Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkanska estrada / Балканска естрада

+36
Boojan
Maki
даша
goki
aurelija
rancika
enisa
aazar
leva
shiny
Videna
caci*alex
sibilla
Viktoria
goca-ge
Galence
malena
Anuska
Zora
jasna
Zoka
Tajna
сонце
**Reneesme**
makisoul
Liliput
Go Ka
arena
Gea
SoleSrbija
Sophie
Sanjchi
Keti
emili_ja
lucky
beltina
40 posters

Stranica 7 / 16. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by goca-ge sri srp 08, 2009 6:10 pm

Arena, o Sajku nemam sto reci, ali neka ne izgleda kao da je sve u redu u Emousnu. To vec sramezljivo najavljuju i drugi, ali ovaj se, koji ima najmanje prava na to, prvi odvazio.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja sri srp 08, 2009 6:33 pm

goca-ge je napisao/la:Arena, o Sajku nemam sto reci, ali neka ne izgleda kao da je sve u redu u Emousnu. To vec sramezljivo najavljuju i drugi, ali ovaj se, koji ima najmanje prava na to, prvi odvazio.



Goca-ge ovo potvrdjuje ono sto ti pricas
Veeeeeeeeeelika sramota za Emotion


RSS NAJNOVIJE VESTI


Sonja Bakić odustala od festivala zbog svađe sa “Emoušnom”
Autor: "Alo"

Objavljeno: 08.07.2009 10:12


Mlada pevačica i zvezda muzičke akademije „Operacija trijumf“ Sonja Bakić ipak se neće pojaviti na festivalu „Sunčane skale“ u Herceg Novom, kao što je prvobitno najavljeno. Njena pesma, koja je čak bila najavljena na sajtu festivala u takmičarskom delu, volšebno je zamenjena numerom „Srce plače ljubav“ koju izvode Kaja i Adnan Babajić. Kako piše današnji „Alo!“, talentovana Somborka odlučila je da se povuče iz takmičarskog dela pod pritiskom produkcijske kuće koja je zastupa.”Sonja je dobila poziv od organizatora festivala da nastupi kao solista, što je ona rado prihvatila. Međutim, ispostavilo se da je problem što se oko učešća nije konsultovala s produkcijskom kućom „Emoušn“, čiji je ekskluzivac. Čelne ljude ove produkcije posebno je iznerviralo to što je Sonja besplatno dobila pesmu i pokušala bez njihovog patronata da sama uradi nešto na ovom festivalu, što njima nikako nije išlo u prilog. Pod pritiskom kuće za koju je vezana ugovorom, Bakićeva je u poslednjem trenutku odlučila da se povuče s festivala, a na njeno mesto su naknadno ubačeni Adnan i Kaja. Po firmi se priča da Sonja zbog ovog „gafa“ čak neće dobiti honorar za protekli mesec. I među ostalim učesnicima „Operacije trijumf“ tinja nezadovoljstvo zbog uslova u kojima rade, pa mnogi od njih pomišljaju da angažuju advokate i raskinu višegodišnje ugovore ", ispričao je za "Alo" dobro obavešteni izvor blizak „Emoušnu“.
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by goca-ge sri srp 08, 2009 7:11 pm

Samo tako, samo tako, pocelo je pocelo, jos da ih neko konkurencija emousnu preuzme ......
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul sri srp 08, 2009 8:15 pm

Razmažena balavurdija
Milica Majstorović, Danijel Pavlović i Ana Bebić dva sata kasnili na let, a onda vrištali na organizatore festivala da im stvore novi avion

Koliko brzo slava zna da udari u glavu, najbolji su primer klinci iz „Operacije Trijumf“ Milica Majstorović, Danijel Pavlović i Ana Bebić, koji zajedno učestvuju na festivalu u Herceg Novom. Kako Kurir saznaje, njih troje je juče ujutro trebalo da krene avionom put Crne Gore, letom u 9.15 časova, ali nisu poleteli, jer su na aerodrom „Nikola Tesla“ u Beogradu stigli sa puna dva sata zakašnjenja.
- Umesto da se izvine što su zakasnili, oni su zvali organizatore festivala i naređivački tražili da im se momentalno obezbedi novi avion!!! - kaže naš dobro obavešteni izvor i dodaje: - Milica je prednjačila u bezobrazluku, pa je Jeleni Petković, koja je PR festivala, preko telefona histerično rekla: „Pa, gde mi je avion? Hoću da mi se odmah obezbedi prevozno sredstvo do Crne Gore. Ne zanima me na koji način ćete to uraditi, vi ste dužni da nam to obezbedite“ - završava izvor Kurira.
Bez obzira na to što su sami krivi jer su za puna dva sata promašili termin leta, razmaženi klinci su u stilu holivudskih zvezda glumili ludilo na beogradskom aerodromu i tražili da im neko momentalno „rodi“ novi avion, jer su oni veoma bitne ličnosti. Ali, umesto toga, morali su da čame na terminalu naredna dva sata, do novog leta za Tivat, a u Herceg Novi su stigli oko tri sata po podne.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja sri srp 08, 2009 9:48 pm

:hahaha2: :hahaha2: :hahaha2: :hahaha2: more laugh more laugh more laugh
e ako sam ceo dan ovakva rain ovo goreme je stvarno nasmejalo
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by goca-ge sri srp 08, 2009 11:51 pm

Eh, nesto u zadnje vreme nejurim po medijumima i bas mi je drago sto prenosite. Greska je sto se ne interesujem za druge studente, ja im svima zelim sve najbolje ali vremena imam samo za star . Vi :running wild: a ja cu da vas :good news:
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul čet srp 09, 2009 12:22 am

emili_ja je napisao/la::hahaha2: :hahaha2: :hahaha2: :hahaha2: more laugh more laugh more laugh
e ako sam ceo dan ovakva rain ovo goreme je stvarno nasmejalo

Drago mi je Emili, i ja sam se iznasmejala, ovu vest prenosi Kurir, pa pitanje je da li je bas takva istina, zato sto je Danijel jos dan pre polaska na aerodrom napisao na svom FB profilu da im avion krece u 11h, a posle, kada su stigli na aerodrom, rekli im da im je avion vec poleteo u 9.15h, a Kurir nije ni pomenuo Adnana, koji je takodje bio na aerodromu sa njima.
Kurir je prilicno neozbiljna novina i moguce je da su malo preterali sa izvrtanjem cinjenica, zbog prodaje novina, svi znamo da skandali su zanimljivi velikom broju populacije, ali u svakom slucaju, ovaj clanak je veoma smesan. :lol 021:
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja čet srp 09, 2009 2:59 pm

emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by goca-ge čet srp 09, 2009 4:52 pm

Nisam sinoc gledala skale pa evo sad sam videla nastup OT-eovca. Adnanova, po meni pesma iz Srbije kakve cesto cujem na radiju, i kao takva moze proci. Meni je to Kajina pesma a Adnan nekaku prateci. Ona ga ne nadopunjava ona ga u stvari potpuno poklapa. A o onoj trojici sta reci. Pesma, (Makisoul jel se ovo zove pesma) stajling, meni sve ukupno nizasta ne vredi, osim da se ovo troje pojave.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja pet srp 10, 2009 9:36 am

Nastup :)Од *Djordje Gogov-Rock star*
Данас у 2:02 пре подне
OT Bend će nastupiti na zatvaranju univerzijade,u nedlju 12. u Beogradskoj Areni ;)
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by goca-ge pet srp 10, 2009 1:02 pm

Emilija, ja OT bend ne osecam kao konkurenciju, i uopste me oni ne sekiraju, niko od ostalih Ot-eovca. Ja samo zelim slobodu i prostor za rad nasem Aleksandru.

Mozda u svojoj pristrasnosti sve nastupe OT-ovca dozivljavam kao usiljene pokusaje da se prezentira nesto toliko tanko. Osim Nine ciji mi je nastup na PM bio izdrzan u svakom pogledu.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul pet srp 10, 2009 1:07 pm

goca-ge je napisao/la:Nisam sinoc gledala skale pa evo sad sam videla nastup OT-eovca. Adnanova, po meni pesma iz Srbije kakve cesto cujem na radiju, i kao takva moze proci. Meni je to Kajina pesma a Adnan nekaku prateci. Ona ga ne nadopunjava ona ga u stvari potpuno poklapa. A o onoj trojici sta reci. Pesma, (Makisoul jel se ovo zove pesma) stajling, meni sve ukupno nizasta ne vredi, osim da se ovo troje pojave.

Da ova pesma nema tako haotican i glup tekst, dopala bi mi se u nekoj meri, zato sto ima odlican aranzman, ali tekst je meni jedan od najvaznijih elemenata za dobru pesmu, tako da nista, a sto se tice stajlinga, navikla sam Anu da gledam sa nekim cudom na glavi, a sada i Milicu, tako da ni to me ne cudi.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by goca-ge pet srp 10, 2009 1:15 pm

Makisoul, zato kazem, usiljeno, usiljeno a do boga tanko. U zelji da prikriju nedostatke prave cirkus.
A Adnanova pesma bi bez Adnana komotno mogla proci. Toliko su nezadovoljni izvodjenem svojih sticenika sto ili ih grupiraju ili im prilepe nekog da poprave utisak.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea sub srp 11, 2009 5:29 pm

Predivna seksipilna (ali ne primitivno) pjevačica, odličan glas, buduća zvijezda ali sasvim zasluženo, 2. nagrada na skalama mlade zvijezde, uživajte:

Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by goca-ge ned srp 12, 2009 1:37 am

Gea, slazem se a i dobro bi stajao Aleksandar pored nje. Eto ja odmah zamisljam duet.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea ned srp 12, 2009 2:28 am

Goco to sam i ja odmah pomislila, bio bi to 100 puta bolji duet i od Emine i Marine a sigurno bi bilo i iskrenja, varnica.... :) :lol 021:
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by aazar ned srp 12, 2009 12:55 pm

Adnan, apsolutno ništa nije dao pjesmi.Čak, naprotiv onako "zadojen" upropastio je "scenski nastup". Pa ko može povjerovati onom "neispisanom" licu da mu srce plače ljubav..A, tek dodir male bucmaste ručice sa Kajinom rukom.. more laugh
Kaji, Adnan uopšte nije trebao.Pjesma je ostala "nedovršena".Niko im ne vjeruje u tu "tugu".Žena i " raspjevano dijete". smile

aazar

Broj postova : 754
Location : vaga-sarajevo
Registration date : 15.04.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by goca-ge ned srp 12, 2009 2:31 pm

:agree: :agree: :agree: :agree: :agree: :agree: :agree:
Azar, pratim te
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by enisa ned srp 12, 2009 11:02 pm

Ne znam da li ovo sto imam na umu pripada ovoj temi,ali posto ne znam gdje bih mogla napisati ovdje cu ipak...
Zadnjih dana cesto razmisljam kako bi Aleks otpjevao neku pjesmu od Davorina Piopovica,npr. "Sve ove godine,dala bi za jednu noc" ili "Samo jedan zivot imam",sta vi mislite,ja bih jaaaako,jako zeljela da to cujem i voljela bih da se na njegovom novom repertoaru nedje neka pjesma Indexa...

enisa

Pisces Broj postova : 163
Location : zivinice
Registration date : 13.03.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by aazar ned srp 12, 2009 11:28 pm

@ Enisa, bili bi to ponovo oživljeni hitovi...Pristajali bi Aleksandru :little angel:

aazar

Broj postova : 754
Location : vaga-sarajevo
Registration date : 15.04.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Tajna pon srp 13, 2009 9:48 am

Gea je napisao/la:Predivna seksipilna (ali ne primitivno) pjevačica, odličan glas, buduća zvijezda ali sasvim zasluženo, 2. nagrada na skalama mlade zvijezde, uživajte:


Wow :affraid: PREDOBRA!

Prvi puta čujem i vidim ovu djevojku, ali, da li se samo mom uhu čini da bi ovu pjesmu Toše otpjevao za 10?
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea pon srp 13, 2009 2:10 pm

Tajna znam samo da je iz Splita, ništa drugo ne znam, ali savršena je i izgleda ima dobar tim iza sebe tako da će se još sigurno čuti za nju.... Pjesma je isto wow, pristajala bi Toši naravno...
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Tajna pon srp 13, 2009 2:33 pm

kako bi to Toše otpjevao, sve bi se prašilo.

Hvala ti Gea za informaciju, cura me oduševila.

Mene inače rijetko što oduševljava, tako da mogu reći da je moje oduševljenje vjerodostojno :lol 021:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Videna pon srp 13, 2009 2:44 pm

Tajna pogodila si me,kako si se samo setila,stvarno Tose bi to otpevao,jao
ne mogu mislit,tesko mi je
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul pon srp 13, 2009 3:26 pm

https://www.facebook.com/video/video.php?v=1197227413696&saved#/video/video.php?v=1197227413696

https://www.facebook.com/video/video.php?v=1197227413696&ref=mf#/video/video.php?v=1197269654752&ref=mf

Nastup OT benda(bez Sajka) i naravno, Ane, na zatvaranju Univerzijade, koja je ove godine odrzana od 1 do 12 jula u Srbiji.
Zvuk klipova je los, ali cuje se delimicno ono sto pevaju.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 7 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 16. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.