Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkanska estrada / Балканска естрада

+36
Boojan
Maki
даша
goki
aurelija
rancika
enisa
aazar
leva
shiny
Videna
caci*alex
sibilla
Viktoria
goca-ge
Galence
malena
Anuska
Zora
jasna
Zoka
Tajna
сонце
**Reneesme**
makisoul
Liliput
Go Ka
arena
Gea
SoleSrbija
Sophie
Sanjchi
Keti
emili_ja
lucky
beltina
40 posters

Stranica 14 / 16. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Гост pet sij 29, 2010 8:05 pm

Znas kako Jaco, i ja sam prvo bila u soku, ali posle mi je bilo sve jasno. I tako da necu da se bezveze nerviram. Neka ih. Neka rade sta god hoce i kako god hoce. Oni najbolje znaju, zar ne? Hhahahahah more laugh ... Kao sto rekoh meni ce bas biti uzbudljivo... Ja jedva cekam da vidim koji ce to Granovac da nas (Srbiju) predstavlja.
A sto se tice komisije... Haha... Nemoj me pogresno razumeti, ali mislim da nikakva komisija nijednoj zemlji nije potrebna. Nije potrebna zato sto svaka zemlja sama odlucuje koga ce i sa kojom pesmom predstaviti publici . To je na drzavi, zapravo na ljudima koji su zaduzeni za izbor prestavnika zemlje na takmicenju. Mada, eto Bregovic odredjuje pevace a mi biramo od vec izabranih ko ce nas predstavljati (ja sigurno necu nikoga birati, nemam koga!). Ma, sta god i kako god ja jedino sto znam jeste da se meni ne svidja ni jedan jedini kandidat, dobro Tijana je izuzetak. Ali, eto, ona nije vise u konkurenciji! Na zalost. A mozda se nesto promeni :insomnia: ?! :dont know:
Meni, licno, ne smeta ni jedna vrsta muzike ukoliko je sve to lepo upakovano. Ni previse ni premalo nego normalno. Nekome se svidja rok, nekome pop, nekome i taj folk (kakav god on bio i sta god ja licno mislila o njemu). Ljude jednostavno ne mozes da promenis. Takvi smo kakvi smo i hvala Bogu sto nismo svi isti.
I tako. Samo, molim te, nemoj pogresno da me shvatis i da pomislis da zelim da ti ja odrzim ovde neku lekciju. Samo sam htela da ti kazem da nikakva komisija nije potrebna i to je to. I ovo je, naravno, samo moje licno misljenje a ti mozes i ne moras da se slozis. A i uostalom ja na Evroviziju ne gledam kao vecina ljudi pa zato uglavnom cutim i nista ne pricam! Kao sto sam vec rekla nismo svi isti i Bogu hvala sto je tako!
A i uostalom ja vec imam favorita :Aleksandar: tako da se ja uopste ne brinem :wavetowel: :ah surprise: :running wild: dance10

I za kraj evo ko voli i zeli da cuje intervju sa Zeljkom Joksimovicem neka izvoli smile smile smile
https://www.youtube.com/watch?v=e-IbpmkG8Ks
online kiss

Гост
Gost


[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by jasna pet sij 29, 2010 10:33 pm

Mlice, drago mi je da si napisala svoje mišljenje jer tako možemo voditi zdravu konverzaciju, a ja volim konverzaciju i razmjenu mišljenja:)

Vjerujem da me nisi dobro shvatila pa ću ti malo bolje objasniti zašto sam protiv folka, pogotovo na ES.
Pošto si puno mlađa od mene wink , dopusti da ti malo opišem što je nekad predstavljao ES.
Dakle, vratimo se u 70-te godine prošlog stoljeća (katastrofa kako to grozno zvuči..haha) od kad ja pamtim ES.

Tada nije bilo 100tinjak i više tv kanala, nije bilo satelitskih kanala, maxtv-a, kamoli interneta, kao niti bezbroj radio stanica.
Imali smo 2 programa na tv-u i oni su radili par sati ujutro i par sati navečer.
Naravno da je većinom na tim kanalima bio prijenos sjednica komiteta :)
Ponekad smo čak mogli gledati neke stare filmove (najčešće John Wayne i kompanija) a bilo je super kad bi nam dali Gretu Garbo:))

ES je bio jako cjenjen i gledan i ako si malo virnula na temu Eurosong kroz povijest, mogla si vidjeti kako je to izgledalo. Naravno da je i tada bilo narodne glazbe, doduše niti približno ovako neukusne kao danas.
I naravno da niti jednoj zemlji koja je držala do svog glazbenog ukusa nije padalo na pamet da tako nešto pošalje na ES.
Čak niti Lepoj Breni, alfi i omegi narodnjaka u to vrijeme, nije pošlo za rukom da se ubaci na ES. (Ako me pamćenje dobro služi)

Nemam ništa protiv ljudi koji žele slušati to smeće od glazbe (ustvari imam ali ništa efikasno :lol 021: ), ali sam protiv toga da to smeće moraju progurati ama baš svugdje. Pogotovo na ES koji ima tako dugu tradiciju dobre i kvalitetne glazbe.
Zbog toga što se dopušta da se mješaju "kruške i jabuke" odnosno da se folk sve više ubacuje tamo gdje mu nije mjesto (a defnitivno nije na ES), ES je izgubio onu vrijednost koju je nekad imao i sve više postaje parada kiča i jedna velika sprdnja.
Moje je mišljenje da tome nekako treba stati na kraj.

Hajde lijepo da si folkeri organiziaju svoj EuroFolk pa nek se jednom godišnje natječu u svom glazbenom neukusu i trašu. Neka cajke paradiraju sa svojim "sisama na gotovs", neka zavijaju, arlauču, cvile, i škripe sa svojim grlenim i PESKOVITIM glasovima. Pa tko želi gledati, neka gleda.
Neka ES ostave na miru:)

Nadam se da sam ti sad malo bolje objasnila svoje motive i bilo bi mi drago da mi vratiš svojim protuargumentima, dapače :wink kiss:
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Гост sub sij 30, 2010 6:39 pm

Jaco, jasno je meni sta hoces da mi kazes. Jesam, poslusala sam neke pesme koje ste postavile (nisam mogla sve da poslusam zato sto mi YT nekada nece da pusti pesmu do kraja tj. nece uopste :dont know: ... Ne znam sta se desava!). Ali, znam da je neke stvari nemoguce promeniti zato sto odredjeni ljudi ti jednostavno to ne dopustaju i svi imaju isti komentar: "Sta ti znas!!!". A i kada se osvrnem malo oko sebe vidim da koliko znam toliko i ne znam. Evo, na primer ja kada sam rekla sestri da ce nas (Srbiju) predstavljati jedna pevacica (da je ne imenujem, ipak...) ona je rekla: "Sto se mene tice moze. I glas i stas". Hahah... Njoj je to normalno, mene zamalo slog da nije strefio. Ova danasnja Evrovizija nije nista drugo nego sam biznis. I to mi se ne svidja. Kao ni sport. Pre sam ga sa uzivanjem gledala, a sada... Ne znam... Nije to vise isto. Neko ce reci: "Pa, oduvek je bilo tako". Ali i da jeste nije bilo ovoliko providno i jadno. Sve je bilo drugacije, a sada... Pih, sve je bezveze. Necu da kazem da nema jos normalnih, ali nije isti sistem vrednosti. Sve je poremeceno!!!!!!! Na veliku zalost....
A ti folkeri... Ako je njima super meni je savrseno. Samo sto dalje od mene... Ipak, nismo svi isti! Bilo bi bas lepo kada bi oni organizovali tako neko takmicenje, kao sto ti kazes, samo za njih i njihove simpatizere, ali nesto mi to izgleda tesko ostvarljivo. Mozda bi se zalili na diskriminaciju :think: ???? Ili bi rekli da je to tradicija te drzave i tako... Ko zna sta bi im sve palo na pamet... Ne znam zasto je to tako, ali je tako. Izgleda da vole da gledaju u tudje dvoriste... Hehehe... Ne znam, stvarno ne znam!!! Komplikovano mi je to...
Jaco, NIKADA OD NEVERNIKA NECES NAPRAVITI VERNIKA!!! Ovo sam ja odavno shvatila. Ali sam u jednom trenutku ipak mislila da je to moguce i dokazala sam sebi da je nemoguce. Nema sanse. Onaj ko ne zeli da te cuje nece te nikada cuti sta god ti rekla, uradila pa cak i dala mu/joj hiljadu i jedan dokaz da gresi. Veruj mi! Nece ti jednostavno verovati. A tako je za sve.
:spray:

Гост
Gost


[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea ned sij 31, 2010 3:45 am

Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Maki sub vel 06, 2010 4:26 pm

Maki
Maki

Female
Sagittarius Broj postova : 1052
Location : na more
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by goca-ge sub vel 06, 2010 5:14 pm

Haha, Gea, jos kad cujem imena Era Ojdanic, Bora Drljaca, Boki 13 a naslov "Svađa Bokija i Švabe, Mladen sanjao Anabelu, Era stavio Lepin palac u usta". Koji je ovo svet koji se promovise javnosti. Uzas. NIT ZNAM NIT HOCU DA ZNAM".
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea sub vel 06, 2010 6:06 pm

Fuj
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea čet vel 18, 2010 12:06 am

Samo za Tajnu i ostale romantičarke:



Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by jasna pet vel 19, 2010 5:45 pm

jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Go Ka sub vel 20, 2010 2:28 am

Vlatko Lozanoski - Letam kon tebe

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Marina pon vel 22, 2010 2:54 pm

http://www.tportal.hr/showtime/glazba/56580/Slovenci-salju-jodlerski-rock-Makedonci-rock-rap-baladu.html

komentar nasih na regionalne izbore....

"moje" slovence odbijam komentirat :lol 021:
Marina
Marina

Female
Leo Broj postova : 196
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Marina pon vel 22, 2010 4:55 pm

Evo, izgleda da i hrvatski radijski festival mora čekati neka bolja vremena....


http://www.index.hr/xmag/clanak/hrf-otkazan-zbog-recesije/477124.aspx
Marina
Marina

Female
Leo Broj postova : 196
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by jasna pon vel 22, 2010 8:56 pm

Ja sam pomislila da se Slovenci sprdaju s ovom "pjesmom" koju šalju na ES. A onda sam pročitala da su ustvari malo u zaostatku za trendovima pa tek sad šalju ono što su drugi slali prije 10-tak godina :lol 021:
Biti će baš zanimljivo gledati da li će ući u finale.
Za nas sam skoro sigurna da nećemo pošto Huljić ove godine nema svog predstavnika na Dori (koliko znam) pa neće niti povlačiti svoje veze kao što je povlačio za Cukija da uđe u finale nails
A i pjesme su nam jedna gora od druge, možda evnetualno Feminem na nešto zvuči, ovo ostalo .. ko da šalju na festival karmina.


Fakat mi se sviđa što ju više slušam:)
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by jasna sri vel 24, 2010 10:21 pm

Dva super vokala i lijepa pjesma

jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by jasna sri vel 24, 2010 10:54 pm

A i ovo je izvrsno

jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Гост pet vel 26, 2010 4:44 pm

Bregović i RTS juče odabrali pevače za „Evroviziju”
Emina, Oliver i Milan u trci za Oslo

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/178368/Emina-Oliver-i-Milan-u-trci-za-Oslo-

Гост
Gost


[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Marina pon oľu 01, 2010 12:42 am

Evo, ovo je izašlo na jednom našem popularnom portalu.

Sonja Bakić i Nina Badrić planiraju duet, ambiciozna cura-puca na vrh!

http://www.index.hr/xmag/clanak/nina-badric-snima-duet-sa-sonjom-bakic-bivsom-sudionicom-operacije-trijumf/477971.aspx
Marina
Marina

Female
Leo Broj postova : 196
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by jasna pon oľu 01, 2010 2:47 am

Baš mi je drago za nju. Pametna cura.
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Sophie pon oľu 01, 2010 5:22 pm

Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Гост čet oľu 04, 2010 3:46 pm


Гост
Gost


[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by goca-ge pon oľu 08, 2010 2:41 pm

Evropo, a nekad su se i cigarete opevavale

goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea ned oľu 14, 2010 6:11 pm

Evo malo lijeka poslije svog onog trasha jučer:

Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by jasna ned oľu 14, 2010 8:20 pm

Bože, ovaj Sajko je iritantan baš kao i za vrijeme OT-a ☕
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Videna čet oľu 18, 2010 12:17 am

Pred malku ja islusav pesnata ,,Aria,, koja e stavena na mp3 od Joce Panov.Istata pesna koja Tose ja ima snimeno i staveno na Cd.....sega si dozvolil J.Panov da ja prepejuva a sto sakal da pokaze so toa neznam...za mene vo negova izvedba Aria zvuci kako fijasko,tezok debakl,nepotrebna avantura.
Joce ne e svesen deka bitkata so Tose odnapred e izgubena....los obid,pogresen...
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by jasna čet oľu 18, 2010 2:56 am

Samo za Videnu :lol 021: :lol 021:

jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 14 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 16. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.