Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkanska estrada / Балканска естрада

+36
Boojan
Maki
даша
goki
aurelija
rancika
enisa
aazar
leva
shiny
Videna
caci*alex
sibilla
Viktoria
goca-ge
Galence
malena
Anuska
Zora
jasna
Zoka
Tajna
сонце
**Reneesme**
makisoul
Liliput
Go Ka
arena
Gea
SoleSrbija
Sophie
Sanjchi
Keti
emili_ja
lucky
beltina
40 posters

Stranica 10 / 16. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next

Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja sub srp 25, 2009 2:26 pm

Ivanus Emotion OT studenti (Puls pod lupom)
Izvor: Blic Puls, broj 176; 23 - 29. jul 2009. godineOperacija trijumf
Од стране: Operacija Trijumf



PS ako nekoj go ima noviot BLIC Puls neka go stavi tekstot da vidime za sto se raboto
(izvor FB)
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by SoleSrbija sub srp 25, 2009 3:16 pm

Muz mi je rekao da su se studenti bunili, slika je bila verovatno neka stara, svi su bili na njoj...
SoleSrbija
SoleSrbija

Female
Gemini Broj postova : 1406
Age : 49
Location : ALEXLAND
Registration date : 25.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Go Ka sub srp 25, 2009 5:06 pm

Savrseni par - Milica Majstorovic (Spot)

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul ned srp 26, 2009 2:28 am

Emotion bira one koji su lakši za saradnju

SONJA BAKIĆ ZA VIJESTI PRIČA O PROBLEMIMA SA SVOJOM PRODUKCIJSKOM KUĆOM


Da u Operaciji Trijumf nije sve pod kontrolom, kako nam je prije nekoliko dana ispričala PR Emotiona Marinela Kvapil, potvrđuje i slučaj Sonje Bakić, pjevačice koja je ekskluzivno za “Vijesti” ispričala sve što joj “leži na srcu”.

Problem jedne od najpopularnijih učesnica šoua nastao je na “Sunčanim skalama”. Ona je, kaže, u dogovoru sa producentom, na konkurs predala pjesmu autorskog tima Snežane i Mirka Vukomanovića, koja je prihvaćena, a onda “skinuta” sa spiska festivala.
- Na nagovor producenta i PR-a festivala Jelene Petković predata je pjesma, ali se nijesam prijavila preko “Emotiona”. Prošla sam konkurs, a onda je nastao problem. Iz “Emotiona” su tražili da povučem pjesmu, a kao razlog naveli su prevelik broj učesnika iz “Operacije”. Nijesam željela da pravim probleme i odustala sam od festivala. Jednostavno, nije mi bilo toliko bitno da se pojavim na “Skalama” ako će to ugroziti moje odnose sa “Emotionom”. Međutim, ostala sam zaprepašćena kada sam poslije dva dana vidjela spisak na kojem se nalazi i Adnan Babajić - otkrila je za “Vijesti” Bakićeva.

Ona je dodala da smatra da “Emotion” ima viziju za “svoje ljude”. Po njoj je to jedini razlog da se njena pjesma povuče sa “Sunčanih skala”.
- Ljudi iz “Emotiona” su se sada posvetili Ani Bebić i članovima OT benda, dok smo mi ostali ostavljeni po strani. Potpisala sam ugovor sa njima na pet godina, ali nijesam zadovoljna, jer ga nijesu ispoštovali u potpunosti - požalila se Bakić. Na pitanje da li popularnost pojedinih članova “Operacije ” ima veze sa količinom podrške koju im pruža “Emotion”, Bakićeva odgovara:
- Iza toga se kriju druge stvari. Ne želim da blatim kolege jer su oni dobri ljudi. Ali, produkcija se trudi samo oko pjevača sa kojima je lakše sarađivati. Od samog početka, još kada smo počeli da biramo pjesme za Beoviziju i kada smo pričali o tome kako će cijeli album izgledati, naišli su na jednu vrstu otpora sa moje strane. Jer, ja ne pristajem na kompormise. Te pjesme mi se nisu dopadale, jer ja volim tvrđu muziku, pop , rok. Ovo što prolazi na Balkanu je jedna vrsta komercijale koju ja ne želim da pjevam, ne želim da prodam sebe na taj način. Tu je nastao problem. Svjesni su mojih kvaliteta i ja koliko mogu da urade za mene, ali ja ne mogu i neću da pjevam muziku koja mi ne odgovara. Inače, to da li će oni stati iza nekoga ili ne, nema nikakve veze sa potražnjom. I ja mogu da se pohvalim da imam dosta posla.

Nina Petković i Sonja nedavno su objavile spot za duetsku pjesmu.
- Izbio je problem oko toga da li da se taj spot pusti u javnost. Nina i ja smo bile jako povređene time što se sa nama ništa ne radi, a ne dobijamo nikakvu vrstu objašnjenja. Tako da smo na svoju ruku napravile spot u saradnji sa njenim bendom “Dan poslije” i to je fenomenalno prihvaćeno kod publike. Ne shvatam zašto “Emotion” nije stao iza toga, kada se na raznim sajtovima vidi kolika je gledanost tog spota.
Na pitanje zašto ostali iz “Operacije” ne negoduju zbog loše saradnje sa “Emotionom”, Sonja kaže da oni idu na sigurno.
- Mene je iznenadilo to što su moje kolege na “Skalama” pjevale kompoziciju Emine Jahović. Za razliku od mene, Nine i Nikole Sarića pristaju na kompromise i zato su još u Emotionu - rekla je Bakićeva, koja ljeto provodi radno u Crnoj Gori.

- Imam u planu snimanje dueta, ali sada je još rano o tome govoriti. Sa tim je upoznata i menadžerka “Emotiona”, ali i tu je došlo do problema o kojima ne želim da pričam, jer su većih razmjera. Kasnije ću uraditi pjesmu sa norveškim kompozitorom i pokušati da se probijem na inostrano tržište. Trebalo bi da radim na albumu, a da li će iza toga stati “Emotion” ne znam, jer planiram da ga radim sa svojim bendom - ističe pjevačica i zaključuje:
- Ako ne bude nikakvog pomaka, moraćemo da stvari rješavamo i sudski. Treba da nam omoguće da radimo ono što volimo. Ni deset posto obećanog nije realizovano, iako ne žele da raskinu ugovor sa nama.


http://www.vijesti.me/index.php?id=311313
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by sibilla uto srp 28, 2009 1:34 pm

NIKOLA SARIĆ SAJKO: OD AUTOGRAMA SE NE ŽIVI!

Autor: Dragan Kecman

Objavljeno: 28.07.2009 07:00

Nikola Sarić Sajko

Nikola Sarić, po mnogima u svakom smislu najatraktivniji član “OT benda”, od 6. jula više nije član ove grupe. Razlog - sukob sa producentskom kućom “Imoušn”. Iako više ne uživa njihovu “zaštitu”, mladi pevač se ne plaši samostalnog koračanja trnovitim estradnim putem ističući da je siguran u svoj opstanak. I ne samo to - Sajko je siguran i svoj uspeh. Ipak, kako je za “Imoušn” vezan petogodišnjim ugovorom, šta god da radi, tačnije zaradi, dužan je da im isplati polovinu. Kaže, nije oduševljen, ali bolje i tako nego da se vuče po sudu...

Gde je zapelo sa „Imoušnom“?
Muzikom se bavim punih deset godina, sarađivao sam sa najvećim zvezdama naše estrade, na čelu sa Zdravkom Čolićem, i odlično znam kako se ovaj posao radi. Već po završetku „Operacije trijumf“ video sam da neke stvari ne idu onako kako bi trebalo, ali sam verovao da je to samo trenutno tako i da će proći. Međutim, ništa nije išlo nabolje, a ja nisam mogao da se pomirim sa činjenicom da veliku popularnost koju smo u jednom trenutku uživali „Imoušn“ nije iskoristio na najbolji mogući način. Takođe, „OT bend“ mi kao sastav od samog osnivanja nije bio jasan. Na stranu to što nas četvoricu nikada niko nije pitao želimo li uopšte da budemo deo tog projekta. Samo su nas jednog dana pozvali i rekli nam da dođemo da snimimo pesmu za „Beoviziju“.

Nikola Sarić Sajko

Šta je konkretno bio glavni razlog tvog nezadovoljstva? Novac?
Kako se ono kaže - pare nisu problem, para nema! (smeh)... Učesnici „Operacije trijumf“ bave se muzikom koja, nažalost, u našoj zemlji nije profitabilna. To ne znači da živim u uverenju da ću sada, kada sam se odvojio, zgrtati ne znam ti ni ja kakve pare, jer situacija je takva kakva jeste. Nemam velike prohteve, tezgarim za neku pristojnu cifru, ništa mnogo, dok ne objavim singl ili album, kada će čitava priča postati daleko ozbiljnija. Ipak, već sada je bolje nego što je bilo. Jer, od medijske pompe i davanja autograma se ne živi.

Šta je u tvom slučaju pristojna cifra?
Postoji mnogo faktora koji određuju koliko ću novca tražiti za nastup, od mesta i trajanja koncerta do kapaciteta lokala. U svakom slučaju, nikada ne bih pevao za manje od trista evra.

Jesi li i dalje pri stavu da narodnjake ne bi svirao čak ni da ti treba novac za lekove?
To nikada nisam izjavio.

Nisi ti, ali jeste tvoj brat dok si bio na Akademiji.
Dobro, sigurno nije bio mrtav ozbiljan, ali istina je da nikada ne bih svirao narodnjake.

Ni po cenu egzistencije?
Ni po cenu egzistencije.

Prekidom saradnje sa „Imoušnom“, između ostalog, ostao si i bez pesama koje pevači plaćaju i po nekoliko hiljada evra.
Kako sam se godinama obrazovao za posao kojim se bavim, najmanji mi je problem da napišem pesmu, i to daleko bolju od svih koje su nam oni dali. Nikoga ne vređam, ali te pesme su bile sve samo ne nešto što je po mom ukusu.

Možda možeš da napišeš pesmu, ali za koga ćeš da je izdaš?
Ni to nije problem. Štaviše, već imam nekoliko ozbiljnih i vrlo primamljivih ponuda.

Od koga?
To ti u ovom trenutku ne mogu reći. Ne bih ništa otkrivao dok ne dođe do konkretnog dogovora. Da ne izmalerišem, što se kaže.

Nikola Sarić Sajko

Priča se da si na „Imoušn“ pukao jer ti nije blagovremeno isplaćen honorar od snimanja reklame za „Ti-Mobajl“.
Kako se kasnije ispostavilo, firma koja je bila posrednik u tom poslu kasnila je sa uplatom, što će reći da „Imoušn“ nije bio kriv. Da su mi rekli da kasne zbog njih, ne bih se bunio, ali ne, oni su mi svakodnevno ponavljali - biće sutra. Kako sam u to vreme bio u nezavidnoj finansijskoj situaciji, a oni su me zavlačili, bio sam primoran da Goranu Stamenkoviću pošaljem mejl i na taj način zatražim novac. Napisao sam mu da želim svoje pare i da me ništa ne zanima, jer od nečega moram da živim. Nažalost, on mi je zamerio na tome i na mesec i po dana me isključio iz „OT benda“.

Jesi li na kraju dobio svoj novac?
Da, sa dva i po meseca zakašnjenja, i to tako što sam ga izvukao na mišiće.

A šta je sa honorarom za koncerte u Centru „Sava“?
Dobili smo ga kroz plate koje smo u tom periodu primili.

Navodno, svako od vas je trebalo da dobije po hiljadu evra.
(smeh)... Kamo sreće da je bilo tako!

Na „Sunčanim skalama“ se desio nov skandal. Zašto si uopšte išao u Herceg Novi kad već nisi hteo da izađeš na binu?
Kada su nam u „Imoušnu“ rekli da će se na „Skalama“ pevati Karolinin i Vukašinov duet, Nikola, Đole i ja smo odlučili da se ne pojavimo na festivalu. Nije to bio nikakav buntovnički čin, već jednostavno nismo želeli da izgledamo smešno. E, onda su nam saopštili da Karolina ipak neće doći u Novi, te da ćemo nastupiti sa pesmom „Strpi se još malo“, i to nam je bilo okej. Međutim, kako smo kročili u hotel, naleteli smo na koleginicu iz Makedonije. Tako nas je „Imoušn“ na krajnje pokvaren način doveo pred svršen čin. Nije mi padalo na pamet da se pojavim na sceni, a na kraju se ispostavilo da sam bio u pravu, jer nastup je uistinu bio prava lakrdija - kamera snima Đoleta dok se u pozadini čuje Vukašinov vokal. Bruka!

Kako to da Nikoli i Đorđu nije bilo ponižavajuće da izađu na scenu?
Bilo im je, dakako. Ipak, nisam hteo da ih prisiljavam na nešto što ne žele da učine i zbog čega će sutra snositi posledice. Ako im odgovara tretman koji imaju u „Imoušnu“, neka ih tu gde jesu. Kada sam ja u pitanju, nisam morao ništa da trpim jer sam znao da imam alternativu.

Kakva je bila reakcija produkcije na tvoj postupak?
Ne znam, ni sa kim se nisam čuo, a i nije bilo potrebe da mi iko bilo šta kaže jer sam bio svestan da od te večeri više definitivno nisam član „OT benda“. Ipak, ne kajem se, jer sam upravo to i želeo.

Jesi li zaista angažovao advokata kako bi sa „Imoušnom“ raskinuo ugovor?
Nisam angažovao, samo sam se konsultovao s jednim. Zanimalo me je šta bi bilo kad bi bilo. Na kraju sam odlučio da ne raskidan ugovor.

Odgovara ti da ti od svakog honorara u narednih pet godina uzimaju 50 odsto?
Naravno da mi ne odgovara, ali šta je tu je. Činjenica je da su oni u mene uložili mnogo novca i to im nikada neću osporiti. Nijednog trenutka ne želim da ispadnem nepošten prema njima, a nije mi baš neophodno ni da se vučem po sudu.

Hoće li „OT bend“ izgubiti na popularnosti po tvom odlasku?
Nema sumnje. Ipak, ne mislim da će to biti ne znam u kojoj meri, ali sigurno da hoće. Inače, momci su mi već posle prvog nastupa rekli da im nedostajem. Nas četvorica smo se zaista odlično slagali, funkcionisali smo kao jedan, i ako zbog nečega žalim, onda je to zbog toga.
Stiče se utisak da si u bendu bio zadnja rupa na svirali. Recimo, u vašem najvećem hitu „Blagoslov za kraj“ uopšte nemaš pevačku deonicu.
To je bila moja volja jer, kao što sam ti već rekao, nisam želeo da budem deo te priče. Da sam hteo, pevao bih refren, ali, kažem ti, nisam.

Kakva je situacija sa ostalima, jesu li zadovoljni saradnjom sa „Imoušnom“?
Kako ko, ali većina je nezadovoljna. Na svakom od njih je da sami sa sobom raskrste u kakvoj su poziciji i mogu li sami da nastave dalje. Jer, činjenica je da ima onih koji nikako ne bi smeli da se sklanjaju od „Imoušna“ pošto sami nikada ništa neće napraviti... nastavak pročitajte u novom broju "Sveta"

http://www.svet.rs/clanak/nikola-sari%C4%87-sajko-od-autograma-se-ne-%C5%BEivi
sibilla
sibilla

Female
Gemini Broj postova : 380
Age : 38
Location : Skopje
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by sibilla čet srp 30, 2009 1:09 am

Imaju li "oni" svoja imena ?
U pitanju su ljudi koji se pre OT nisu aktivno bavili muzikom, tačnije, nisu nastupali i nemaju "nerv" za ovaj posao.

Danijel Pavlović, recimo, nikada nije nastupao pre OT.
Eto, neka on bude primer. Danijelu bi verovatno bilo znatno teže da se sam nosi sa svim tim stvarima - zakazivanjem nastupa, cenjkanjem sa gazdama...

Jesi li upućen u to da ti kolege na turneji po CG neslavno prolaze ?
Čuo sam da su na prvom koncertu, u Beranam, prodali svega 400 karata, a ja sam sa svojim amatreskim bendom skupuio 500 ljudi. No, dobro, tek su počeli, videćamo kako će biti dalje. Od srca im želim sreću.

Uskoro ćeš i ti na turneju.
Da, sa svojim već pomenutim bendom ću od prvog avgusta svirati po CG. Satavio sam odličan repertoar,, osmislio dobar nastup i siguran sam da će se svako ko dođe da me sluša odlično provesti.

Vodiš li u CG i devojku?
Ne, trenutno sam sam.

Puče ljubav sa profesorkom Milicom?
(smeh)... Nas dvoje nikada nismo bili u ljubavi.

Jesi li siguran?
Apsolutno! Milica i ja smo samo drugari.

Ljubiš li se sa svakom drugaricom?
Ne, bože sačuvaj!

Sa Milicom si se ljubio na splavu "H2O" nakon drugog koncerta u Centru "Sava".
Otkud ti to ?

Lično sam vas video.
(smeh)... To si ti pogrešno protumačio.

Da verujem više tebi nego sopstvenim očima ?
(smeh) ... Možda je tako najbolje. I nemoj više da nastavljamo, imam neverovatnu moć ubeđivanja.

A šta je sa Marijanom Mičić ?
Između nas dvoje se takođe ništa nije desilo. Časna reč. Možda je bilo tendencije da se nešto dogodi, ali nije.
Nije bilo ni vreme ni mesto...

Opa, kažeš bilo je tendencija. Sa čije strane ?
(smeh)... Tendencije su bile obostrane.

To što Mara ima dečka, nije vam predstavljalo problem?
Znaš kako , svašta se dešava... Nego, hajde da stavimo tačku na tu priču. Ipak se ništa nije dogodilo.

Okej, niste spavali, ali sve je vodilo ka tome ...
Verovatno, ali, kažem ti, ništa nije bilo. Tačka.

Dragan Kecman
svet br. 632 od 28.07.09
sibilla
sibilla

Female
Gemini Broj postova : 380
Age : 38
Location : Skopje
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Tajna čet srp 30, 2009 10:10 am

kakva pitanja, takvi odgovori
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Sanjchi pon kol 03, 2009 8:14 pm

Milica Majstorovic - Savrseni Par (Engleska verzija)
Da li je samo meni ova verzija bolja nego srpska? Spot mi se dopada.

Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by rancika uto kol 04, 2009 1:42 am

Sanjchi_16 je napisao/la:Milica Majstorovic - Savrseni Par (Engleska verzija)
Da li je samo meni ova verzija bolja nego srpska? Spot mi se dopada.


extra spot :)
pozz vas sve...laku noc,i lijepo sanjajte :)
rancika
rancika

Female
Scorpio Broj postova : 36
Age : 33
Location : Zenica
Registration date : 27.07.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Go Ka uto kol 04, 2009 4:02 am

Novata pesna na Kristijan Jovanov

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Go Ka čet kol 06, 2009 12:00 pm

Ludorije Kaje i Adnana!

Zbog snimanja spota Babajić je zaustavio saobraćaj na crnogorskoj magistrali, dok je kaja veslala u čamcu koji se opasno ljuljao na buri

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=75163&sectionId=41
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Гост čet kol 06, 2009 5:56 pm

Odoše u narodnjake!
Milica Majstorović i Adnan Babajić iz rijalitija "Operacija Trijumf" pevaju turbo folk po klubovima na Crnogorskom primorju

http://www.kurir-info.rs/clanak/stars/kurir-02-08-2009/odose-u-narodnjake

Гост
Gost


[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Galence čet kol 06, 2009 11:10 pm

Hahaha ne ni ocekuvav od niv dvajcata nesto drugo :music10: :music10: :music10:
Galence
Galence

Female
Leo Broj postova : 1790
Age : 45
Location : /
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Go Ka pon kol 10, 2009 5:47 pm

Koncert u Maksimiru: U2 najveći show viđen u Hrvatskoj
Da parafraziramo njihovu pjesmu; trebali biste “izludjeti, ako niste sinoć”! No i danas imaju šansu svi koji ne žele propustiti koncert desetljeća.

http://www.vecernji.hr/lifestyle/koncert-maksimiru-u2-najveci-show-viden-hrvatskoj-clanak-7411
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja čet kol 13, 2009 11:50 am

RSS NAJNOVIJE VESTI


Milica Majstorović i Igor Cukrov pevaju u subotu na Adi
Autor: "Blic"

Objavljeno: 13.08.2009 09:29


Nekadašnji studenti „Operacije trijumf” Milica Majstorović i Igor Cukrov nastupiće u subotu na Adi Ciganliji u okviru promocije kviza „Distraction”, koju organizuju producentska kuća „Emotion” i „Samsung”. Promocija „Leto uz Distraction” je novi koncept zabavnog subotnjeg popodneva na Adi Ciganliji (kod kupatila) gde će od 15 do 17 časova voditelji Dragan Marinković Maca i Marijana Mićić, uz pevačku pomoć Milice i Igora, prirediti zanimljive igrice iz kviza „Distraction”, koji će se od jeseni emitovati u čitavom regionu. Milica i Igor, koji su nakratko izostali sa crnogorske turneje, na Adi će izvesti popularne hitove koje su pevali tokom serijala, ali će i promovisati nove pesme - Cukrov singl „Mesečar”, sa kojim se nedavno predstavio na Splitskom festivalu, a Milica pesmu „Svaka tvoja laž”, koju je snimila nakon hita „Savršeni par”.
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Go Ka sub kol 15, 2009 8:45 pm

A1 Exclusive - Intervju so Nikola Saric - Sajko

http://www.exclusive.com.mk/article_item.asp?artid=21077
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Tajna sub kol 15, 2009 9:32 pm

Nisam stigla prije komentirati, ali Milicin engleski u pjesmi na engleskom je katastrofa.
Moje uši nisu mogle slušati taj izgovor, složit ćete se sa mnom.

Spot :zip:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja uto kol 18, 2009 6:56 pm

emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Go Ka uto kol 18, 2009 8:32 pm

Adnan i Kaja snimili spot „Srce plače ljubav“

Adnan Babajić, pobednik prvog serijala „Operacije trijumf”, i popularna pevačica Kaja nedavno su na Crnogorskom primorju snimili spot za duetsku pesmu „Srce plače ljubav”. Spot danas možete ekskluzivno videti na našem sajtu (www.blic.rs), a od sutra ga svi zainteresovani mogu videti na „Emotion” kanalu na „Youtube”, kao i na „Emotion” stranici na „Fejsbuku”.

http://www.blic.rs/zabava.php?id=106649
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Tajna uto kol 18, 2009 9:20 pm

Sve je u redu, ali kakav je to problem s košuljom? :insomnia:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by сонце uto kol 25, 2009 10:07 pm

Nina Petkovic na A1 Exclusive, 25.08.2009

сонце
сонце
Admin
Admin

Female
Broj postova : 1005
Location : Skopje, Makedonija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Go Ka čet kol 27, 2009 1:59 pm

Nova Mikina pesma

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul sub kol 29, 2009 12:19 pm



Nova pesma Kristijana Jovanova.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by aurelija ned kol 30, 2009 2:18 am

Tajna je napisao/la:Sve je u redu, ali kakav je to problem s košuljom? :insomnia:
To ti je najnoviji modni trend
:lol 021:

aurelija

Female
Broj postova : 155
Location : Bijeljina, Republika Srpska
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Go Ka pet ruj 04, 2009 6:39 pm

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 10 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 16. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.