Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkanska estrada / Балканска естрада

+36
Boojan
Maki
даша
goki
aurelija
rancika
enisa
aazar
leva
shiny
Videna
caci*alex
sibilla
Viktoria
goca-ge
Galence
malena
Anuska
Zora
jasna
Zoka
Tajna
сонце
**Reneesme**
makisoul
Liliput
Go Ka
arena
Gea
SoleSrbija
Sophie
Sanjchi
Keti
emili_ja
lucky
beltina
40 posters

Stranica 8 / 16. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul pon srp 13, 2009 3:38 pm

Evo jos cetiri klipa sa zatvaranja Univerzijade, kratki su, opet je los zvuk, a i slika, ali vidi se i cuje po malo.

https://www.youtube.com/watch?v=Oia0rOgsI_c

https://www.youtube.com/watch?v=Mzb-0y4p-Ks

https://www.youtube.com/watch?v=7S4j765W9AM

https://www.youtube.com/watch?v=QSbJB6c_85o


Zadnja promjena: makisoul; pon srp 13, 2009 3:58 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Tajna pon srp 13, 2009 3:39 pm

Draga makisoul, ja želim kliknuti na linkove koje si mi dala, ali, hoće li se nešto desiti mojim zvučnicima ako to učinim i tko će platiti štetu, ako ipak eksplodiraju?
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul pon srp 13, 2009 3:47 pm

Ha, ha, ha, Tajna, nece ti eksplodirati zvucnici, ali ti se svakako nece dopasti, mozda ce te usi boleti, medjutim jeste velika stvar nastup na Univerzijadi i to sa puno pesama, ne jednu ili dve.
Meni je krivo sto nije bolji zvuk, zato sto ja volim da slusam i OT bend, volim njihov izbor pesama i rock muziku, a Anu bas i ne.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Tajna pon srp 13, 2009 3:53 pm

Ako ti garantiraš, onda dobro :nervous:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Go Ka pon srp 13, 2009 9:48 pm

Skandal na „Skalama“
Gotovo da nije bilo „Sunčanih skala“ koje nisu pratili skandali, pa izuzetak nije ni ova godina. Naime, kako je „Alo!“ saznao, pobednička pesma „Rum dum dum“ koju je izvela Kaliopi Bukle (43) već je izvođena, i to na nacionalnom izboru za „Pesmu Evrovizije“ u Makedoniji!

Ovim je prekršena prva stavka konkursa koji su sačinili organizatori, a u kojem piše da se na festival mogu prijaviti samo kompozicije koje nisu ranije izvođene!
Ipak, direktor festivala Slobodan Bučevac ne misli da je u nečemu pogrešio.
- Mi smo odlučili da od ove godine prihvatimo učešće svih drugoplasiranih pesama sa regionalnih izbora za „Pesmu Evrovizije“ i samim tim je učešće Kaliopi regularno! Tako smo se dogovorili sa nacionalnom televizijom Makedonije, a od iduće godine ćemo uvrstiti i pesme drugih zemalja - pokušao je da se odbrani Bučevac. I zamalo je uspeo, jer, avaj, još dve pesme koje su se takmičile ove godine na „Skalama“ su takođe učestvovale na makedonskom izboru, ali nisu bile drugoplasirane.

- Slušajte, od ove godine smo odlučili da mogu da se takmiče pesme koje su već negde učestvovale - nastavio je da se vadi direktor festivala.
- Ali kako, gospodine Bučevac, kada u pravilniku koji ste sami propisali doslovno piše da se na konkurs mogu prijaviti samo pesme koje ranije nisu izvođene - uzvratili smo sa druge strane.
- Nemojte to što piše bukvalno shvatiti. Festival ima pravo da uvrsti pesme koje želi da ima u programu - izjavio je direktor „Skala“.
Na naše pitanje da li to znači da iduće godine može da se prijavi i Željko Joksimović sa pesmom „Lane moje“, Bučevac je odgovorio strogim glasom:
- To je isuviše stara pesma, neka druga bi mogla!

Milica završila u bolnici!

Učesnica „Operacije trijumf“ Milica Majstorović tokom finalne večeri doživela je nezgodu zbog koje je završila u bolnici! Šetajući po Herceg Novom, mlada pevačica je upala u baru punu vode i pala, nakon čega je osetila snažnu glavobolju.
Portparol festivala Jelena Petković i pevač i voditelj Miki Perić odmah su je odvezli u bolnicu, u kojoj su joj ukazali pomoć. Ovo nije jedina nezgoda koju su učesnici imali. Njen prijatelj i kolega Danijel Pavlović takođe je imao manju nezgodu, pa je na generalnoj probi povredio nogu, ali je svoj nastup uprkos svemu odradio krajnje profesionalno.

http://www.alo.rs/ljudi/17112/Skandal_na_Skalama
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul pon srp 13, 2009 10:41 pm



Nastup Igora Cukrova na otvaranju Mediana festa u Nisu, 12.07.2009, a tu je i Adnan, peva jedino pratece vokale i to mnogo fals, a cini mi se da je devojka na klipu Milica, koja takodje peva pratece vokale i opet fals.
Ne znam kao Igor uspeva da peva sa njima, on je stvarno veoma cist sa intonacijom, pored ovako losih pratecih vokala.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by jasna pon srp 13, 2009 11:07 pm

Sve je on to lijepo i čisto otjevao.
Zašto mene njegov glas ne dira? Zašto?
Naprotiv, para mi uši :affraid:
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by goca-ge pon srp 13, 2009 11:23 pm

Jasna slazem se potpuno za Igora, meni on bas upropasti pesmu.
A sto se tice Ane Basic, da, Aleksandru bi i pesma i partnerka dobro pristajale.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul pon srp 13, 2009 11:52 pm

Press
OT raskid

Studenti „Operacije Trijumf" u sukobu sa „Emoušnom". Sonja, Danijel i Sajko žele da angažuju advokate i pokušaće da sudski raskinu ugovore

Paralaža... Iako ih je „Emoušn" proslavio, pojedini OT studenti smatraju da su, umesto obećanih svetskih karijera, dobili grčevitu borbu za preživljavanje

Pola godine nakon glamuroznog završetka „Operacije Trijumf" pojedini studenti ove akademije odlučili su da dignu glas protiv produkcijske kuće „Emoušn" i raskinu višegodišnje ugovore. Među najnezadovoljnijima nalaze se Nikola Sarić Sajko, Sonja Bakić i Danijel Pavlović, a kako saznaje Press, jednako ogorčeni zbog svog statusa su i Aleksandar Belov i Milica Majstorović.

„Leteći start" za 50 evra!

Izvor Pressa otkriva zašto Danijel i Ana nisu nastavili da vode emisiju „Leteći start". - Nakon što su se tokom maja oprobali kao gosti voditelji „Letećeg starta", Ani Bebić i Danijelu Pavloviću ponuđeno je da za 50 evra po emisiji (200 evra mesečno) budu stalni voditeljski par. Ana je ponudu odbila uz obrazloženje da nije došla u Beograd da bi postala voditeljka. Iako uživa u statusu javne ličnosti, čak je i Danijelu bilo ispod časti da za tu platu radi voditeljski posao - kaže izvor Pressa. (R. J.)

- Sonja, Danijel i Sajko već su konsultovali jednog beogradskog advokata i žele da raskinu petogodišnje ugovore koje imaju sa „Emoušnom" - kaže izvor Pressa, jedan od studenata, i dodaje: - Iako ga je „Emoušn" proslavio, istu stvar već dugo planira i Aleksandar Belov, koji je u Makedoniji od nacionalne ikone za šest meseci postao gotovo zaboravljen.

Nezadovoljna je i Milica Majstorović, posebno zato što su je na nastupima više puta terali da peva narodnjake, ali i zbog toga što roditelji moraju da joj plaćaju stan u Beogradu. Studenti smatraju da zarađuju dosta manje od onog što su očekivali, a izuzimajući mezimicu „Emoušna" Anu Bebić i Tončijevog ličnog pevača Igora Cukrova, ostali su mane-više tretirani kao trećeligaši.

„Emoušn": Svako od njih ima pravo na advokata

Marinela Kvapil, PR menadžer „Emošuna", za Press kaže da njihovim pulenima nije zabranjeno da se konsultuju sa advokatima.

- Svako ima pravo da se konsultuje i unajmi advokata. Nemamo ništa protiv toga - kratko je poručila Kvapilova, ne želeći da komentariše priče o nezadovoljstvu pojedinih studenata.

Nedavno im je zbog opšte krize bila ukinuta i mesečna plata od 300 evra, njihovi nastupi vrede tek 50-ak evra, a umesto obećanih svetskih karijera dobili su grčevitu borbu za preživljavanje - zaključuje naš sagovornik.

U izjavi za Press Nikola Sarić je potvrdio da se oko rešavanja svog daljeg statusa već konsultovao sa advokatom.

- Razgovarao sam sa svojim pravnim zastupnikom jer želim da na miran način rešim pitanje dalje karijere. Nisam zadovoljan svojim tretmanom i to sam rekao ljudima u „Emoušnu". Od medijske pompe i autograma ne mogu da živim - rekao je Sajko za Press.

Evo ga i link za novine Press u kojima je objavljena ova vest:

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=72538&sectionId=41


Zadnja promjena: makisoul; uto srp 14, 2009 12:05 am; ukupno mijenjano 3 put/a.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul pon srp 13, 2009 11:57 pm

jasna je napisao/la:Sve je on to lijepo i čisto otjevao.
Zašto mene njegov glas ne dira? Zašto?
Naprotiv, para mi uši :affraid:

Ja volim da ga slusam, ali ne nesto mnogo, medjutim, postavila sam ovaj klip zato sto je i on nastupao na otvaranju festivala u Nisu.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by lucky uto srp 14, 2009 10:37 am

Eeeeeh, i mene Igor mi e dobro covece - mozebi poveke go bendisuvam kako covek, ne pagam vo nesvest od negovoto peenje ama fakt e deka deckoto dobro pee ... i normalno do tuka - za vkusovite ne se rasprava ....

sakam nesto da pisam i za vesta objavena vo Press - iskreno - prva reakcija - leleeeeeeeee ...., sega sum vo faza pak na lele ama so pomalku eeeeee ... i ne znam kolku e tocen natpisot i podatocite tamu ... - kako i da e - ne e sjajno, zosto i ponatamu mislam deka OT bese izvonredna prilika da se izleze od anonimnost, no isto taka ocekuvav poveke i podobro od Emotion, .... samo bi sakala se ona sto sledi da bide korektno, dostoinstveno, civilizirano i najmnogu profesionalno
Aleks- umen decko si, dva pati meri pa posle iseci ... kako i da skrois, SO TEBE SME
lucky
lucky

Broj postova : 126
Location : Skopje
Registration date : 30.03.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul uto srp 14, 2009 1:35 pm



Nastup Danijela na Dane Dunava, ali posto nije snimljen ceo njegov nastup, klip je napravljen kombinacijom Danijelovog izvodjenja pesme i original pesme, "Da se tebi vratim", koju peva Nina Badric.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul uto srp 14, 2009 1:39 pm

6-8. jul, Herceg Novi
Izgleda da je vesela studentarija „Operacije trijumf“ jedva dočekala da se dočepa Crnogorskog primorja da se razgoliti. S tim što su neki to previše bukvalno shvatili pa su, kao Đorđe Gogov, skinuli apsolutno sve sa sebe. I gaće.
Srećom, kad se razgaćio, bio je u vodi, pa gospođe i sitna dečica na plaži nisu morali da vrište i pokrivaju oči. U pauzama između dva muvanja, Sajko se opuštao i zabavljao skokovima u vodu.
Stidljiva Ana Bebić konačno je pokazala svoje atribute i nikom od prisutnih nije bilo jasno zašto se dosad krila, s obzirom na savršeno telo bez celulita i suvišnih kilograma. Da zbog pohotnih pogleda i komplimenta koji su pljuštali sa svih strana ne bi uobrazla pobrinuo se njen dečko Filip. Sa ležaljke je motrio na svoju dragu, spreman da reaguje ukoliko bi se neki đetić drznuo da joj priđe.
Milica Majstorović je sve vreme imala velikih problema sa gornjim delom kupaćeg kostima, pa je neprestano pazila da neplanirano ne pokaže više nego što bi trebalo. Čini se da ih loš plasman na „Skalama“ nije nimalo bacio u bedak i da su se svi na primorju sjajno proveli. Ovo se, ipak, ne može reći za Danijela i Nikolu Paunovića, koji su se još prvog festivalskog dana povredili, pa su do kraja hercegnovske parade mogli samo tužno da stoje sa strane i posmatraju kolege kako uživaju u čarima leta.

Evo i link, ima fotografija nekih studenata OT na plazi.

http://www.svet.rs/clanak/operacija-pr%C5%BEenje-vla%C5%BEenje
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja uto srp 14, 2009 1:43 pm

Ja na ove slike ne vidim nista vise od onoga sto svi mi pokazujemo kada smo na plazi :lol 021: :love me:


Zadnja promjena: emili_ja; uto srp 14, 2009 9:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja uto srp 14, 2009 9:22 pm

emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Go Ka sri srp 15, 2009 8:04 pm

emili_ja je napisao/la:I u Makedoniji se pise o skandalu
http://www.idividi.com.mk/zabava/Showbiz/539692/index.html
Ovaj isti tekst kruzi po medijima. Evo i tu -> http://www.exclusive.com.mk/article_item.asp?artid=19566
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea sri srp 15, 2009 11:04 pm

A ovako je to trebalo biti i sa OT-ovcima, učesnici reality šoa HTZ na turneji po Hr, 4 velika koncerta i više manjih:

http://www.index.hr/xmag/clanak.aspx?id=440124
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul čet srp 16, 2009 3:43 am

Bas mi je zao sto ne mogu da posetim ove koncerte gde nastupaju ucesnici HTZ, posebno bih volela da cujem Nikolinu i Zorana, fantasticni su mi oboje, veoma originalni i zanimljivi za slusanje.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Tajna čet srp 16, 2009 3:23 pm

Eno Zorana, vozika se na biciklu po gradu, nitko njega više ne treba :(
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja čet srp 16, 2009 5:46 pm

RSS NAJNOVIJE VESTI


OT turneja bez Nikole Sarića i Sonje Bakić!
Autor: Dragan Kecman

Foto: Matia Punjek

Objavljeno: 16.07.2009 14:59


Danas je u prostorijama produkcijske kuće „Imoušn“ održana pres-konferencija povodom predstojeće turneje studenata „Operacije trijumf“. Najavljeno je da će mlade zvezde u periodu od 19. jula do 15. avgusta nastupati u Beranama, Tivtu, Herceg Novom, Budvi, Ulcinju, Cetinju, Kotoru i gotovo svim ostalim crnogorskim gradovima. Ipak, turneja je potpuno zapala u senku novinskih natpisa o raskolu između produkcije i pevača, pa je Marinela Kvapil, portparol „Imoušna“ novinarima dala sledeće objašnjenje:



„Mi kao produkcija imamo obavezu da samo pobedniku snimimo album, međutim verujući u talenat i uspeh ovih mladih ljudi, nastavili smo da sarađujemo gotovo sa svima. Vi vrlo dobro znate ko je na „terenu“ tražen i ko može da privuče određeni broj ljudi na nastupe, pa smo se vodili tom tezom kada smo odlučili da Sonja Bakić ne krene na crnogorsku turneju. O raskidu ugovora sa njom i svađe između nas i nje nema ni govora.“ Na novinarko pitanje o Nikoli Sariću, Kvapilova je rekla: „Nikola Sarić više neće nastupati sa OT bendom, a ja zaista nisam obaveštena o tome da je unajmio advokata radi raskidanja ugovora. Ukoliko jeste, mi mu to ne možemo zabraniti i ako uspe da raskine ugovor na sudu, produkcija mu želi svu sreću u daljoj karijeri.“ Konferenciji su prisustvovali i Nikola Paunović, Đorđe Gogov, Igor Cukrov i Vukašin Brajić koji su izjavili da nisu revoltirani, da nemaju problema sa Imoušnom i da za sada nigde ne idu.
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja čet srp 16, 2009 5:48 pm

Gde se spominje Aleksandar :sorry:
Ako su imale obavezu samo prema pobedniku,sto su im uvalili dogovore na 5 godina :you fool:
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja čet srp 16, 2009 6:30 pm

Najnovo od Makedonija


emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul pet srp 17, 2009 2:53 pm



Nastup Vukasina sa njegovim bendom, sinoc, u klubu Miss Money Penny. Volim ovu pesmu, This love, Maroon 5.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by aazar pet srp 17, 2009 3:37 pm

Joj Makisoul, nemoj mi Vukašina!!! :cry blow:

aazar

Broj postova : 754
Location : vaga-sarajevo
Registration date : 15.04.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul pet srp 17, 2009 4:40 pm

azar je napisao/la:Joj Makisoul, nemoj mi Vukašina!!! :cry blow:

Meni se svidjaju neke pesme u njegovom izvodjenju, ta njegova arogancija i gnev mi odlicno zvuce u nekim njegovim interpretacijama.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 8 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 16. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.