Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

+22
Happy
Darija
маневска <3 белов
Jelena:)
Maki
Sanjchi
elizabeta
beltina
dea
Viktoria
Gea
даша
ica
goca-ge
Sophie
bikica
caci*alex
anata
lucky
Zora
Anuska
Go Ka
26 posters

Stranica 16 / 26. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Next

Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sophie sri vel 23, 2011 4:46 am

Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sophie pet vel 25, 2011 2:33 am

Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by маневска <3 белов sub vel 26, 2011 11:50 am

маневска <3 белов
маневска <3 белов

Female
Virgo Broj postova : 488
Age : 27
Location : Makedonija
Registration date : 19.04.2010

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by goca-ge čet oľu 03, 2011 2:32 am

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Untitled-1
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sophie pet oľu 04, 2011 3:11 am

Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sophie sri oľu 09, 2011 3:48 am

Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by elizabeta pon oľu 14, 2011 5:16 pm

elizabeta
elizabeta

Broj postova : 779
Location : makedonija
Registration date : 30.08.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by anata pon oľu 14, 2011 6:13 pm

anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by goca-ge uto oľu 15, 2011 3:33 pm

15.03.2011

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 0022
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka ned oľu 27, 2011 8:18 pm

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by anata uto oľu 29, 2011 4:42 pm

Време, број 2218, 29.03.2011

НОМИНАЦИИ НА ФЕСТИВАЛОТ

Наши музичари во трка за „Балканска награда“

Поп-пејачката Калиопи, со песната „Ти“, Александар Белов со песната „Една“, Елена Ристевска со „Сакам по добро да те памтам“, Дарко Илиевски и „ДНК“ со „Едно тело“ и групата „Некст тајм“ со „Убава“ се номинираните македонски музичари во категоријата најдобра балканска песна на големиот музички фестивал „Балкан мјузик авордс“.
Фестивалот ќе се одржи на петти јуни на плоштадот „Александар Батенберг“ во Софија, а сите обожаватели за својот фаворит можат да гласаат на официјалната интернет-страница на фестивалот, се до денот на одржувањето. Фестивалот е во организација на музичката телевизија „Балканика“.
На минатогодишното издание на „Балкан мјузик авордс“ наградата за најдобра песна на Балканот за 2009 година му припадна на српскиот пејач Жељко Јоксимовиќ за неговата песна „Љубави“.
http://www.vreme.com.mk/DesktopDefault.aspx?tabindex=11&tabid=1&EditionID=2277&ArticleID=158669
anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka sub tra 02, 2011 11:57 am

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 79003690

http://www.idividi.com.mk/zabava/Showbiz/674090/index.html

Aleksаndаr Belov, pjevač
„Edna“ je moj „Ogan pod zvezdite“

Kako si Aleksandar?
Uvijek se trudim biti dobro, ali u trenutku dok odgovaram na ovaj intervju sam odlično, haha.

Kako je ovo tvoj prvi intervju za IDIVIDI moram te pitati da li i inače čitas najposjećeniju stranicu u Makedoniji?
Iskreno, IDIVIDI je web stranica koju čitam od kako postoji. Kad god je otvorim podsjeti me srednjoškolske dane kada nisam imao mogućnost imati kompjuter u stanu, pa sam odlazio u Internet kafe. Prva stranica koju sam otvarao bila je IDIVIDI i ta navika mi je ostala i dan danas.

U ovom trenutku aktualan je tvoj singl „Ogan pod zvezdite“. Zašto si za obradu odabrao baš tu pjesmu grupe „Memorija“?
Pjesmu sam volio odavno i imao sam želju jednog dana je obraditi. Nisam želio ništa posebno mijenjati jer je to pjesma koja ima posebnu emociju i dušu. Otpjevao sam ju na svoj način, onako kako ju osjećam i sretan sam što se svidjela i članovima Memorije. Najsretniji sam kada, izvodeči ju na svojim nastupima, daje poseban pozitivan efekt.

Nedavno si nastupao na humanitarnom koncertu u Dubrovniku za pomoć žrtvama poplava u gradu. Na čiji poziv se realiziralo gostovanje i kakve dojmove nosiš od tamo?
Koncert je organizirao grad Dubrovnik, a glavni pokrovitelj bila je Vlada RH. Ideja je krenula od mladih studenata koji su bili glavni „krivci“ da sam ja bio dio koncerta. Bio je to moj prvi posjet gradu i veselilo me što sam ostao tjedan dana. Dobro sam razgledao i upoznao Dubrovnik, ostavio je poseban utisak na mene.

Tko je osim tebe nastupao na humanitarnom koncertu?
Gostovale su mnoge poznate javne osobe: pjevači, sportaši...i svi su oni donirali novčana sredstva: Gibonni, Goran Karan, Mia Begović, Feminem, zatim zvijezde popularnog show-a Hrvatska traži zvijezdu, Petar Dragojević, klapa „Raguza“ i drugi.

Da li si imao mogućnost ostvariti neke korisne kontakte?
Svakako, no želim napomenuti da sam i prije toga ostvario kontakte tamo. Ovaj humanitarni koncert nije bio moj prvi nastup u Hrvatskoj, no ne bih sad ništa otkrivao. Javnost će ubrzo doznati što pripremam za to tržište.

Kako je reagirala publika?
Da budem iskren, znao sam da je prošlo puno vremena od realnog show-a „Operacija trijumf“ i pomislio sam da me možda netko zaboravio, no dogodilo se baš suprotno. Od trenutka kada sam sletio prišlo mi je nekoliko curica koje su se željele slikati sa mnom. Tada sam shvatio da još nisu zaboravile Makedonca iz OT-a. Kad sam stigao u grad, postalo mi je već normalno. Gostovao sam u mnogo TV i radio emisija, a na samom koncertu publika je reagirala isto kao da pjevam u Makedoniji.

Javnost te upoznala preko „Operacije trijumf“. Da li misliš da su ovakvi show-ovi za mlade talente prednost kod početka karijere?
Ovakvi show-ovi naravno mogu puno pomoći mladim talentima koji nemaju drugu mogućnost dokazati svoj talent. Jako mi je dargo što kod nas u Makedoniji ima sve više takvih ili slićnih emisija poput OT-a. Želim poručiti svima koji imaju talent i želju da ne odustaju i da se bore za sebe, jer nikad ne znaju kad će doći njihovih 5 min.

Ovo govoriš iz vlastitog iskustva?
Da. Prijavljivao sam se na mnogo audicija i bio uporan dok nisam došao do onoga što sam želio.

Prošlu godinu je obilježio tvoj hit i video spot „Edna“. Za mene je dosada to tvoja najbolja pjesma. Sa njom si nominiran za Balkanske glazbene nagrade.
Točno da je „Edna“ zasada moj najveći hit. Edna se izdvojila, jer je Edna (Jedna ). Veseli me što ju je publika prihvatila, a to dokazuje i nominacija. Htio bi reći u da završavam svoj debi album, koji je tako reči gotov. Publika će s njim moći uživati u onom što sam do sada radio.

Da li će nove pjesme u glazbenom smislu biti u prepoznatljivom pop stilu s primjesama rocka ili će biti nešto novo?
Na mom će prvom albumu biti za svakog po nešto. Što znači da će u različitim stilovima svatko imati svoju favorit pjesmu.

S kime radiš na albumu?
Glavni producent je Vladimir Dojčinovski-Dojčin. Osim njega ima mnogo autora koji su se dokazali na našoj estradi. Promocija albuma će biti uskoro.

Očito je da si miljenik ženske publike. Gdje je najveća koncentracija tvojih fanova?
Ima ih posvuda, haha. Preko OT-a me upoznala široka publika. Dokaz toga je i moja Facebook stranica gdje imam oko 26.000 fanova. Imam obavezu i zadovoljstvo mi je jednom tjedno da se držim s njima, a ima ih iz raznih država. Ipak, moji najvjerniji fanovi su oni sa mog službenog foruma www.aleksandarbelov.forumcroatian.com. To je moja ekipa koja prati moju karijeru i maksimalno sam sretan što ih imam.

Za što se najviše interesiraju tvoji fanovi?
Najčešće me pitaju zašto nisam pobjedio na OT. Kad me netko upozna, kaže:Eeeee, znaš li koliko sam para dao za tebe glasajući na telefon, haha!

Kako provodiš slobodno vrijeme?
Iako u zadnje vrijeme imam sve manje slobodnog vremena, kad ga imam provodim ga sa svojim prijeteljima. Kad imam više slobodnog vremena odem u Negotino i Demir Kapiju da napunim baterije pozitivnom energijom družeći se s najbližima.

Tko ti je omiljen makedonski glazbenik?
U Makedoniji ima mnogo glazbenika. Još kada se nisam bavio glazbom i nisam bio dio estrade za mene je istinski glazbenik bio i ostati će naš jedinstven i nezamjenjiv Toše. Bio je i ostao moj idol.

edit by
Marina
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by elizabeta uto tra 26, 2011 4:44 pm

elizabeta
elizabeta

Broj postova : 779
Location : makedonija
Registration date : 30.08.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Jelena:) pon svi 02, 2011 12:13 pm

Jelena:)
Jelena:)

Female
Libra Broj postova : 459
Age : 29
Location : Serbia
Registration date : 25.12.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sophie čet lip 02, 2011 12:53 am

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Dugme

Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sophie čet lip 02, 2011 1:18 am

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 48721032
Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Ss1r
Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Ss2nru

Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka čet lip 02, 2011 10:31 am

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Dubrovnik
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Go Ka pet lip 10, 2011 11:55 pm

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Jelena:) uto lip 14, 2011 4:43 pm

Jelena:)
Jelena:)

Female
Libra Broj postova : 459
Age : 29
Location : Serbia
Registration date : 25.12.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Jelena:) sri lip 15, 2011 4:07 pm

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Unled2mn

Izvor: story.rs
Jelena:)
Jelena:)

Female
Libra Broj postova : 459
Age : 29
Location : Serbia
Registration date : 25.12.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sophie sri lip 15, 2011 5:52 pm

Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sophie čet lip 16, 2011 4:10 pm

Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми  - Page 16 Empty Re: Aleksandar u tiskanim medijima / Александар во пишаните медиуми

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 26. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 26  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.