Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

+68
Mila03
Ana va
aazar
даша
malena
darcy
lepotica
Anchika95
mk_snajka
stf385
**Dadi**
bikica
dea
enisa
Zana 200
lucky
arena
Marija5554
sanja444
maja5
Marina
ANA
makisoul
klimt
hipnotic
Liliput
Viktoria
niveaaa
Gea
aurelija
lelakostova
SoleSrbija
Daniela
caci*alex
Maki
Happy
Sanjchi
ica
Зорана
aleksandra
alex_fan
mina_8377
shiny
Tajna
Videna
dederaj
sibilla
beltina
Darija
mace
Rossa
Zora
anata
emili_ja
Lu_Lu13
Sophie
**Reneesme**
Keti
Go Ka
exi
Anuska
MayaOk
Galence
jasmina k
goca-ge
Zoka
сонце
jasna
72 posters

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goki ned kol 30, 2009 1:15 am

Време, број 1758, 28.08.2009
goki
goki

Broj postova : 101
Location : makedonija
Registration date : 03.03.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goki ned kol 30, 2009 1:21 am

Nedjelja, Kolovoz 23, 2009
Show beneficente traz estrelas balcânicas Humanitarni koncert donosi balkanske zvijezde
O show beneficente " Gorica za Robi " acontecerá para arrecadar fundos para Robert Zgurić , de 6 anos, portador de síndrome de down e que faz um caro tratamento há 3 anos na Suíça, que continuará até o menino completar 10 anos. Humanitarni koncert "Gorica za Robija" održat će se prikupiti novac za Robert Zgurić od 6 godina starog pacijenta s Down sindromom, čineći skup tretman za 3 godine u Švicarskoj, koja će se nastaviti sve dok dijete je 10 godina. Neste show, teremos vários relacionados ao Eurovision. U ovom show, imamo nekoliko odnose na Eurosongu. São eles: Nina Badrić (Dora 2003) , Hari Mata Hari (ESC 2006), Antonija Šola (Dora 2007 e 2008), Ivana Kindl (Dora 2004), Jacques (Dora 2005) , Feminem (ESC 2005), Aleksandar Belov (Skopje Fest 2009) e Igor Cukrov (ESC 2009). Oni su: Nina Badrić (Dora 2003), Hari Mata Hari (ESC 2006) Antonija Sola (Dora 2007 i 2008), Ivana Kindl (Dora 2004), Jacques (Dora 2005), Feminem (ESC 2005), Aleksandar Belov (Skopje Fest 2009) i Igor Cukrov (ESC 2009). Ainda haverá algumas surpresas. Još uvijek će biti nekih iznenađenja.

O show acontecerá em setembro eo valor dos ingressos será divulgado em breve. Show će se održati u rujnu i vrijednosti ulaznice će biti objavljeni uskoro. Porém, já é possível realizar doações para esta causa, através de ligações telefônicas. Međutim, moguće je da se donacija za to uzrok, preko telefonske pozive. Além do show, um CD single será lançado, " I believe in angels ", escrito por Antonija Šola (foto) e interpretado por Oliver, Gibonni , Žera , Nina Badrić , Antonija Šola , Petar Dragojević , Jacques , Ivana Kindl e muitos outros. U show, CD singl će biti objavljen, "Vjerujem u anđele," koju je napisao Antonija Sola (foto) i igrao Oliver, Gibonni, Zera, Nina Badrić, Antonija Sola, Petar Dragojević, Jacques, Ivana Kindl i mnogi drugi.


Fonte: Aleksandar Belov Forum e Radio Velika Gorica Izvor: Aleksandar Belov Forum i Radio Velika Gorica
goki
goki

Broj postova : 101
Location : makedonija
Registration date : 03.03.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goki pon kol 31, 2009 10:56 am

НА 3 СЕПТЕМВРИ

Белов на хуманитарен концерт во Хрватска

Дел од хуманитарниот концерт што на 3 септември ќе се одржи на стадионот Радник во Велика Горица, Хрватска, ќе биде и Александар Белов. Средствата собрани на концертот насловен "За Роби" ќе бидат наменети за лекување на 6-годишниот Роберт Згуриќ, кој има Даунов синдром. Покрај Белов на сцената ќе се појават уште десетина пејачки имиња како: Нина Бадриќ, Хари Мата Хари, Жак Худек, Феминем, Антонија Шола, Ивана Киндл, Петар Драгојевиќ, Игор Цукров.
На денот на третиот по ред концерт "За Роби" ќе се одржи и промоцијата на синглот "Вјерујем у анѓеле", чиј комплетен автор е Антонија Шола. Песната е отпеана од: Оливер Драгојевиќ, Тони Цетински, Џибони, Нина Бадриќ, Жак Худек, Жера (Црвена Јабука), Феминем, Петар Драгојевиќ, Игор Ивановиќ, Влатка Буриќ, Мирослав Шкоро, Ивана Киндл и Антонија Шола. Целиот приход и од продажбата на ЦД синглот ќе биде наменет за лекување на малиот Роберт Згуриќ.

(А.Т.)

#



Статијата е прочитана 363 пати.

Коментирањето е привремено исклучено. Рестартува на 1-ви септември.
goki
goki

Broj postova : 101
Location : makedonija
Registration date : 03.03.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by lucky uto ruj 01, 2009 10:29 am

Junaci rialiti serijala zapevaće zajedno 23. oktobra
Oproštajni nastup studenata OT
Autor: Marija Radojković | 01.09.2009. - 05:00

Studenti „Operacije trijumf” još jednom će zapevati zajedno - i to u „Sava centru”. Svi studenti koji su izašli sa akademije ovog popularnog šoua 23. oktobra napraviće oproštajni koncert nakon koje će neki nastaviti samostalne karijere, a neki ostati u „Emotionu”. Osim toga, menadžerska kuće „Šoumaster” (deo „Emotiona”) organizovaće brojne koncerte balkanskih, ali i svetskih zvezda, a trenutno najveće planove imaju za Natašu Bekvalac koja je odnedavno postala njihov ekskluzivac.


Studenti „Operacije trijumf” će 23. oktobra poslednji put zapevati kao grupa.



- Teško da ćemo ih ikad više videti zajedno u tolikom broju. Nakon fenomenalnih koncerata u „Sava centru” kada su na početku karijere uspeli da dva puta napune salu, red je da na ovaj način uđu u samostalne karijere. Nadam se da ćemo uspeti da ponovimo atmosferu sa prethodnih koncerata - počinje priču za „Blic” Goran Stamenović, čelni čovek producentske kuće „Emotion”, i objašnjava šta će se dalje dešavati sa studentima.
- Svaki student je potpisao petogodišnje ugovore sa vlasnikom licence i nama kao producentima. Svuda u svetu je to normalno i niko nikome neće toliko uložiti u popularnost i znanje, a da to posle ne naplati. Oni će moći da nađu nekoga ko će im izdati album, ili voditi karijere i taj princip takođe važi u svetu. U poslednjih godinu dana smo dosta ulagali u sve njih i imali su priliku da se nametnu. U međuvremenu smo osnovali izdavačku kuću „Melody Music” i „Showmaster”. Mi ćemo određenim studentima za koje procenimo da nam se ulaganje može isplatiti, ponuditi menadžersko-izdavačke ugovore kao što smo uradili sa Natašom Bekvalac. Pošto je u Srbiji pop muzička scena veoma slaba, „Emotion” je kao producentska kuća poslednjih godinu dana ulagao u studente bez provizije, ali pošto sada imamo specijalizovane firme više neće biti potrebe za time - kaže Stamenković i napominje da „Emotion” trenutno radi analizu uspeha prethodnih godinu dana i odluku o sudbini studenata će doneti nakon oproštajnog koncerta, jer će se tada, navodi on, tačno sagledati dva parametra - profesionalni odnos studenata i odziv publike.
U međuvremenu, u pripremi su spotovi za Anu Bebić, uskoro će početi snimanje spota za pesmu Igora Cukrova „Mjesečar”, „OT bend” će uraditi spot za pesmu sa Karolinom Gočevom, Aleksandar Belov u Makedoniji radi na albumu, dok će se pobedniku Adnanu Babajiću uskoro uraditi album.
- Ako sve bude išlo po planu, Adnanov album će izaći za mesec dana, ali dok ne budemo skroz zadovoljni nećemo ga izdati. Tonči i Brega su krenuli da rade na pesmi i imamo demo verziju, onda smo ih tokom leta zagubili, ali sada ćemo da se organizujemo da završimo pesmu - ističe Stamenković.
Kada su u pitanju koncertne aktivnosti, u okviru kuće „Šoumaster” radi se punom parom.
- Imamo desetak ugovorenih koncerata od sada do početka maja. Pored „Operacije trijumf” organizovaćemo i veliki koncert Nataše Bekvalac, ali rano je otkrivati detalje. Radimo na dovođenju velikih svetskih imena, ali sve radimo oprezno jer je svuda u svetu finansijska kriza - kaže Stamenković i napominje da za Natašu Bekvalac imaju velike planove - od snimanja albuma, spotova do velikih koncerata.
Pored Nataše, „Šoumaster” će potpisati ugovor sa još nekim pevačima.
- Pri kraju su dogovori sa najvećom makedonskom zvezdom Karolinom Gočevom i sa dve devojke koje po nama imaju najbolje vokale i za koje mislim da uz našu podršku mogu dosta da postignu - Katarina Ostojić Kaja i Marijana Zlopaša. Naš cilj je da uz najveće zvezde radimo i sa talentima koji nisu imali dobru podršku. Kada njima pridodamo još nekoliko imena pevača iz bivše Jugoslavije i nekoga iz „Operacije trijumf”, to je optimalan broj ljudi sa kojima možemo da radimo kvalitetno - kaže Stamenković koji bi voleo da „Šoumaster” radi na turnejama Sergeja Ćetkovića, Željka Joksimovića i Zdravka Čolića.
- Želimo da koncerte podignemo na svetski nivo jer su oni to svojim kvalitetom i brojnom publikom zaslužili - zaključuje on.

„OT bend” bez Sajka
U trenutku kada je Nikola Sarić Sajko napustio „OT bend”, svi su se zapitali šta će se dalje dešavati sa Nikolom Paunovićem, Vukašinom Brajićem i Đoletom Gogovom.
- To najviše zavisi od njih. Niko ih nije prisiljavao da rade zajedno i uvideli su da su zajedno mnogo jači. Trenutno rade kao trio i veoma su traženi. Mislim da su jedna od najvećih atrakcija u regionu, svakako tinejdž atrakcija. Od njih će zavisiti šta će dalje biti. Mi želimo da budemo oprezni i da vidimo koliko su spremni da zajedno nastupaju - kaže Stamenković.


Zadnja promjena: lucky; uto ruj 01, 2009 10:31 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : http://www.blic.rs/zabava.php?id=108737)
lucky
lucky

Broj postova : 126
Location : Skopje
Registration date : 30.03.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Go Ka sri ruj 02, 2009 3:04 pm

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Radiomk

RadioMK
Top 7 - Belov povtorno na vrvot i dva novi predlozi!
Kako i izminatite nedeli prvite tri mesta izglasani bez promeni. Na prvata pozicija izminatata nedela bese Aleksandar Belov so Zvezdo sjajna, vtoroto mesto za Nekst Tajm - Milion i tretoto mesto mu pripadna na Vlatko Lozanoski so Duso varljiva. Kako predlog za slednata nedela se dve pesni: Nade Talevska - "Osameni" i Adrian Gadza so "Zarobena".

Vie i ponatamu glasajte za vasite favoriti...
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goki sri ruj 02, 2009 4:00 pm

Студентите од „Операција триумф“ ќе одржат проштален концерт
Студентите од „Операција триумф“ на 23 октомври во „Сава центар“ во Белград ќе одржат проштален концерт, по кој некои од нив ќе почнат самостојна кариера, а некои ќе останат во „Емоушн“.

- Тешко дека некогаш повторно ќе ги видиме заедно во толкав број. По феноменалниот концерт во „Сава центар“, кога во почетокот на кариерата успеаја два пати да ја наполнат салата, ред е на овој начин да влезат во самостојна кариера. Се надевам дека ќе успееме повторно да ја доловиме атмосферата од претходните концерти - вели Горан Стаменовиќ, главниот човек од продуцентската куќа „Емоушн“ за „Блиц“.

Тој додава дека студентите потпишале договори со сопственикот на лиценцата и со нив како продуценти.

Во меѓувреме, во подготовка се спотовите за Ана Бебиќ, а наскоро ќе почне да се снима спотот за Игор Цукров за песната „Месечар“. „ОТ“ Бендот ќе го сними спотот за композицијата со Каролина Гочева, Александар Белов работи на својот албум. Со победникот Аднан Бабајиќ наскоро ќе почне да се работи на албумот.
goki
goki

Broj postova : 101
Location : makedonija
Registration date : 03.03.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Anuska uto ruj 08, 2009 5:10 pm

Aleksandar na MRTV 8 septemvri '09
Anuska
Anuska

Female
Virgo Broj postova : 1108
Age : 35
Location : Skopje, Macedonia
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by anata uto ruj 08, 2009 9:39 pm

Eve ja i mojata snimka:

anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by beltina uto ruj 08, 2009 10:42 pm

beltina
beltina

Female
Leo Broj postova : 652
Age : 52
Location : Skopje
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by beltina uto ruj 08, 2009 10:45 pm

beltina
beltina

Female
Leo Broj postova : 652
Age : 52
Location : Skopje
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by anata sub ruj 12, 2009 10:34 pm

od spisaniero Svet 9.9.2009

MOJOT TAEN ZIVOT

Koga ke posakam da izbegam od se...?

Gi isklucuvam site telefoni i zaminuvam na planina a ako ne mozam da patuvam, ostanuvam doma,vo mojot svet, ispolnet so muzika...

Mojata zivotna filozofija e ... ?

Frlisi pred sebe, za da si najdis zad sebe. Siguren sum dekasekoj sam si ja kroi sudbinata...

Najdobriot sovet?

Moite roditeli mi velea deka treba po sekoja cena da bidam cesen i iskren sprema lugeto i sekogas da ostanam svoj.

Lugeto bi se iznenadile koga bi znaele...

Deka bev vo Crna Gora dve nedeli,Ama ne vlegov ni ednas vo moreto! Sekoj den imav nastapi ili TV-gostuvanja i ednostavno ne stasav...

Najgolema zabluda za mene e...?Smetam deka lugeto otprilika imaat vistinska slika za mene.TV-publikata me vide vo site mozni izdanijaza vreme na zivotot vo kukata vvo ,,Operacija Trijumf'' Duri i da saka covek nemoze nisto da sokrie koga kamerite se vkluceni 24-casa.

Moeto najskapo nesto za mene e...?

Lubovta na moite bliski i podrskata na moeto semejstvo

Da mozam da se vratam vo minatoto bi sakal da go zapoznaam...?
E koga bi mozel, bi bilo super Elvis Prisli da mozam da go slusam na koncert, pa potoa i da se zapoznaam so nego,pa da odime na nekoe pivo. Za mene Elvis e eden od najdobrite pejaci na site vreminja.

Posleden pat mi pukna filmot...?

A ne, ne sum jas od tie sto se nerviraat lesno.Samo cunami moze da me izvade od pamet, so se drugo ke izlezam na kraj.

Imam nesonica?

E, toa jas go nemam.Najproblematicen sum koga treba da stanam rano nautro.

Se uzasnuvam od ?
Insekti i od licemerni luge.

Koga bi mozel povtorno da go proziveam zivotot...?

Zadovolen sum od mojot zivot vo momentov, iako neznam sto ke mi donese sekoj nov den. Nisto ne bi menuval. Zdravje, ko ke imam 80 godini prasajte me pak.

Vikendot bi go pominal?
Site sakaat na more,jas pak poveke sum za odmor na planina. Vikendot bi go pominal so moeto drustvo, moite drugari od Demir Kapija, so koi poretko se druzam samo zatoa sto sega ziveam vo Skopje.
Najlosa rabota sto sum ja napravil....?
Ne sum napravil mnogu losi raboti, ama mana mi e sto docnam nekogas na aerodrom, pa moram da gi sarmiram sluzbenickite na salter za da me pustat.

Dom?

Ziveam vo Skopje no se pocesto patuvam. No doma si e doma i najubavo mi e sekogas vo Negotino.

Mojot heroj e?
Popaj mornarot! Koga bev mal ne propustav ni eden crtan film so nego, i ,,se ubivav'' od jadenje spanak.

Mojot omilen film e ?
,,Italijanska rabota''Imam poveke omileni filmovi, no na filmovite od ovaj tip, so malku poveke kreativnost i akcija nemozam da im odoleam.

Pijalak?

Ponekogas pijam belo vino, a na leto zadolzitelno pivo.


Mojot taen talent e ...?

Pa mislam deka bibil dobar spiker ili sportski komentator,a i mnogu sum vreden po doma. Me biva za domakinski raboti,epten dobro peglam, cistam so pravosmukalka, i cesto mijam sadovi.

Moja omilena socijalna igra e...?

Koga sum so drustvo,igrame hant i obicno pobeduvam, a mnogu sme smesni koga igrame pantomima na tema muzicki hitovi.
anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by jasna ned ruj 13, 2009 3:12 pm

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Belovs11
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge pon ruj 14, 2009 11:15 am

SVET, 09.09.2009

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 1015%20copy
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Go Ka ned ruj 27, 2009 1:20 am

Izminatata nedela potvorno od vas posetitelite na RadioMk e izglasan i oficijalno proglasen za prvo mesto, Aleksandar Belov so negovata najnova pesna "Zvezdo sjajna"

http://www.radiomk.com/index.php?categoryid=1&p2_articleid=1895
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge ned ruj 27, 2009 4:00 pm

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Untitled-1
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge sri ruj 30, 2009 3:00 pm

goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Go Ka sri ruj 30, 2009 8:04 pm



Zadnja promjena: Go Ka; čet lis 01, 2009 5:49 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Go Ka sri ruj 30, 2009 8:15 pm

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge pon lis 05, 2009 4:18 pm

Evo jednog napisa u verovatno poslednjoj TEA moderni od Ivana Beckovica a odnosi se na analizu makedonske muzicke scene. Drago mi je primetiti da se ime Aleksandra Belova pominje medju najpoznatijim pevacima u Makedoniji.

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Aaa
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge sri lis 07, 2009 10:19 am

Bravo Stip, se potrudil za dostoen plakat

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 N174181562315_3187
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge čet lis 08, 2009 10:42 am

EMOUSN NAS OBAVESTAVA PREKO FACEBOOKA

Oproštajni koncert studenata Operacije trijumf održaće se u Sava centru 23. novembra! Nastupaju: Vukašin, Nikola, Đole, Adnan, Ana, Milica, Aleksandar, Danijel, Igor i Nina!

Ja sam napisala:

Gordana Georgievska
OPROSTAJNI ???? hahahah. Kao da je i bilo nekih koncerata. Ajde neka zavrsi i ova minhauzenska bajka
пред 4 часа

A nina je odmah dodala:

Nina Petkovic: hahahaha,e, Goco, Goco...
пред 4 часа
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by anata čet lis 08, 2009 7:12 pm

OD FACEBOOK :
Operacija Trijumf
PR "Emoušna" Marinela Kvapil saopštila je da će se za mesec dana pojaviti CD kompilacija učesnika Operacije trijumf sa novim autorskim pesmama i obradama svetskih i regionalnih hitova, dok će na dan oproštajnog nastupa izaći DVD sa snimkom ...u aprilu održanih OT koncerata u centru "Sava"!

i

Ulaznice za OT koncert 23. novembra biće puštene u prodaju u petak 9. oktobra. Koštaće 800, 1.000 i 1.200 dinara, a mesta za prva dva reda 2.500 dinara, što podrazumeva i kratko druženje i fotografisanje sa učesnicima Operacije trijumf, kao i besplatan primerak nove kompilacije.
anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Keti pet lis 09, 2009 3:28 am

RSS NAJNOVIJE VESTI

Studenti OT najavljuju kompilaciju, DVD i beogradski koncert!

Objavljeno: 08.10.2009 17:01

Povodom predstojećeg oproštajnog koncerta studenata „Operacije trijumf“ danas je u prostorijama producentske kuće „Imoušn“ održana konferencija za štampu kojoj su prisustvovali članovi „OT benda“ Vukašin Brajić, Nikola Paunović i Đorđe Gogov, zatim Danijel Pavlović, Milica Majstorović i Ana Bebić. Pored njih, na koncertu će nastupiti i Nina Petković i Igor Cukrov, koji su zbog obaveza u Crnoj Gori i Hrvatskoj bili sprečeni da prisustvuju današnjoj konferenciji.

Ono što će fanove mladih pevačkih zvezda svakako zanimati je to da je koncert umesto za 23. oktobar, kako je prvobitno najavljeno, pomeren za 23. novembar, zbog nemogućnosti da se usklade termini. „Nakon više nego uspešnih aprilskih koncerata studenata „Operacije trijumf“, odlučili smo da je najbolji način da se zaokruži ova godina koja je svakako bila prekretnica u njihovom životu još jedan, oproštajni koncert u dvorani Centra „Sava“. Karte će biti u prodaji od sutra, 09. oktobra po ceni od 800, 1000 i 1200 dinara. Postojaće posebne, fan pit karte za prva dva reda po ceni od 2.500 dinara sa kojima će posetioci biti u mogućnosti da se nakon nastupa upoznaju i fotografišu sa svojim omiljenim pevačima. Bitno je napomenuti da će pred koncert izaći dugoočekivana kompilacija studenata OT, kao i DVD sa prolećnih koncerata“, rekla je Marinela Kvapil, portparol „Imoušna“.

Nakon ovog koncerta studenti više neće nastupati zajedno, pa preporučujemo svim fanovima da ne propuste priliku da poslednji put na okupu vide članove Akademije za zvezde, te da svoje karte nabave već od sutra na prodajnim mestima Bilet servisa i blagajni Sava centra.

(nazalost nisam procitala Aleksandra Belova, slucajno su ga zaboravili)
Keti
Keti
Admin
Admin

Broj postova : 1761
Location : Skopje
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by даша pet lis 09, 2009 1:24 pm

Večernje novosti, petak 9.oktobar 2009.g.
OPROŠTAJNI KONCERT
Učesnici "Operacije Trijumf" održaće 23. novembra u Sava centru oproštajni koncert pred beogradskom publikom. Posetioce očekuje spektakl sa vrhunskom scenografijom, zvukom i rasvetom i velikim bendom i plesačima na sceni. Osim svojih pesama, studenti "OT" izvešće i hitove svetskih zvezda, po čemu su takođe poznati. Ulaznice za ovaj koncert mogu da se kupe već od danas i koštaju 800, 1.000 i 1.200 dinara, a VIP ulaznice su 2.500 dinara. Poslednjem beogradskom nastupu "Operacije trijumf" prethodiće izlazak njihove kompilacije, a na dan koncerta u prodaji će se pojaviti i DVD sa koncerta "OT" u aprilu u Sava centru.

( na propratnoj, maloj sličici veoma lošeg kvaliteta su Đole, Nikola, Vukašin i verovatno Milica, te je neću skenirati)


PS- pošto se nigde ne spominje Aleksandar ovo možete prebaciti i u Najavu događaja jer ja naravno sad ne umem :embarrased:
даша
даша

Broj postova : 1497
Location : Srbija
Registration date : 07.05.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by goca-ge pet lis 09, 2009 1:29 pm

Neke malo starije informacije ali nije lose imati ih

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 0-10-08-09-pgportal

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 01-10-08-09-PRESMAGAZIN

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 02-10-08-09-svet

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 04--09-09-xmag%20reality

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 05-08-09-rvg

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 08-10-09

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 1-9-09-blic
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 38 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.