Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

+68
Mila03
Ana va
aazar
даша
malena
darcy
lepotica
Anchika95
mk_snajka
stf385
**Dadi**
bikica
dea
enisa
Zana 200
lucky
arena
Marija5554
sanja444
maja5
Marina
ANA
makisoul
klimt
hipnotic
Liliput
Viktoria
niveaaa
Gea
aurelija
lelakostova
SoleSrbija
Daniela
caci*alex
Maki
Happy
Sanjchi
ica
Зорана
aleksandra
alex_fan
mina_8377
shiny
Tajna
Videna
dederaj
sibilla
beltina
Darija
mace
Rossa
Zora
anata
emili_ja
Lu_Lu13
Sophie
**Reneesme**
Keti
Go Ka
exi
Anuska
MayaOk
Galence
jasmina k
goca-ge
Zoka
сонце
jasna
72 posters

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge uto tra 21, 2009 3:47 pm

Tajna, nemoj da si skromna. Vidis kako su se ostale snasle u BG. I one su mislile da nece moci progovorit. S njim je lako komunicirati, ne boj se, a on je trazio vodica za Zagreb, secas se, na chatu pre jedno nedelju dana. Da te preporucimo
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Tajna uto tra 21, 2009 3:49 pm

goca-ge je napisao/la:Tajna, nemoj da si skromna. Vidis kako su se ostale snasle u BG. I one su mislile da nece moci progovorit. S njim je lako komunicirati, ne boj se, a on je trazio vodica za Zagreb, secas se, na chatu pre jedno nedelju dana. Da te preporucimo
I meni treba vodič kroz Zagreb :lol 021: ...ništa, zajedno ćemo se izgubiti :running wild:
Šalu na stranu, Jasna i Marina su se ponudile, bila bi prevelika gužva :bye bye:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by dea uto tra 21, 2009 3:51 pm

tajna, ja sam starija od tebe, ali vidim da smo jako slichne karakterom. Mislim da se ne varam.
dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge uto tra 21, 2009 3:53 pm

Nije 5, 2 godine. Mlad je on procice, ali netreba gubiti vremena
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by dea uto tra 21, 2009 3:54 pm

Ne mislimo na nov menagjer. Lilja. nakon TOSHETA ne zeli biti nichija menagjerica. Ali zeli pomoci savetima.
dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Tajna uto tra 21, 2009 3:57 pm

Ljilja je puno učinila za Tošu. I još uvijek čini. :love 001:

Ali da ne budemo off, dea, tvoj prijedlog neće nikako biti zaboravljen. Bravo! :big hug:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by dea uto tra 21, 2009 4:10 pm

Odoh ja malo da odmorim nakon posla. Pozdrav.
I srecan imput nashim " beogragjankima". Mislim da sad putuje. :car:
dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge uto tra 21, 2009 4:19 pm

Odlazim i ja, citamo se :car:
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Tajna uto tra 21, 2009 4:24 pm

I ja idem. :tissue cry:
:bye bye:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Gea uto tra 21, 2009 4:42 pm

Ima još komentara:

Koncert je stvarno bio super. Cetitke za organizatora i naravno ucesnike. Svi su bili simpa i na nivou zadatka (ili zadovoljstva) ali je BELOV bio NAJ ... sve je jasnije zasto je stalno bio favorit publike, ali sve manje jasnije zasto ga Emotion ne koristi ... tvrdim da ce upravo Belov ispuniti vasa ocekivanja (ako ih ima) ... haloooo Emotion imate blago ispred nosa.... Go Alex go ...

Belov je super!

Belov je bio odlican i neznam zasto pisete da su samo OT bend,Ana, Sonja imali ovacije. Jednostavno publika je poludela kad je Aleksandar dosao na sceni. Mogu da kazem da je Belov bio najbolji !

bila sam na koncertu, Belov je bio divan, najlepsa pojava na sceni, pevao sigurno i dobro. Mislim da su OT bend i Ana favorizovani, mada ih ja sve volim
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Zora uto tra 21, 2009 6:04 pm

Број 2966 вторник, 21 април 2009 utrinski vesnik

Александар Белов и Ана Бебиќ гости на детски фестивал во Хрватска
Миленикот на домашната публика Александар Белов, кој во изминатиов период престојуваше во Белград поради обврските околу концертот што се одржа на 19 и 20 април во „Сава центар“ со другите членови од реалното музичко шоу „Операција триумф“, ќе настапи на детски фестивал во Хрватска со претставничката на таа земја Ана Бебиќ на Денот на трудот - 1 Мај.

Во меѓувреме, членовите на шоуто се подготвуваат и за излегување на компилацијата која наскоро би требала да се најде во продажба, а како продуценти се јавуваат музичките куќи „Сити рекордс“ и „Мелоди мјузик“ .

Конкретно околу синглот на Белов, се' уште не се знае со кого ќе соработува, иако во игра се неколку познати авторски имиња од домашната и од српската музичка сцена.

Следни активности за Белов, по завршувањето на фестивалот, се ангажманите поврзани со настапите во Србија и во Црна Гора.
http://utrinski.com.mk/?ItemID=4BA5CC23794BBB4FAF84A7DBA8D90AB9
Zora
Zora

Female
Broj postova : 209
Location : Skopje-Mkd
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by bikica uto tra 21, 2009 6:51 pm

ehejjjjjjjjjj...ja sam stigla.....samo da sredim misli i da se malo odmorim i pisem vam izvestaj...:):):)

proud
bikica
bikica

Female
Leo Broj postova : 1573
Age : 32
Location : Kumanovo
Registration date : 03.04.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Daniela uto tra 21, 2009 9:24 pm

svet, 21.04.2009

Dva dana spektakla u Sava centru!

Protekle dve večeri, pred prepunim Sava centrom, održani su dugonajavljivani koncerti studenata „Operacije trijumf“. Od početka osporavani i potcenjivani, Ana Bebić, Antonija Besednik, Aleksandar Belov, Nina Petković, Sonja Bakić, Igor Cukrov, Danijel Pavlović, Milica Majstorović, momci iz OT benda i pobednik Adnan Babajić dokazali su da su zahvaljujući svom talentu postali prave, velike zvezde. Koliko su zapravo poznati i voljeni, nikome nije bilo jasno do Uskrsa 2009. godine. Dokaz je gotovo deset hiljada ljudi koji su ih sinoć i preksinoć slušali i horski pevali svaku numeru koja je dolazila sa zvučnika. Publika se sastojala uglavnom od tinejdžera, ali smo primetili i mnoge koji su od studenata napravili ono što danas jesu, kao što su Saša Dragić, Goran Stamenković, vlasnik produkcije „Imoušn“, poznati fitnes trener Saša Plećević, ali i voditeljka Ana Mihajlovski, Sandra Šuša, Duška Vučinić Lučić i mnogi drugi. Studenti su pevali svoje pesme, ali i mnoge hitove starijih i iskusnijih kolega, tako su momci iz OT benda izveli „Sve još miriše na nju“, Danijel je „smirivao“ histeriju koju su izazivale njegove kolege među devojčicama fenomenalnim izvođenjem pesme „Magdalena“, dok su Ana, Milica i Antonija pobrale pažnju muškog dela uz atraktivnu koreografiju pevajući veliki svetski hit „Poker face“.
Kao što je portal „Svet“ već objavio, jedina gošća na koncertu bila je Kaja Ostojić koja je svojim moćnim glasom i još moćnijom interpretacijom oduševila prisutne. Koncerti su završeni pesmom „Blagoslov za kraj“, vriskom i aplauzima. Nakon završetka nekoliko stotina devojčica, uzvikujući ime Nikole Sarića, potpuno je blokiralo Južni ulaz u Centar Sava gde je bilo predviđeno da izađu izvođači, pa je Sajko morao da izađe na vrata za hitne slučajeve. Zaposleni u „Imoušnu“, studenti i njihovi prijatelji uspešne koncerte proslavili su sinoć na ekskluzivnom splavu H2O gde su uz piće, muziku i sjajnu atmosferu dočekali zoru.


http://www.svet.rs/clanak/dva-dana-spektakla-u-sava-centru
Daniela
Daniela

Broj postova : 31
Location : Macedonia, Skopje
Registration date : 06.03.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Gea uto tra 21, 2009 10:41 pm

UTISAK SA KONCERTA

Makedonac Aleksandar,jako lepo peva, ima kvalitatan glas,emotivan je vrlo i jako lepo izgleda na sceni,publika je i u ovom slucaju mogla da oseti jednu toplu dusu.
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by makisoul sri tra 22, 2009 4:44 am

U pravu je ova devojcica ili devojka. clapp
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by **Reneesme** sri tra 22, 2009 12:35 pm

Hih pa naravno da je bioo jenaj bolji :)
**Reneesme**
**Reneesme**

Female
Pisces Broj postova : 533
Age : 30
Location : Hrvatska - Sisak
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Gea sri tra 22, 2009 3:13 pm

Još komentara:

Belov je srce!!! Ja kad uspavljujem dete, ja pustim par klipova skinutih sa You Tube-a, sa Alexom i tako beba zaspi slusajuci muziku a mama i slusa i gleda!!! I ne moze da se nagleda i naslusa!
................................................
UTISAK SA KONCERTA

Ja sam bila na koncertu juce jer sam dobila kartu na poklon,nisam fan OT inace.Koncert je bio fenomenalan. Jedino sto mi je smetalo su fanovi koji vriste kao poludeli. Muskarci su mnogo bolji,uverljiviji ii zanimljiviji od devojaka.Najveci vrisak su konstantno dobijali clanovi ot benda,verovatno zbog broja clanova. Na mene su utisak ostavila dva momka,i bila bi prava steta kada njih dvojica ne bi uspeli. Jedan od njih je Djole,nadmocno najbolji clan tog benda,ostali su vise kao prateci vokali.Ima prodoran i specifican glas,a opet je jedan dobrocudni deckic i mislim da publika to moze da oseti. Drugi decko koji je ostavio nista manji utisak ,ali na sasvim drugaciji nacin je Makedonac Aleksandar,jako lepo peva, ima kvalitatan glas,emotivan je vrlo i jako lepo izgleda na sceni,publika je i u ovom slucaju mogla da oseti jednu toplu dusu.
Hrvat,Sonja,ona jako mrsava devojka,Danijel i Adnan pevaju dobro,ali nisu kompletni,sem dobrog pevanja retko ko da jos nesto poseduje u sebi.
Onaj jedan Nikola je skroz neprimetan lik,drugi Nikola je najlosiji pevac od svih muskaraca a na sceni se ponasa kao da nije normalan.
Crnogorka je prosecna u svemu.
Ana Bebic i Milica su najlosije pevacice,za nijansu Ana bolje peva,a Milica bolje igra.Inace,Milica kresti kada peva,na tv-u mnogo bolje zvuci.
To je bio neki moj utisak.
..................................
Gledala sam Alexove nastupe, mnogo sigurniji, sarmantan je, predivan, mislim da je buduca velika zvezda.Zelim sve najlepse.
...................................
Pustili su danas ceo koncert

Odgledao sam snimak koncerta na Pink Music i ok je. Bolji su bili muski izvodjaci pogotovo Djole, Vukasin i Aleksandar a pobednik Adnan mi i nije neki poseban utisak ostavio. Milica me je razocarala.
........................................
Ja se skoro u potpunosti slazem sa tobom. Djokica je bio fantastican,a Aleks potpuno izvan one krize u koju je bio upao,pevao je divno. Dakle,njih dvojica su bili najbolji za mene i za jos puno osoba koje su bile na koncertu. Bebicka je bila kao i uvek,za mene jedna od najlosijih i pevacki i scenski,ali kad god je ona bila na sceni armija decurlije je skakala i vristala nesnosno,sve deca od 14 ili 15 godina i oni jako mali,haos,popizdela sam zbog toga. Onaj koji je mene jako razocarao bio je Vukasin ja sam za njega navijala za vreme ot-a,a on je na koncertu bio neprimetan,jako slabo se cuo,Djole ga je pojeo.Najdosadniji trenutak veceri,bez konkurencije je bila Magdalena,ali su Hipnotiziran i Javna tajna bili sasvim o.k.Sajko je stvarno bio cudan,kao pijan ili drogiran.
..........................................
Hvala svima na prenetim utiscima! Nisam bila u prilici da odem na koncert, ali ne krijem da sam Aleksandrov fan iako sam bar 10-ak godina starija od vecine njegovih teen fanova. OT sam najvise gledala zbog njega, skromnog, a opet markantnog decka, koji uz to i odlicno peva i, kako neko rece, vlada scenom.
Delim misljenje sa onima koji primecuju da ga bas i ne forsiraju. Ne znam sta je razlog, kad bi mogli od njega samo pare da prave, jer verujem da im je to prvi cilj. Pozz za sve fanove Atze Belova i OT
.......................................
Moj utisak sa koncerta

Koncert je generalno bio sjajan.
Ono što upada u oko jeste činjenica da se pojedini studenti preterano i neosnovano forsiraju. Konkretno mislim na Bebićku, koja je tokom koncerta bila van scene svega na 2, 3 pesme, dok se na svakoj ostaloj morala pojaviti u nekoj ulozi, tako da sam je sinoć počela doživljavati kao inventar, kao stalak za mikrofon, npr.
Što se OT benda tiče, mene je iznenadio manjak energije kod Vukašina i Sajkova neprimetnost. Pidža mi se nikako ne uklapa i pevački je jako loš. Đole stvarno pleni i svaka mu čast. Malo nekad može da smanji skakanje po sceni, ali to je ipak simpatično i onako baš u njegovom fazonu.
Antnonija me pozitivno iznenadila svojim glasom, i daleko mi je bolje zvučala od Ane, koja me čak ni sa "Tridesetima", a ni sa svojom pesmom nije oduševila. Jednostavno, sinoć je bila jako bleda... Kao da je došla da odradi svirku i ode, bez srca, bez neke preterane energije... prosečno, bezlično.
Milica - nepodnošljiva za slušanje, zaista...
Danijel - Magdalena, najdosadniji nastup cele večeri, "Utorak" dobar, "Hipnotiziran" sjajan... U svojoj pesmi, kao riba u vodi, ali mi se pesma ne sviđa.
Sonja - još jednom je dokazala kakav glas ima. "Svet tuge" je bio sjajan, a "Ništa novo" s Ninom je bilo fantastično. "Leđa o leđa" nije pesma za nju, po meni, ali je otpevala dobro.
Belov - dosta slobodniji, sigurniji u sebe. Ostao mi jako upečatljiv nastup s Ninom i njihova energija, emocija koju su reflektovali. Kad sam kod Nine, ona mi je bila fantastična! Oduševila me je s Aleksom, sa Sonjom, uz Igora oba puta, pogotovo u pesmi "Lijepa tena", sa Vukašinom isto... A, "Care" u solo nastupu - fantastično! Ona, Sonja i Đole su zaista bili zvezde večeri! Čini mi se da su njih troje i najviše pevali srcem, dok su ostali bili nekako daleki...Ali, ostao mi je upečatljiv Ninin nastup sa pesmom "Care"...Najbolji sinoć!
Neko reče da je u svemu prosečna... Mislim da bi mnoge "zvezde" ubile za takav "prosek". :)
...........................................
koncert je bio jedan od boljih u zadnje vreme
ot bend me je razocarao vukasin je sve vreme gledao u nikolu u fazonu vidi kako vriste na nas, nikola je bio potpuno osutan drugi nikola nema pojma da peva jedino je djole svetla tacka u svemu
adnan je totalno bez veze
igor je je bio odlican i sam i sa ninom
aleksandar je predivan prava buduca velika zvezda
milica je vrckava ko i uvek,antonija me je prijatno iznenadila devojka bas dobro peva sonja je bila sjajna,daniel je malo smarao a najvise ana koja se nije skidala sa scene
sve u svemu bilo je dobro
.........................................
Koncert odlican i vecina studenata odlicna... najbolji nastup (za mene i mojih drugarica) bio je Aleksov - pravi favorit publike... Decko stvarno ima "ono" - kako je Sonja rekla " zadrzi ti paznju tokom cele pesme" ... vratio se stari Aleks.... uistinu smeta mi sto je jako malo iskorishcen i promoviran, jer zaista zasluzuje ... Ne znam sta je bilo s Sajkom, bio jako cudan, Ana - preusiljeno a ne zasluzeno isforsirana (pa dosta je be - imajte malo takta), Nina -Ok, Sonja - savrsena, Djole- jako jako dobar, Milica - ocajna, a ostali kako smo ocekivali .... prosecno ... jos jednom svala cast ALEKSANDRE

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=63344&sectionId=41
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Tajna sri tra 22, 2009 3:16 pm

Hvala ti Gea :love 053:
(I sorry :hearts kiss: )
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Gea sri tra 22, 2009 3:33 pm

Nema ljutnje Tajna, bit će tih komentara još čini mi se, ja odmah stavljam...
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Marija5554 sri tra 22, 2009 3:50 pm

Od denesen VEST

Белов пееше во "Сава центар"

Миленикот на македонската и на балканската публика Александар Белов и неговите колеги, студентите од академијата "Операција Триумф", одржаа концерти во "Сава центар" во Белград.
Замислата на организаторот беше да им подготви вистински спектакл на гостите преку двата концерта, како што беа гала-вечерите на шоуто "Операција Триумф", на кои студентите ги испеаја најголемите музички хитови, дополнети со интересна сценска кореографија.
Александар Белов ќе биде еден од студентите кои ќе се најдат на новото компилативно цеде, кое веќе се снима во продукција на Сити мјузик и Мелоди мјузик и наскоро ќе се најде во продажба.
Белов и Ана Бебиќ ќе бидат гости на еден детски фестивал, кој ќе се одржи на 1 мај, во Хрватска, а дел од неговите ангажмани периодов ќе бидат сконцентрирани на настапите во Србија и во Црна Гора.

Marija5554

Female
Libra Broj postova : 66
Age : 48
Location : Makedonija
Registration date : 05.03.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by SoleSrbija sri tra 22, 2009 4:21 pm

Jos komentara za koncert

Djole-fenomenalan
Vukasin i Nikola P-neprimetni skroz
Nikola S-ocajan,pevanje skroz bezveze,ponasanje na sceni horor
Sonja-dobra pevacica,a na sceni dosadna
Nina-slabija vokalno od Sonje,scenski pokreti mnogo bolji
Ana-pevacki tanka,ne ume da igra,mnogo isforsirana
Milica-najgora pevacica,bukvalno kresti dok prva,ali zato prelepa
Antonija-dobra pevacica
Danijel-odlican u brzim pesmama,smarac u baladama,odlicno igra,smesno izgleda
Aleksandar-mocan glas,emotivan,otmeno drzanje i pokreti,dobar izgled,sve u svemu mali gospodin Igor-dobro peva,solidno izgleda,kezi se preterano,dosta ukopan na sceni,neartikulisani pokreti
Adnan-seljacki izgled i ponasanje na sceni,dobro peva
Mislim da sam sve njih prokomentarisala. Najvise su mi se dopali Djole,Aleksandar i Danijel od muskaraca,a od devojaka Sonja i mozda Antonija i Nina. Devojke su nekako smarale,kao da sam bila na dva razlicita koncerta. I,zato prednost dajem muskarcima!

Gea, evo da ti i ja pomognem


:come here:
SoleSrbija
SoleSrbija

Female
Gemini Broj postova : 1406
Age : 49
Location : ALEXLAND
Registration date : 25.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by niveaaa sri tra 22, 2009 4:33 pm

drage moje hvala vam :come here:

niveaaa

Female
Libra Broj postova : 239
Age : 55
Location : sarajevo
Registration date : 03.03.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by arena sri tra 22, 2009 4:43 pm

ja samo ne znam ko ani obuče onaj šorc :banghead:

ima noge , što bi mi u bih rekli , kao Meša Baždarević (dobar fudbaler sa očajnim mišićavim nogama)

izvini Aleksandre , znam da ne voliš kada se ruzno govori o tvojim kolegama , ali ....

arena

Female
Sagittarius Broj postova : 300
Age : 55
Location : Mostar
Registration date : 23.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by jasna sri tra 22, 2009 6:03 pm

Tajna je napisao/la:
goca-ge je napisao/la:Tajna, nemoj da si skromna. Vidis kako su se ostale snasle u BG. I one su mislile da nece moci progovorit. S njim je lako komunicirati, ne boj se, a on je trazio vodica za Zagreb, secas se, na chatu pre jedno nedelju dana. Da te preporucimo
I meni treba vodič kroz Zagreb :lol 021: ...ništa, zajedno ćemo se izgubiti :running wild:
Šalu na stranu, Jasna i Marina su se ponudile, bila bi prevelika gužva :bye bye:

kh kh kh.. nije da se hvalim, ali pitao me Aleks sad u Bg ponovo za vodiča. Ja sam mu skromno rekla: pa moožee Aleks, ako baš nemaš koga nails

Mislim da ćemo Marina i ja dobro odraditi posao, naravno ako bude potrebno. Ne brinite, bit će u sigurnim rukama cool

Marina mu može pokazati i noćni život Zagreba, ako joj dečko dopusti :lol 021:
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Marina sri tra 22, 2009 8:26 pm

Jasna, šefice :) valjda ako mi ti dopustiš, a ne dečko

:lol 2:

zezam se , zajedno smo jače!
Marina
Marina

Female
Leo Broj postova : 196
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 23 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 40. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.