration date : 03.12.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by Ivana Belova ;) pet tra 02, 2010 10:14 pm

Milo mi e sto dobro ja prifativte anketava. Smetav deka i na nas ovde na forumov ni treba nekoja anketa za kojasto ke diskutirame. Inaku site pesni se ubavi na svoj nacin. Mnogu bese tesko da se odlucam , no sepak jas glasav za Edna .Nekako najbrza mi e i najinteresna.Mozebi bidejki e najnova.Se nadevam deka brojot na pesnite za glasanje se poveke ke se zgolemuva. :spray: proud
Ivana Belova ;)
Ivana Belova ;)

Broj postova : 184
Location : ALEXLAND
Registration date : 18.03.2010

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by Mia pet tra 02, 2010 10:57 pm

Za mene nadobra pesna mi e Ostani (pravo umetnicko delo),potoa tuka nekade mi e i Zvezdo sjajna, pa Edna i Nema podobro nesto,no bidejki Alex go ima najubaviot glas sto dosega sum go slusnala ,jas :music 4: site negovi pesni :spray: ♥ :stars from sky
Mia
Mia

Broj postova : 49
Location : ALEXLAND
Registration date : 30.03.2010

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by goca-ge pet tra 02, 2010 11:16 pm

Anketava e super Ivana, a moze i na Alex da mu bide od korist. Se nadevam deka naseto mislenje mu znaci. Jas se nadevam deka ke snimi spot so Ostani, za da zazivee pesnata. :agree:
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by Ivana Belova ;) sub tra 03, 2010 9:08 pm

Kako sto gledam OSTANI zasega ima najmnogu glasvi.Navistina mnogu dobra pesna bas mi e zal sto nasata star ne pobedi na Skopjefest :gaaah:
Ivana Belova ;)
Ivana Belova ;)

Broj postova : 184
Location : ALEXLAND
Registration date : 18.03.2010

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by Ivana Belova ;) ned tra 04, 2010 7:12 pm

Veke napisav vo OFF TOPIC no eve i ovde.
Luge gledam deka ste praznicno raspolozeni i mnogu mi e milo. No ve molam ne zapostavuvajte go glasanjeto na City Radio... Ima promena.Pesnata na Aleksandar Belov Nema podobro nesto e zameneta so Edna. Znace sega ako sakame da glasame za Aleksandar ke glasame za Edna. Momentalno Next Time se pred Alex. Ve molam pocnete da glasate. Uste ednas Hristos Voskrese na site vernici. ;)
Eve kakva e situacijata na City Radio :

Next Time - Рамо за плачење
6 66.7%

Александар Белов - Една
2 22.2%
Ivana Belova ;)
Ivana Belova ;)

Broj postova : 184
Location : ALEXLAND
Registration date : 18.03.2010

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by Ivana Belova ;) sri tra 07, 2010 9:40 pm

Ajde luge dajte po nekoj glas za vasata omilena pesna.Mnogu ste mi stedlivi sega zasega ima samo 52 glasa!!!! :running: Ajde malku da zivne ovoj topik ;))) hangingout
Ivana Belova ;)
Ivana Belova ;)

Broj postova : 184
Location : ALEXLAND
Registration date : 18.03.2010

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by aLeX_92 ned tra 11, 2010 3:53 pm

Ja sam glasala za Edna ali iskreno nisam mogla uopste da se odlucim :(

Moram da priznam da u svakoj pesmi nadjem deo sebe ako razumete sta hocu da kazem :) Alex stvarno ume da me dirne emocijama :)
aLeX_92
aLeX_92

Female
Gemini Broj postova : 44
Age : 31
Location : Srbija, Aleksinac
Registration date : 11.04.2010

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by Ivana Belova ;) ned tra 11, 2010 7:26 pm

Slazem se s tobom aLeX_92... :spray: proud
Ivana Belova ;)
Ivana Belova ;)

Broj postova : 184
Location : ALEXLAND
Registration date : 18.03.2010

[Vrh] Go down

Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ? Empty Re: Koja pesna na Aleksandar Belov najmnogu vi se dopaga ?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.