Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkanska estrada / Балканска естрада

+36
Boojan
Maki
даша
goki
aurelija
rancika
enisa
aazar
leva
shiny
Videna
caci*alex
sibilla
Viktoria
goca-ge
Galence
malena
Anuska
Zora
jasna
Zoka
Tajna
сонце
**Reneesme**
makisoul
Liliput
Go Ka
arena
Gea
SoleSrbija
Sophie
Sanjchi
Keti
emili_ja
lucky
beltina
40 posters

Stranica 5 / 16. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea pon lip 29, 2009 2:16 am

Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul pon lip 29, 2009 2:22 am

Jasna, mnogo mi je drago kada citam tvoje komentare i sa ovim se potpuno slazem.
Kaja nije nesto mnogo popularna u Srbiji, ucestvovala je u jednom od serijala VIP Veliki Brat i mnogi ljudi su tek tada prvi put culi za nju.
Ona na pocetku karijere nije pevala turbo folk i narodnjake i bila je nepoznata, koliko god se trudila da peva dobro, a odlican je vokal, fantasticno peva sve zanrove, medjutim, kada je pocela da peva ove druge zanrove, turbo i narodnjaci, tek onda je postala popularnija i to je na zalost, cesto tako.
Verujem da su joj rekli da treba tako da peva, zato sto upravo te narodnjacke boje u pesmi, napravice jos veci hit, nego da je klasican pop.
U najvecem broju slucajeva, veruj mi Jasna, upravo taj narodnjacki melos privuce veliki deo publike i strasno je sto je tako, ali sta da se radi, mediji su to servirali,a narod samo guta.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea pon lip 29, 2009 3:33 am

Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja pon lip 29, 2009 5:36 pm

RSS NAJNOVIJE VESTI


Sergej Ćetković pobedio Vukašina Brajića!
Autor: Jelena Pantović

Objavljeno: 29.06.2009 13:55


Posetiteljke portala www.lepotaizdravlje.rs udružile su snage sa posetiocima portala "Svet" i zajednički, većinom glasova, izabrale pop pevača Sergeja Ćetkovića za najboljeg frajera ovog kišovitog juna! Dame su svoj izbor objašnjavale činjenicom sa kršni Crnogorac odlično peva, da je pristojan, veoma fin i beskrajno šarmantan. Najveću konkurenciju Sergeju je do samog kraja predstavljao jedan od favorita "Operacije trijumf" Vukašin Brajić koji je takođe dobio veliki broj glasova, i koji je praktično pobedio na sajtu “Sveta” , ali je prevagu odneo Sergej Ćetković zahvaljujući damama sa sajta Lepote i zdravlja. Ostali konkurenti koji su bili kandidati za frajera juna: Veselin Jevrosimović, Boško Jakovljević i Bane Trifunović, ostali su daleko u pozadini. Uskoro ćete na sajtu www.lepotaizdravlje.rs moći da pročitate i opširan intervju sa Sergejom, a možete se, na istom portalu, već sada podsetiti šta je rekao Nikola Sarić, poznatiji kao Sajko, momak koji je izabaran za najboljeg frajera maja!
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Tajna uto lip 30, 2009 11:25 am

Uopće nisam preslušala obadvije pjesme. ne želim, ne mogu, nemam zašto, ne zanima me...

Inače sam ok :running wild:

:lol 3:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gost uto lip 30, 2009 1:33 pm

Emina Jahović ugostila Anu, Milicu i Danijela!

Objavljeno: 30.06.2009 10:07 SVET

Popularna pevačica Emina Jahović Sandal prošle nedelje u svoj dom u Istanbulu primila je zvezde „Operacije trijumf“ Danijela Pavlovića, Milicu Majstorović i Anu Bebić. Ka što je naš potral već pisao, Emina mladim pevačima piše pesme, a pored toga što će se njenom kompozicijom na predstojećim "Sunčanim skalama" predstaviti Adnan i Kaja, to će učiniti i Ana, Milica i Danijel. Tim povodom, popularni trio se uputio u Istanbul kako bi snimio pesmu koju je za njih napisala Emina. „Sjajno smo se proveli u gradu na Bosforu, a usput smo napravili sjajnu pesmu „Rođeni sa greškom“. Što se Emine tiče, fenomenalan je domaćin i, iskreno, jedva čekam „Sunčane skale“, da se ponovo družimo s njom“, rekao je za naš portal Danijel.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Tajna uto lip 30, 2009 1:38 pm

Ma krasno Danijele ☕
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gost uto lip 30, 2009 1:43 pm

Sve me ovo uopšte ne zanima, ali ajde, možda nekog i interesuje.......

Blic, 30.06.2009.

Duet „OT benda” i Karoline Gočeve
U revijalnom delu „Sunčanih skala” trebalo bi da nastupe članovi „OT benda” - Nikola Sarić, Đorđe Gogov, Vukašin Brajić i Nikola Paunović, koji su nominovani za Prinčevu nagradu u kategoriji otkriće godine. Interesantno je i to da će „OT bend” na festivalu nastupiti zajedno sa popularnom makedonskom pevačicom Karolinom Gočevom i premijerno će izvesti rok baladu „Zaboravi” koju su nedavno snimili.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Zoka uto lip 30, 2009 1:49 pm

SVaka im cast....znaci album uste malku mozat da snimat.....toa ti e nekoj so edna pesna nekoj so 5 :nervous:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 38
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea uto lip 30, 2009 2:44 pm

Tajna je napisao/la:Uopće nisam preslušala obadvije pjesme. ne želim, ne mogu, nemam zašto, ne zanima me...

Inače sam ok :running wild:

:lol 3:

Tajna moja preporuka ni nemoj, hahaha stvarno nemaš zašto.
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Videna uto lip 30, 2009 2:53 pm

Ja nisam preslusala ni njihove a ni Igorovu pesmu a ni onu koju peva neki J.Panov.
I ne bih da i slusam
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Tajna uto lip 30, 2009 3:00 pm

Videna je napisao/la:Ja nisam preslusala ni njihove a ni Igorovu pesmu a ni onu koju peva neki J.Panov.
I ne bih da i slusam

:lol 3: :lol 3: :lol 3: :lol 3:


Videna je napisao/la: neki J.Panov.

:lol 2: :lol 2: :lol 2:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Zoka uto lip 30, 2009 3:24 pm

Videna je napisao/la:Ja nisam preslusala ni njihove a ni Igorovu pesmu a ni onu koju peva neki J.Panov.
I ne bih da i slusam

aman be covek taka li protestiras....inace pesnata e bas ubava
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 38
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul uto lip 30, 2009 3:27 pm

Slazem se Zoko, pesma je bas lepa,a Joce Panov je sasvim solidan pevac.Naravno da bi po mom misljenju pesma mnogo bolje zvucala u Aleksandrovom izvodjenju.
Preslusala sam i pesme ostalih studenata OT zato sto me je zanimalo u kom pravcu se krece muzika koja se stvara za njih.
Pesma Rodjeni sa greskom ima odlican, urbani i moderan aranzman, nije po mom ukusu i necu je slusati, ali moram biti objektivna i priznati da je taj deo pesme fenomenalno uradjen.
Ova pesma koju pevaju Adnan i Kaja bi cak i dobro zvucala, kada ne bi imala narodnjacke primese.
I za nju moram da priznam da nije losa, samo mi se i tu ne svidja tekst, previse patetican,a melodija je sasvim pristojna, medjutim ovde je aranzman malo zastareli.
Ni ova pesma nije po mom ukusu i necu je slusati sigurno, ali pokusavam da budem objektivna sto se mog misljenja tice.
Pricam o pesmama, ne o pevacima.
Sto se tice pevaca, mnogo puta sam vec napisala sta mislim i o Danijelu, Milici i Ani, pa i o Adnanu.


Zadnja promjena: makisoul; uto lip 30, 2009 3:42 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Videna uto lip 30, 2009 3:39 pm

Sekoj ima svoe mislenje neli imavme tolku forumski polemiki bas okolu toa deka sekoj moze da zastapuva svoe mislenje.A i vkusovite ni se razlikuvaat neli.Nema potreba od atak ako e toa moe mislenje.Kakvo i da e toa e samo moe i ne zagrozuva nicie tugjo melsenje.
:group hugg:
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea uto lip 30, 2009 3:40 pm

Evo još ove 3 pjesme sa festivala i neću vas više gnjaviti sa tim, hehe :)





Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul uto lip 30, 2009 3:43 pm

Videna, niko ne napada tvoje misljenje, samo iznosimo svoje, koje se trenutno ne slaze sa tvojim. :)
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Videna uto lip 30, 2009 3:47 pm

Makisoul nisam ni mislila da neko treba da napada moje misljenje zato sto je to samo moje.Ne mora znaciti da je najpametnije to smo vec ranije apsolvirali i neznam zasto
ima potrebe da budem pominjana.Neka svako iznosi svoje misljenje i to je u redu.
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul čet srp 02, 2009 6:36 pm



Pesma koju pevaju OT bend i Karolina na Suncanim Skalama.Meni se bas dopada.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by leva čet srp 02, 2009 7:32 pm

Ova e prva pesna sto navistina mi se dopadna, daleku nad site pesni sto se pojavija od OT izveduvaci. Karolina pee najverojatno kako i sekogas, samo zaradi slabiot partner zvuci preubavo, angelski. A Vukasin i kompanija pokraj nea zvucat krajno amaterski i smesno. E ova trebase da go slusnam za da mi se potvrdi kakov pejac e Aleks i kade se rangira kako pejac, a kakvi se Vukasin i kompanija i kade tie se rangiraat. Kako zvucese Aleks pokraj Karolina a kako Vukasin i kompanija.

leva

Broj postova : 13
Location : mk
Registration date : 12.04.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Sanjchi čet srp 02, 2009 8:28 pm

Zaista fantasticna pesma! :music 4: Karolini svaka cast. Apsolutno se slazem sa levom. Vukasin je OK otpevao svoj deo. Ali samo OK, i nista vise. Pokraj njega, ne cujem vise nikoga iz OT benda. Gde su Djole i Nikola P.? Pojela ih Karolina svu cetvoricu za dorucak :lol 021: :lol 021: :lol 021:
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Sophie čet srp 02, 2009 8:51 pm

Normalno deka Karolina ke snima so OT-bend saka devojkata da bide dominantna vo pesnata,a so nasiot Aleksandar tesko toa da i uspee...Inaku pesnava mi se dopaga poveke od onie na Adnan i Ana so prateckite vokali Danijel i Milica... :)
Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul čet srp 02, 2009 9:20 pm

Samo Karolina i Vukasin imaju solo deonice,a ostali momci iz OT benda su prateci vokali.
Meni se dopadaju oboje, Vukasin i Karolina, naravno da bih vise volela da sa njom peva Aleksandar, ali sta je tu je.

VUKAŠIN ODGOVARA : Da pojasnim, jer vidim da neko ko je danas otvorio profil na YT (pitam se iz kog razloga), pokusava da napravi od ovoga teoriju zavere... Ova pesma jeste bila namenjena Sajku, ali sticajem okolnosti na koje ni Sajko ni ja nismo uticali, otpevao sam je ja. To uopste nije neobicno u ovom poslu. Pesma treba da se nadje na albumu OT benda, i zato se najavljuje kao OT bend i Karolina. Na albumu koji je u planu, svako ce imati svoju pesmu, ali ce sve pesme biti potpisane kao OT bend.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Tajna pet srp 03, 2009 3:57 pm

Filozof. ☕

Previše razmišlja...a ja sam mislila da ja previše razmišljam šta netko misli, šta će netko reći....

Joooj Vukašine! :gaaah:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul pet srp 03, 2009 4:16 pm

To je napisao na njegovom kanalu na You Tube i ja smatram da se previse pravda, sta ga briga, planirana je pesma bila za Sajka, a dobio je on, pa sta.
I Prezivecu je bila planirana za Aleksandra pa dobila je Ana i sta sada mi tu mozemo, o svemu tome odlucuje Emotion.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 5 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 16. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.