Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putovanja i susreti / Патувања и средби

+23
Keti
dea
SoleSrbija
даша
rancika
RikicaVoliAlexa
enisa
emili_ja
malena
stf385
makisoul
Lu_Lu13
Videna
Galence
**Reneesme**
Olja*Alex
Rossa
dederaj
exi
Zoka
jasna
сонце
Tajna
27 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Tajna čet vel 12, 2009 3:34 pm

Dogovorite susrete i putovanja, ispricajte nam kako je bilo, podijelite s nama fotografije i utiske...
Договорете средби и патувања, раскажете ни како беше, поделете фотографии и впечатоци со нас....
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by сонце sub vel 14, 2009 7:37 pm

Dolazi proljece :flower: , dolazi nam ☀ i zelja za avanture postaje sve veca i jaca. Svi vi koji niste iz Mkd, zar ne mislite da je idealno vrijeme da pocnete razmisljati da nas posjetite? I usput, upoznate Belova :lol: .
сонце
сонце
Admin
Admin

Female
Broj postova : 1005
Location : Skopje, Makedonija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by jasna sub vel 14, 2009 7:54 pm

SUNCE, tajnamoja i ja smo već počele praviti neke planove. Tko zna, možda doletimo za jedan vikend? ;)
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Zoka sub vel 14, 2009 7:57 pm

jasna je napisao/la:SUNCE, tajnamoja i ja smo već počele praviti neke planove. Tko zna, možda doletimo za jedan vikend? ;)


pa ajde sto cekate ne znaete sto ispustate :affraid:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by exi sub vel 14, 2009 8:00 pm

jasna je napisao/la:SUNCE, tajnamoja i ja smo već počele praviti neke planove. Tko zna, možda doletimo za jedan vikend? ;)

Samo vikend ....malo je


Dojdete vo Makedonija i srceto ke Vi ostane tuka

:love y: :kises:


Zadnja promjena: Hajdi; sub vel 14, 2009 8:06 pm; ukupno mijenjano 1 put.
exi
exi

Female
Broj postova : 678
Location : skopje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by jasna sub vel 14, 2009 8:01 pm

Tko kaže da ne znamo? Pa kad vidimo one vaše slike i klipove iz Koloseuma i Hard rocka, dobro znamo što propuštamo :(
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Zoka sub vel 14, 2009 8:04 pm

jasna je napisao/la:Tko kaže da ne znamo? Pa kad vidimo one vaše slike i klipove iz Koloseuma i Hard rocka, dobro znamo što propuštamo :(



:lol!: :lol!: :lol!:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by exi sub vel 14, 2009 8:05 pm

jasna je napisao/la:Tko kaže da ne znamo? Pa kad vidimo one vaše slike i klipove iz Koloseuma i Hard rocka, dobro znamo što propuštamo :(

Hiljadu puta je bolje u zivo ,samo u zivo mozes to osetiti i doziveti.... :)
exi
exi

Female
Broj postova : 678
Location : skopje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Zoka sub vel 14, 2009 8:09 pm

Tamu gde vecno sunce sjaaa....tamu je Makedonija
narod i zemja koju volim ja :)
Znaci delot e pesnata samo da prodolzam da kazam kolku e ubavo vo Mk a Hajdi vo pravo si samo koga ke osetis znaes kolku nesto moze da bide ubavo i zabelezeno zasekogas vo srceto.....sreka sto osetiv ama sakam pak :love y:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Gost ned vel 15, 2009 3:50 am

Ja već imam uplanirano putovanje za Kruševo 29.04. a ostajem negde do 04.05. Planiram da jednu noć provedem u Skoplju. E tada nađite Alexa i dovedite ga, pa da se konačno upoznamo. Skopljanke, vi već sada upišite u kalendare 02. ili 03. maja se gledame.;) A krajem jula sam na Ohridu.☀ Nadam se da ću vas većinu tada upoznati. :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Zoka ned vel 15, 2009 3:54 am

Antigona je napisao/la:Ja već imam uplanirano putovanje za Kruševo 29.04. a ostajem negde do 04.05. Planiram da jednu noć provedem u Skoplju. E tada nađite Alexa i dovedite ga, pa da se konačno upoznamo. Skopljanke, vi već sada upišite u kalendare 02. ili 03. maja se gledame.;) A krajem jula sam na Ohridu.☀ Nadam se da ću vas većinu tada upoznati. :)


a ne ne nemoze taka kako be do 04.05 pa eto se dogovorivme site Aleksandrovki na celo so Alex kaj mene na rodenden na 11.05 ama poso se paga ponedelnik ke bide na 09.05 taka da ke si posedis malku poveke :kises:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Gost ned vel 15, 2009 2:12 pm

Zoka, znaš li ti koliko je to dana? :silent:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by dederaj ned vel 15, 2009 4:25 pm

Antigona je napisao/la:Ja već imam uplanirano putovanje za Kruševo 29.04. a ostajem negde do 04.05. Planiram da jednu noć provedem u Skoplju. E tada nađite Alexa i dovedite ga, pa da se konačno upoznamo. Skopljanke, vi već sada upišite u kalendare 02. ili 03. maja se gledame.;) A krajem jula sam na Ohridu.☀ Nadam se da ću vas većinu tada upoznati. :)
ja sam celo leto u Ohridu,imam prikolicu tamo :) pa da u real life mi lepo nazdravimo :drink:


Zadnja promjena: dederaj; ned vel 15, 2009 5:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.
dederaj
dederaj

Female
Aquarius Broj postova : 912
Age : 55
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Zoka ned vel 15, 2009 5:09 pm

Antigona je napisao/la:Zoka, znaš li ti koliko je to dana? :silent:

znam ❤
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Tajna pon vel 16, 2009 10:43 am

dederaj je napisao/la:
Antigona je napisao/la:Ja već imam uplanirano putovanje za Kruševo 29.04. a ostajem negde do 04.05. Planiram da jednu noć provedem u Skoplju. E tada nađite Alexa i dovedite ga, pa da se konačno upoznamo. Skopljanke, vi već sada upišite u kalendare 02. ili 03. maja se gledame.;) A krajem jula sam na Ohridu.☀ Nadam se da ću vas većinu tada upoznati. :)
ja sam celo leto u Ohridu,imam prikolicu tamo :) pa da u real life mi lepo nazdravimo :drink:

Več nas vidim kako smo skupa...što bi Bosanci rekli, dernek :cheers:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Rossa pon vel 16, 2009 1:01 pm

a ima li nekoj od Bosna?
jas odam za Bosna ovaa nedela, pa moze da se vidime. :)
Rossa
Rossa

Female
Aquarius Broj postova : 234
Age : 50
Location : ALEXLAND
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Olja*Alex pon vel 16, 2009 11:48 pm

Ja sam iz Banja Luke, odakle si ti? ;)
Olja*Alex
Olja*Alex

Leo Broj postova : 14
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by **Reneesme** pet vel 27, 2009 12:05 pm

Joj ja bih tako voljela doci u Makedoniju ...
Tko zna možda i jednom dojdem ....
:hearts 031:
**Reneesme**
**Reneesme**

Female
Pisces Broj postova : 533
Age : 30
Location : Hrvatska - Sisak
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Zoka pet vel 27, 2009 12:08 pm

**Reneesme** je napisao/la:Joj ja bih tako voljela doci u Makedoniju ...
Tko zna možda i jednom dojdem ....
:hearts 031:




pa ajde dodji i nema da zazalis :running wild:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by **Reneesme** pon oľu 09, 2009 2:01 pm

JOj Zoka ne znaš koliko bih voljela sada je škola ali preko ljeta možda nagovorim roditelje tko zna...
**Reneesme**
**Reneesme**

Female
Pisces Broj postova : 533
Age : 30
Location : Hrvatska - Sisak
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Zoka pon oľu 09, 2009 4:22 pm

**Reneesme** je napisao/la:JOj Zoka ne znaš koliko bih voljela sada je škola ali preko ljeta možda nagovorim roditelje tko zna...


pa na tebi ostaje da nagovoris roditele a za spavanje i sve to znas da imas gde da dodjes :big hug:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Gost čet oľu 12, 2009 1:46 pm

Sve više se bliži moje putovanje u Makedoniju, za mesec i po dana stižem...... :toptop:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Galence čet oľu 12, 2009 1:47 pm

a nie te cekame so rasireni race :big hug: :big hug: :big hug:
Galence
Galence

Female
Leo Broj postova : 1790
Age : 45
Location : /
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Gost čet oľu 12, 2009 1:51 pm

Galence, hvala ti....Ja se inače uvek divno osećam kada dolazim u Makedoniju, i kada nisam poznavala nikog, ljudi na koje sam nailazila bili su raširenih ruku i otvorenog srca...... ❤

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Zoka čet oľu 12, 2009 2:10 pm

Antigona je napisao/la:Sve više se bliži moje putovanje u Makedoniju, za mesec i po dana stižem...... :toptop:



jupi jedva cekam da te vidim :big hug:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Putovanja i susreti / Патувања и средби Empty Re: Putovanja i susreti / Патувања и средби

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.