Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkanska estrada / Балканска естрада

+36
Boojan
Maki
даша
goki
aurelija
rancika
enisa
aazar
leva
shiny
Videna
caci*alex
sibilla
Viktoria
goca-ge
Galence
malena
Anuska
Zora
jasna
Zoka
Tajna
сонце
**Reneesme**
makisoul
Liliput
Go Ka
arena
Gea
SoleSrbija
Sophie
Sanjchi
Keti
emili_ja
lucky
beltina
40 posters

Stranica 3 / 16. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul sub lip 20, 2009 1:19 am



Pobednik HTZ, Bojan Jambrosic, ovo je jedan od nastupa u vecerasnjem finalu.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul sub lip 20, 2009 1:33 am



A ovo je ono sto se meni dopalo u finalu HTZ, Zoran Misic i perfekto izvodjenje Highway to hell, mnogo bolje od Vukasina.
Razlika u glasovima je bila samo 50, Bojan je imao 50,1%, a Zoki 49,9%
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by **Reneesme** sub lip 20, 2009 1:37 am

Jooooooooooooj tako mi je žaoooooo Zoki je bolji barem meni svaka mu cast
**Reneesme**
**Reneesme**

Female
Pisces Broj postova : 533
Age : 30
Location : Hrvatska - Sisak
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul sub lip 20, 2009 1:40 am

**Reneesme** je napisao/la:Jooooooooooooj tako mi je žaoooooo Zoki je bolji barem meni svaka mu cast

I meni je Zoki bolji Renee, ali nije los ni Bojan.Cini mi se da je Bojan komercijalniji i prijemciviji za veci deo publike i da je zbog toga pobedio, ali razlika u glasovima je stvarno mala.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by **Reneesme** sub lip 20, 2009 1:48 am

Naravno i Bojan je dobar decko lijepo pjeva samo Zoki je ne znam nekako hmm bolji ne znam jel to zato što više prevagnulo to što me vuce Zokijeva vrsta glazbe ili ne znam ali Bojan je jako dobar i cestitam muu na pobjedii :)
**Reneesme**
**Reneesme**

Female
Pisces Broj postova : 533
Age : 30
Location : Hrvatska - Sisak
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by **Reneesme** sub lip 20, 2009 11:42 am

makisoul a što misliš o njihovoj novoj pjesmi meni je bio bolji Zoran ???
**Reneesme**
**Reneesme**

Female
Pisces Broj postova : 533
Age : 30
Location : Hrvatska - Sisak
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul sub lip 20, 2009 12:03 pm

**Reneesme** je napisao/la:makisoul a što misliš o njihovoj novoj pjesmi meni je bio bolji Zoran ???

Mislis na onu pesmu koja je pisana za pobednika HTZ, a sinoc su je pevali obojica?
I meni se vise dopao Zoran, nekako mi je ubedljiviji, ali ce ta pesma ipak pripasti Bojanu kao pobedniku.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Go Ka sub lip 20, 2009 2:57 pm

"Sunčane skale“ u znaku "Operacije Trijumf“

Osmoro bivših studenata „Operacije Trijumf" nastupiće na ovogodišnjem festivalu „Sunčane skale" u Herceg Novom!

Na predstojećem festivalu „Sunčane skale" u Herceg Novom predstaviće se čak osmoro studenata „Operacije Trijumf".

U trećoj festivalskoj večeri „Pesma leta 2009" (u kojoj se takmiče eks-Ju pevači) Sonja Bakić predstaviće se kao solistkinja, dok će Ana Bebić, Milica Majstorović i Danijel Pavlović kao trio pokušati da se domognu glavne nagrade. Među brojnim manje poznatim učesnicima festivala OT studenti imaće pravu konkurenciju u Kaliopi, Maji Odžaklijevskoj, Mikiju Periću... U revijalnom delu trebalo bi da nastupe i članovi „OT benda" koji se nalaze među nominovanima za osvajanje Prinčeve nagrade za otkriće godine.



Sajko se vratio u „OT bend"

Nikola Sarić Sajko ponovo je član „OT benda". Kako saznajemo, mladi Beograđanin, koji je zbog sukoba s čelnicima „Emoušna" bio kažnjen izbacivanjem iz svih akcija bojs benda „Operacije Trijumf", vraćen je u „matično jato" zbog velikog pritiska fanova:

- Sajko je vraćen nakon što su sa svih nastupa, mahom devojčice, odlazile razočarane što njihov ljubimac nije na sceni sa Vukašinom, Nikolom Paunovićem i Đorđem - kaže izvor blizak „Emoušnu".
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Zoka sub lip 20, 2009 3:03 pm

nisto cudno se oni pak oni :drooling:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Гост sub lip 20, 2009 9:22 pm

Željko Joksimović o budućim projektima, ljubavi...
http://www.blic.rs/zabava.php?id=98039

Гост
Gost


[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja ned lip 21, 2009 1:44 am

RSS NAJNOVIJE VESTI


Nikola Sarić se vraća u "OT bend" od prvog jula!
Autor: Dragan Kecman

Objavljeno: 20.06.2009 11:17


Vest da je Nikola Sarić zauvek napustio "OT bend" prilično je uzdrmala fanove ovog popularnog muzičkog sastava. Iako je od trenutka kada je ta informacija iscurila u medije ponavljao da trenutno ne nastupa sa kolegama jer ima privatnih problema, čini se da je prava istina ipak ona da je mlađani Sajko bio pod sankcijama produkcijske kuće „Imoušn“. Kako se priča, Sariću nije isplaćen honorar od reklame koju je snimio za crnogorskog mobilnog operatera „T-mobile“ pa je zbog toga ušao u sukob sa čelnicima produkcijske kuće čiji je ekskluzivac. Bilo kako bilo, svi nesporazumi su izglađeni i Nikola će od prvog jula ponovo nastupati sa kolegama iz „Operacije trijumf“, a jedno od prvih javnih pojavljivanja će im biti festival „Sunčane skale“, ukoliko ih publika izabere za otkriće godine. Osim toga, moguće je da će se Sajko već pojaviti i na koncertu „OT benda“ na Adi Ciganliji, koji će održati u sklopu „Bikinimanije“, a o čemu je naš portal već pisao.


Auuuuu,vec se zna otkrice godine :affraid:
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea ned lip 21, 2009 5:55 pm

Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Гост ned lip 21, 2009 10:43 pm


Гост
Gost


[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja pon lip 22, 2009 3:47 pm

NASTUPI STUDENATA "OPERACIJE TRIJUMF"

Koncert "OT Bend"-a 27. juna na Adi ciganliji!

Popularni muzički pop-rok sastav "OT Bend", koji je u aprilu sa ostalim OT studentima održao dva spektakularna koncerta u Sava centru, ponovo će pevati pred beogradskom publikom.

U sklopu "Bikinimanije", obaranja svetskog rekorda u kategoriji najvećeg broja devojaka fotografisanih u bikiniju, koju organizuje jedan modni magazin, 27. juna na Adi ciganliji biće održan nastup ovog popularnog benda.

Budući da su ovi momci prilično popularni kod pripadnica lepšeg pola, organizatori se nadaju da će se beogradske devojke odazvati u velikom broju i da će oboriti rekord u ovoj kategoriji iz 2007. kada se 1.010 devojaka okupilo u Australiji.

Produkcijska kuća "Emoušn" užurbano priprema pesmu za festival "Sunčane skale", na kojem će nastupiti trio: Milica Majstorović, Ana Bebić i Danijel Pavlović.

- Od jeseni nas očekuju koncerti učesnika "Operacije trijumf" na prostoru bivše Jugoslavije. Održaćemo još jedan koncert u Beogradu, a planiramo i turneju po Srbiji - izjavila je Marinela Kvapil PR "Emoušna" za Večernje novosti, dodajući da će bivši studenti "Operacije trijumf" uskoro obradovati fanove novim pesmama.

Fotografije sa koncerta studenata Operacije trijumf, koji je održan 10. juna u Podgorici, možete pogledati na sledećoj adresi: https://www.facebook.com/album.php?aid=26491&id=1151897237
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja pon lip 22, 2009 3:50 pm

MAXI SINGL "OPERACIJE TRIJUMF"

Maxi singl Operacije trijumf, u izdanju Melody music-a i City records-a, sa sedam trijumfalnih hitova, možete naći u prodaji širom Srbije!

Ukoliko pak niste u mogućnosti da do ovog izdanja dođete na drugačiji način, možete ga poručiti i pouzećem u online prodavnici City records-a:

http://www.cityrecords.rs/izdanja.html (isporuka se vrši u sve zemlje sveta!)

Maxi singl Operacije trijumf sadrži sedam numera koje volite i koje ćete tek voleti:

1. Ana Bebić - Preživeću
2. OT Bend - Blagoslov za kraj
3. Danijel Pavlović i Milica Majstorović - H8er
4. Aleksandar Belov - Zastani, solzi izbriši
5. Ana bebić - Mrzim spore stvari (remix)
6. Milica Majstorović - Savršeni par
7. Sonja Bakić - Ništa novo

Album cover: https://www.facebook.com/photo.php?pid=437444&id=1151897237
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Anuska pon lip 22, 2009 9:07 pm

Anuska
Anuska

Female
Virgo Broj postova : 1108
Age : 35
Location : Skopje, Macedonia
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by malena pon lip 22, 2009 9:31 pm

malena
malena

Female
Sagittarius Broj postova : 478
Age : 43
Location : Srbija
Registration date : 02.04.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Anuska uto lip 23, 2009 3:46 pm

http://www.idividi.com.mk/stil/Woman/535727/index.html
Ана Бебиќ во соработка со Џенифер Лопез

Една од учесничките во реалното шоу „Операција Триумф“, Ана Бебиќ успеа да потпише договор со модната куќа на Џенифер Лопез. За успехот на атрактивната Хрватка и пробивот во модната индустрија е одговорна самата Лопез.

Ана стана прва промотерка на овој бренд за Балканот, така што отсега ќе имаме шанса да ја гледаме Бебиќ во атрактивните креации на Џеј Ло.

- Ана е млада, убава и атрактивна девојка која е доста позната во земјите од поранешна Југославија. Модниот бренд на Џеј Ло и даде шанса на Бебиќ да стане една од најпознатите модни лица на Балканот. Ќе видиме како новиот моден ангажман ќе влијае врз нејзината музичка кариера, изјави близок пријател до симпатичната пејачката.
Anuska
Anuska

Female
Virgo Broj postova : 1108
Age : 35
Location : Skopje, Macedonia
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by SoleSrbija uto lip 23, 2009 4:11 pm

Alo, 23. 6. 2009.
http://www.alo.rs/ljudi/16519/Ana_Bebic_kao_Dzej_Lo

:lol 2: :lol 2: :lol 2: :lol 2: :lol 2:
No comment
SoleSrbija
SoleSrbija

Female
Gemini Broj postova : 1406
Age : 49
Location : ALEXLAND
Registration date : 25.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja uto lip 23, 2009 5:02 pm

http://www.svet.rs/clanak/ana-bebi%C4%87-za%C5%A1titno-lice-brenda-%E2%80%9Cd%C5%BEej-lo%E2%80%9D

Ovo o Bebicki je izaslo u svim mogucim novinama na Balkanu :insomnia:
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Galence uto lip 23, 2009 5:11 pm

Hahaha i grdoto pajce se pretvori vo prekrasen lebed more laugh more laugh more laugh
p.s.admini prostete :music10: :music10: :zip:
Galence
Galence

Female
Leo Broj postova : 1790
Age : 45
Location : /
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea uto lip 23, 2009 5:20 pm

https://www.youtube.com/watch?v=SpeCCt1OzmQ&feature=channel

Ne mogu postavit video nešto mi šteka komp. Jel mi netko može reći koja je makedonska pjesma u pozadini ovog etnoelektroničkog videa...
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Galence uto lip 23, 2009 5:44 pm

Gea tocno koja pesna e nemam pojma ama znam deka ja pee Vaska Ilieva ,ova e se sto mozam da ti pomognam, a peese makedonski narodni pesni smile
Galence
Galence

Female
Leo Broj postova : 1790
Age : 45
Location : /
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea uto lip 23, 2009 6:30 pm

Thank you Galence, hvala ti puno. Stara Makedonska pjesma se zove Moma Stoja. Pjesma je suuupeeeer.... :come here:
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by beltina sri lip 24, 2009 12:02 am

Nova pesma Igora Cukrova. Jao meni se ne dopada. Sta to on peva trilere ili se mene tako cini :((((

http://www.zshare.net/audio/6171052446cf01e2/mjese
beltina
beltina

Female
Leo Broj postova : 652
Age : 52
Location : Skopje
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 3 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 16. Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.