Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

+68
Mila03
Ana va
aazar
даша
malena
darcy
lepotica
Anchika95
mk_snajka
stf385
**Dadi**
bikica
dea
enisa
Zana 200
lucky
arena
Marija5554
sanja444
maja5
Marina
ANA
makisoul
klimt
hipnotic
Liliput
Viktoria
niveaaa
Gea
aurelija
lelakostova
SoleSrbija
Daniela
caci*alex
Maki
Happy
Sanjchi
ica
Зорана
aleksandra
alex_fan
mina_8377
shiny
Tajna
Videna
dederaj
sibilla
beltina
Darija
mace
Rossa
Zora
anata
emili_ja
Lu_Lu13
Sophie
**Reneesme**
Keti
Go Ka
exi
Anuska
MayaOk
Galence
jasmina k
goca-ge
Zoka
сонце
jasna
72 posters

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by SoleSrbija sri tra 15, 2009 3:45 pm

Zoka je napisao/la:Alex ce da bude car veceras a tek prashanja kad cemo cuti hahaha
Ma Zoko be, pa ti kao da vec unapred znas kakva ce biti pitanja 👩
SoleSrbija
SoleSrbija

Female
Gemini Broj postova : 1406
Age : 49
Location : ALEXLAND
Registration date : 25.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by emili_ja sri tra 15, 2009 3:45 pm

Aj da vidimo na koga ce vodiljka najvise paznju pokloniti :)
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Gea sri tra 15, 2009 3:48 pm

Alo cure ima li netko iz BIH da nam snimi onu emisiju danas na Pink Bih. Šta se dešava s tim? Hoće li to Enisa snimiti ili?
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by emili_ja sri tra 15, 2009 3:49 pm

Gea je napisao/la:Alo cure ima li netko iz BIH da nam snimi onu emisiju danas na Pink Bih. Šta se dešava s tim? Hoće li to Enisa snimiti ili?

Da posaljemo bosankama pp da ih razdrmao
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Tajna sri tra 15, 2009 3:55 pm

Da doći će Alex do izražaja pored :ignore: ..aha... ☕
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Gea sri tra 15, 2009 3:57 pm

Pa Antigona je poslala sms Enisi ali ne znam u kojoj je to fazi. Neka sve snimaju koja god može vidjet tu TV.
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Sanjchi sri tra 15, 2009 4:09 pm

E a sto se vi brinete sto sa Aleksandrom gostuju i ostali??? Pa znamo ko je bio i ostao miljenik publike, a znamo i koga gotivi slatka nasa Sladjana :)
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Zora sri tra 15, 2009 4:11 pm

Dobro be moze li edna emisija da pomine bez taa Bebicka, samo taa li bese del od OT, pa kade e Sonja, Nina... se pojavuvaat li tie voopsto na nekoja emisija vo Srbija.
Zora
Zora

Female
Broj postova : 209
Location : Skopje-Mkd
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by sibilla sri tra 15, 2009 4:23 pm

pa koga e najbarana i najpopularna more laugh smile smile

se nadevam deka ne mislat deka im veruvame samo tease
sibilla
sibilla

Female
Gemini Broj postova : 380
Age : 38
Location : Skopje
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by niveaaa sri tra 15, 2009 4:30 pm

zvala sam tv pink, nema danas nikakva emisija u kojoj ucestvuje aleksandar :sorry:

niveaaa

Female
Libra Broj postova : 239
Age : 55
Location : sarajevo
Registration date : 03.03.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by arena sri tra 15, 2009 4:34 pm

niveaaa je napisao/la:zvala sam tv pink, nema danas nikakva emisija u kojoj ucestvuje aleksandar :sorry:

nema ni u programu bas sam maloprije gledala


a pitanje je jel uopšte pink bih

arena

Female
Sagittarius Broj postova : 300
Age : 55
Location : Mostar
Registration date : 23.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Gea sri tra 15, 2009 4:36 pm

Nije to emisija to je samo prilog o snimanju spota, dakle traje par minuta. Zoka je dobila tu poruku jučer da je bilo ali ne i kako se emisija zove.
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by niveaaa sri tra 15, 2009 4:40 pm

ja cu od 16.30 gledati pink, a snimit ne znam kako cu...foto aparatom jedino :lol 3: :lol 3: :lol 3:
imat cemo snimak ako bude emisija, potegnut cemo veze :)

niveaaa

Female
Libra Broj postova : 239
Age : 55
Location : sarajevo
Registration date : 03.03.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Happy sri tra 15, 2009 11:22 pm

http://www.mmm.com.mk/?ItemID=6698ACA64C693349AB2B8254936EC000
Aлександар Белов и Ана Бебиќ гости на детски фестивал во Хрватска!

Александар Белов, миленикот на македонската и балканската публика, периодов престојува во Белград, каде, заедно со останатите студенти од академијата Операција Тријумф се подготвува за концертите закажани за 19-ти и 20-ти април во Сава Центар.

Според замислата на организаторот, се подготвува вистински спектакл, како што беа гала-вечерите во шоуто Операција Тријумф. Ќе се пеат големи хитови, а ќе има и повеќе кореографии...

Освен тоа, се подготвува и компилативното CD на кое ќе се најдат повеќе пејачи од ОТ, меѓу кои, секако, ќе биде и Александар. Албумот ќе биде во продукција на City records и Melody Music и наскоро ќе се најде во продажба.

А, што се однесува до синглот на Александар, се уште не е решено со кој автор ќе соработува, иако се во игра неколку познати авторски имиња и од Македонија и од Србија.

Врзано за ангажманите на Александар, последниот период се издвојуваат настапите во Србија и Црна Гора, а на 1-ви мај тој и Ана Бебиќ ќе бидат гости на еден детски фестивал во Хрватска...

Happy

Broj postova : 184
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by jasna sri tra 15, 2009 11:47 pm

Jel može prijevod ukratko? :)
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by beltina čet tra 16, 2009 12:00 am

Aleksandar Belov, miljenik makedonske i balkanske publike, u ovom periodu boravi u Beogradu gde se, zajedno sa ostalim studentima iz Operacije Trijumf priprema za koncerte zakazane 19-tog i 20-tog aprila u Sava Centru.
Po misljenju organizatora, sprema se pravi spektakl, nesto kao gala veceri u shou Operacije trijumf. Pevace se veliki hitovi, bit ce i vishe koreografija....
Pored toga, priprema se i kompilacisko CD na kome ce se naci vishe pevaca sa OT, megu kojima svakako i Aleksandar. Album ce biti u produkciji City recordsa i melody Music i uskoro ce biti u prodaji.
U vezi singla Aleksandra, josh nije resheno sa kojim autorima ce suradzivati, iako su u igri nekoliko poznata imena od Makedonije i Srbije.
Vezano za angazmane Aleksandra, u ovom periodu mogu se izdvojiti nastupi u srbiji i crnoj Gori, a 1-vog maja on i Ana Bebic gostuju na jednom detskom festivalu u Hrvatskoj..........

Moram da kazem da imam osecaj da su ovo informacije dobijene sa nasheg foruma :)


Zadnja promjena: beltina; čet tra 16, 2009 10:33 am; ukupno mijenjano 1 put.
beltina
beltina

Female
Leo Broj postova : 652
Age : 52
Location : Skopje
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by jasna čet tra 16, 2009 12:04 am

Hvalaaaa beltinaaa, ljubim teeee :big hug:
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by makisoul čet tra 16, 2009 12:50 am




Prvi deo.


Zadnja promjena: makisoul; čet tra 16, 2009 2:19 am; ukupno mijenjano 1 put.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by makisoul čet tra 16, 2009 2:00 am




Drugi deo.


Zadnja promjena: makisoul; čet tra 16, 2009 2:20 am; ukupno mijenjano 1 put.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by makisoul čet tra 16, 2009 2:15 am

Uzivajte drage moje, budi ponosan na sebe Aleksandre, izvinjavam se svima sto je trajalo tako dugo, ali sam imala malo problema sa adsl-om, pa posle sa You tube-om, medjutim vredeo je sav trud i vreme koje sam ulozila.
Imate opciju za HQ i jos je bolji video, ali i bez HQ je dobar kvalitet videa.
Moram da vam napomenem da je ovaj video koji ima logo naseg foruma, prvi na You tube-u sa ovom emisijom.
Pozdravljam vas... :) :big hug:
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by jasmina k čet tra 16, 2009 2:18 am

makisoul je napisao/la:Uzivajte drage moje, budi ponosan na sebe Aleksandre, izvinjavam se svima sto je trajalo tako dugo, ali sam imala malo problema sa adsl-om, pa posle sa You tube-om, medjutim vredeo je sav trud i vreme koje sam ulozila.
Imate opciju za HQ i jos je bolji video, ali i bez HQ je dobar kvalitet videa.
Moram da vam napomenem da je ovaj video koji ima logo naseg foruma, prvi na You tube-u sa ovom emisijom.
Pozdravljam vas... :) :big hug:
hvala makisoul,bas si se potrudila!

jasmina k

Female
Leo Broj postova : 543
Age : 38
Location : Srbija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Zana 200 čet tra 16, 2009 2:19 am

Makisoul, hvala od srca

Zana 200

Female
Pisces Broj postova : 14
Age : 53
Location : Skopje, Makedonija
Registration date : 05.04.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by makisoul čet tra 16, 2009 2:21 am

Nema na cemu drage moje,samo vi uzivajte. :) online kiss
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by lelakostova čet tra 16, 2009 2:23 am

Makisoul fala mnogu :thanx:
lelakostova
lelakostova

Female
Taurus Broj postova : 293
Age : 55
Location : Skopje, Makedonija
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Videna čet tra 16, 2009 2:24 am

Kad su u pitanju tvoji prilozi Makisoul u bilo kojoj formi, imam posebni

respekt.Ti stvarno ulozis sebe u sve ono sto radis za neseg Aleksandra.

Hvala ti.

proud :agree:
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 20 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.