Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

+68
Mila03
Ana va
aazar
даша
malena
darcy
lepotica
Anchika95
mk_snajka
stf385
**Dadi**
bikica
dea
enisa
Zana 200
lucky
arena
Marija5554
sanja444
maja5
Marina
ANA
makisoul
klimt
hipnotic
Liliput
Viktoria
niveaaa
Gea
aurelija
lelakostova
SoleSrbija
Daniela
caci*alex
Maki
Happy
Sanjchi
ica
Зорана
aleksandra
alex_fan
mina_8377
shiny
Tajna
Videna
dederaj
sibilla
beltina
Darija
mace
Rossa
Zora
anata
emili_ja
Lu_Lu13
Sophie
**Reneesme**
Keti
Go Ka
exi
Anuska
MayaOk
Galence
jasmina k
goca-ge
Zoka
сонце
jasna
72 posters

Stranica 34 / 40. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Sophie uto svi 19, 2009 3:51 pm

Operacija Trijumf u Titovu čast
U TIVTU ĆE I OVE GODINE BITI OBILJEŽEN DAN MLADOSTI
Tradicionalna kulturno-zabavna i turistička manifestacija „Dan mladosti“ biće održana i ove godine u Tivtu 25. maja uz bogat I raznovrstan program u čast 117 godina od rođenja utemeljivača I doživotnog predsjednika Socijalističke Federativne Republike Jugoslavije “Josipa Broza Tita”. To je saopšteno juče iz tivatske NVO „Generalni konzulat SFRJ“.
„Ovo je već šesta godina zaredom da organizujemo proslavu 25. maja, Dana mladosti. U međuvremenu, ova manifestacija je postala prepoznatljiva ne samo na bivšim jugoslovenskim već i mnogo širim prostorima u inostranstvu. Zbog toga će nam i ove godine na proslavu u Tivat stići posjetioci I zvanične delegacije iz svih bratskih jugoslovenskih republika, ali i iz Švedske, Velike Britanije, Njemačke, SAD, Francuske... Za sve njihspremili smo spektakularan program koji počinje 25. maja u popodnevnim  satima defileom automobila - oldajmera, a u 19 časova će ulicama Tivta do Obale maršala Tita proći defile tivatskih mažoretki, folklora, plesnih grupa i članova sporstkih društava“, kazao je juče, na konferenciji za novinare, “generalni konzul SFRJ u Crnoj Gori“ Marko Perković. On je naglasio da će na Obali maršala Tita, kako i danas glasi zvanično ime tivatske gradske rive Pine, potom biti intonirana jugoslovenska himna „Hej Sloveni“, kolektivno položena pionirska zakletva i odigrano kozaračko kolo, a za 19.30 časova je zakazan defile tivatskih maturanata u svečanim toaletama jer oni odnedavno svakog 25. maja obilježavaju svoje matursko veče.
„Oko 20 časova očekuje se dolazak u Tivat štafete mladosti koja će ove godine na svoj put krenuti iz herojskog Drvara, direktno iz tamošnje Titove pećine u spomen na 65. godišnjicu neuspjelog njemačkog vazdušnog desanta na taj grad i Vrhovni štab NOVJ 1944. godine”, istakao je Perković, dodajući da će štafetu nositi aktivisti „Generalnog konzulata SFRJ“ – mladi i perspektivni sportisti, studenti i radnici-proleteri. Nakon dolaska štafete na Pine, fešta se nastavlja spektakularnim koncertom Tivćanke Nine Petković i njenih prijatelja iz „Operacije Trijumf“ – Sonje Bakić, Aleksandra Belova, Vukašina Brajića, Nikole Sarića-Sajka, Ane Bebić i Adnana Babajića.


http://www.tivatonline.com/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=697&cntnt01origid=15&cntnt01returnid=15
Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Gea uto svi 19, 2009 4:36 pm

Još sam i ovo našla, razred iz Makarske i curica koja se slikala sa Aleksandrom:

http://sites.google.com/site/razrednaj/

A iza njih je na slici je Štefi, hahaha :running wild:
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Gea uto svi 19, 2009 5:08 pm

Nešto na poljski u vezi Skopjefesta i Star na slici:

http://www.eurowizja.org/v8_news.php?id=4119
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Happy uto svi 19, 2009 6:14 pm

http://tristacuda.blogspot.com/2008/10/aleksandar-belov-najblizi-pobedi-u-ot.html
Aleksandar Belov najblizi pobedi u OT?!

Aleksandar Belov je od početka emitovanja šoua „Operacija trijumf“ prilikom svakog nominovanja dobio „imunitet“, i nikad nije izbačen zbog toga što je uvek imao najviše glasova publike. Ovih dana, fanovi regionalnog muzičkog projekta s pravom postavljaju pitanje na svim zvaničnim i nezvanični forumima emisije imaju li drugi studenti šanse pored talentovanog Makedonca.
Izvor: Svet

- „Imunitet“ je predviđen pravilima licence, a njime se daje prednost publici, što je, po meni, dobro. Čini mi se da dosad studenti i žiri nisu imali ništa protiv odluka publike - kaže Ismeta Dervoz, članica žirija u regionalnom šouu.
Njena beogradska koleginica Marina Tucaković u potpunosti deli stav bivše pevačice grupe „Ambasadori“.
- Publika tako glasa, a mi tu ništa ne možemo. Dečko lepo peva i verovatno zbog toga dobija toliko glasova. Makedonija bi verovatno volela da dobije novog Tošeta Proeskog, ali nerealno je očekivati da će se uskoro roditi pevač sličnog potencijala. Aleksandar je talentovan momak i mora još mnogo da radi na sebi - smatra gospođa Tucaković.
Direktor akademije Saša Dragić očekuje da više neće biti toliko očigledna dominacija takmičara iz mesta Negotino i da će ulazak Kristijana malo promeniti odnose snaga.
- Aleksandar je izuzetno korektan i ne pravi nikakve probleme u kući. Publika zna da ceni takvo ponašanje. Biće interesantno kako će gledaoci da prihvate Kristijana i kako će stvari stajati u ponedeljak nakon gala večeri - rekao je Dragić.
Direktor produkcijske kuće „Emotion“ tvrdi da je prerano govoriti o potencijalnom pobedniku.
- Aleksandar jeste favorit jer dobija dosta glasova iz svih zemalja i uvek je tu negde oko 50 odsto. Lično, ne bih smeo u ovom trenutku da se odlučim ko će pobediti jer se videlo u „Velikom bratu VIP“ kako su veliki favoriti, prvo Skaj, a posle i Nigrutin, ispali zbog jednog kiksa u poslednjih sedam dana.
Stamenković ističe da Aleksandar najviše glasova dobija iz Srbije, Makedonije i Hrvatske.
- Ima još dosta do kraja. Moguće je da svi budu nominovani kao neka vrsta kazne. U svakom slučaju, nezavisno od žirija i studenata, pobednika će odlučiti gledaoci - zaključuje Stamenković.

Happy

Broj postova : 184
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Tajna sri svi 20, 2009 9:46 am

Živadinka je napisao/la:Nešto na poljski u vezi Skopjefesta i Star na slici:

http://www.eurowizja.org/v8_news.php?id=4119

"reprezentować Macedonię na Eurowizji 2009 w Moskwie. Spośród pięciu opcji, 50% głosów zdobył Aleksandar Belov, laureat 3. miejsca w pan-jugosłowiańskiej Operaciji Trijumf. 18,47% ankietowanych widziałoby w Moskwie grupę Next Time, a 11,97% Vlatko Lozanovskiego. 11,77% ..."

Kaže nešto kako je Alex dobio 50% glasova na makedonskom natjecanju za pjesmu Evrovizije, a bio je 3 mjeseca favorit na pan-jugoslavenskoj ( :lol 3: ) Operaciji Trijumf...
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by emili_ja sri svi 20, 2009 4:12 pm

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 88ca98e030

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 C1a58d1f44

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 8cc2d38be3
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by emili_ja pet svi 22, 2009 11:47 am

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 2668a47287
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by emili_ja ned svi 24, 2009 12:21 pm



3:10-3:22
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Anuska ned svi 24, 2009 11:17 pm

Studenti OT slave Titov rođendan!


Kao i svake godine, u primorskom gradu Tivtu, 25. maja održava se tradicionalna kulturno-zabavna i turistička manifestacija "Dan mladosti" u čast 117 godina od rođenja preminulog predsednika Josipa Broza Tita. U 20 sati, po rečima organizatora manifestacije, očekuje se dolazak Štafete mladosti iz Drvara, a potom će se fešta nastaviti spektakularnim koncertom Tivćanke Nine Petković i njenih kolega iz "Operacije trijumf" – Sonje Bakić, Aleksandra Belova, Vukašina Brajića, Nikole Sarića, Ane Bebić i Adnana Babajića. Iako mlade pevačke zvezde uglavnom nisu bile ni rođene kada je Tito vodio tadašnju SFRJ, to ih očigledno ne sprečava da slave njegov rođendan. Ipak, ne sumnjamo da je njihovu iznenadnu „jugonostalgiju“ potpirio pozamašan honorar koji će primiti za ovaj nastup.
Anuska
Anuska

Female
Virgo Broj postova : 1108
Age : 35
Location : Skopje, Macedonia
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Happy pon svi 25, 2009 9:05 pm

od forumot na nina

STUDENTI „OPERACIJE TRIJUMF” ZAKAZALI NASTUPE U TRI CRNOGORSKA GRADA
Podgorica - Koncert učesnika“Operacije Trijumf”, na kome će pjevati
Nina Petković, Aleksandar Belov, Nikola Paunović, Sonja Bakić, Ana
Bebić, Adnan Babajić i Vukašin Brajić, održaće se danas u Tivtu, u
okviru proslave Dana mladosti koju organizuje NVO „Generalni konzulat
SFRJ“. Tako će muzičari koji su se proslavili učešćem u popularnom
rijaliti festivalu, crnogorsku mini-turneju započeti na Titov rođendan,
u 20 časova i 15 minuta na rivi Pine.

Naredni koncert zakazan je za subotu 30. maj u Bijelom Polju na gradskom trgu.
- Posjetioci će imati priliku da uživaju u nastupu Nine Petković,
Nikole Sarića, Ane Bebić, Vukašina Brajića, Aleksandra Belova i Milice
Majstorović. Koncert će početi u 20 časova, a ulaz je besplatan. Pored
nastupa studenata “Operacije Trijumf”, T-Mobile je za članove prepaid
paketa “Pleme” organizovao i posebnu nagradnu igru, u okviru koje će
učesnici imati priliku da osvoje specijalne povlastice - VIP prevoz do
koncerta, prolaz u bekstejdž i druženje sa OT članovima. Dobitnik će
imati priliku da sa sobom na koncert povede još tri osobe. Nagradna
igra važi samo za korisnike tarife “Pleme”, a da bi učestvovali,
potrebno je da pošalju SMS sadržaja PLEME na broj 2255 do 28. maja u
podne - saopštili su iz kompanije T- Mobile.

Podgorički koncert “Operacije Trijumf” će se, kako nezvanično saznajemo, održati 13. juna.
Jedina crnogorska učesnica “Operacije Trijumf”, Tivćanka Nina Petković
će se pojaviti i na ovogodišnjoj “Pjesmi Mediterana” u Budvi. Ona će se
takmičiti sa numerom “S druge strane sna”, za koju je muziku i tekst
uradila Nataša Latković.
- Zadovoljna sam pjesmom, biće promjena u aranžmanu, ali to je sve što
trenutno znam - kratko je prokomentarisala Nina Petković svoje učešće
na festivalu.

Happy

Broj postova : 184
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by emili_ja uto svi 26, 2009 2:21 pm

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 18737f14f4
Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 7095cfe8b0
Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 10534232de
Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 467b42d267
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Maki čet svi 28, 2009 3:28 pm

goca-ge je napisao/la:Evo dela jednog clanka u Mondeu o takmicenjima tipa OT
Post je prebacen u Balkanska estrada
Maki
Maki

Female
Sagittarius Broj postova : 1052
Location : na more
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Mila03 sri lip 03, 2009 6:11 pm

Ova e izvadok od intervju na Aleksandar vo ,, Ubavina i zdravje ,,

Dvizecka sila vo zivotot...
,, Ona sto mi dava sila sekogas da odam ponatamu e ljubovta na moite najbliski, a vo poslednive meseci i poddrskata od publikata za vreme na OT.Se e polesno koga znaes deka imas bezuslovna ljubov od dragi luge . Za mene dvizecka sila e silnata verba sto ja imam vo sebe i verbata vo drugi luge ,,

proud
Mila03
Mila03

Broj postova : 78
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by beltina pet lip 05, 2009 11:15 am

beltina
beltina

Female
Leo Broj postova : 652
Age : 52
Location : Skopje
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by sibilla pet lip 05, 2009 6:27 pm

Svet Montenegro


Operacija Trijumf: Opušteno


Poslije velikog koncerta u Bijelom Polju, dio učesnika šoua “Operacija Trijumf“- Đorđe, Nina, Ana, Milica, Vukašin i Aleksandar izašao je u lokalni kafić, gdje su izveli “Operaciju opušteno“. Odmah su se naoružali čašama i flašama, pao je poneki “bejlis”, pivo, vino, ali tek je viski potpuno opustio bivše cimere. Milica i Đorđe su miješali pića, kao i Vukašin i Ana, koji se nijesu odvajali jedno od drugoga. Da čitava ekipa bude potpuno opuštena, pobrinuo se menadžer “OT“, koji je cijele noći cirkao piće iz Đoletove čaše, sve dok mu ovaj nije skrenuo pažnju na to. Milica je pila “bejlis” a u slučaju da joj se zavrti u glavi, imala je sigurnu podršku kolege Đoleta, koji joj je čuvao leđa. Iako su svi dobro potegli, jedino je Aleksandaru bilo loše, pa je u jednom momentu počeo da se hvata za glavu i odmah izašao na svjež vazduh, da dođe sebi.

http://www.svet.rs/clanak/operacija-trijumf-opu%C5%A1teno
sibilla
sibilla

Female
Gemini Broj postova : 380
Age : 38
Location : Skopje
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Zoka sub lip 06, 2009 10:24 pm

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Alexy
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 38
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by beltina ned lip 07, 2009 8:12 am



Aleksandar na TV
beltina
beltina

Female
Leo Broj postova : 652
Age : 52
Location : Skopje
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Sophie ned lip 07, 2009 4:08 pm

Isjecak iz novina (DAN)-crnogorske novine.....,,Popularna i omiljena Nina Petkovic na prvoj polufinalnoj veceri u bekstejdzu imala je podrsku studenata OT.Njoj su palceve drzali Aleksandar Belov i Sonja Bakic".......
Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by emili_ja pon lip 08, 2009 1:30 pm

U srijedu na stadionu malih sportova
Koncert “Operacije trijumf”

Koncert učesnika rialiti šou programa “Operacija trijumf” biće održan u srijedu u 20 časova na Stadionu malih sportova. Kako je organizator koncerta “T-mobile” to će karta biti njihov “Pleme paket” koji će se na ulazu u Stadion moći kupiti za 1 euro (sa isto toliko kredita), dok oni koji su već “pleme” ući će sa članskom kartom koja to potvrđuje.

Publika će imati priliku da vidi popularne studente OT akademije, među kojima Ninu Petković, Vukašina Brajića, Anu Bebić, Nikolu Sarića, Aleksandra Belova... koji će izvoditi pjesme sa gala večeri “Operacije” kao i numere pisane posebno za njih.
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Gost uto lip 09, 2009 9:02 pm

Pobjednica Nina Petković, imala je daleko najbrojniju podršku. S njom su u bekstejdžu bili članovi njegon benda “Dan poslije”, kao i učesnici Operacije Trijumf Sonja Bakić i Aleksandar Belov, koji su tu situaciju iskoristili i za ličnu pormociju, dok su, pošto je proglašena za pobjednicu, na scenu iskočili Vukašin Brajić i Nikola Paunović.

http://www.vijesti.me/index.php?id=307037

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by beltina uto lip 09, 2009 11:53 pm

beltina
beltina

Female
Leo Broj postova : 652
Age : 52
Location : Skopje
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by shiny sri lip 10, 2009 10:18 am

ЕМИНА ЈАХОВИЌ СЕ ВРАЌА НА РЕГИОНАЛНАТА ПОП-СЦЕНА

Александар Белов е златно момче
Песната „Још ти се надам“ Емија ја пее со Саша Ковачевиќ, но пред балканската публика ја претстави на ТВ-шоуто „Операција триумф“ каде ја изведе со Александар Белов.

- Александар е златно момче и по покојниот Тоше Проески, е единствен од Македонија со сличен сјај во очите. Бев горда на него како ја отпеа песната, исто како и на Саша Ковачевиќ. Песната стана голем хит низ бивша Југославија, а тоа покажува дека сме завршиле одлична работа.

Dnevnik, 10.06.2009

http://www.dnevnik.com.mk/?ItemID=1BC03DBED8BBD247930C4F37A222F632
shiny
shiny

Female
Broj postova : 277
Location : Skopje
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by beltina sri lip 10, 2009 10:59 pm

http://www.svetplus.com/webtv.asp

Pesma Mediterana 2009 exclusive
18.40 Aleks :))))
beltina
beltina

Female
Leo Broj postova : 652
Age : 52
Location : Skopje
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by anata čet lip 11, 2009 12:06 am

beltina je napisao/la:http://www.svetplus.com/webtv.asp

Pesma Mediterana 2009 exclusive
18.40 Aleks :))))
Eve go toj moment
Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 81357236
anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Aleksandar u medijima / Александар во медиумите - Page 34 Empty Re: Aleksandar u medijima / Александар во медиумите

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 34 / 40. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.