Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

+28
Gea
hipnotic
ace...te sakam
exi
SoleSrbija
сонце
Zora
RikicaVoliAlexa
bikica
aazar
enisa
mk_snajka
malena
**Reneesme**
Anuska
beltina
Galence
Go Ka
alex_fan
ANA
Sanjchi
emili_ja
Videna
dederaj
dea
Zoka
makisoul
Tajna
32 posters

Stranica 11 / 12. Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Gost uto sij 26, 2010 3:45 am

Reči danas nikako iz mene da poteknu, a imah želju da kažem nešto i baš kada započnem, sve izgubi smisao i ja ostanem da ćutim........ali i kada ćutim, ja ćutim o njemu......👼

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Videna uto sij 26, 2010 9:58 am

U mojoj TIsini su sakupljeni svi moji osjecaji,radosti,tuge,patnje.... 👼
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Gea čet vel 18, 2010 12:19 am

Ova beskrajno tužna pjesma me asocira na njega:

Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Sanjchi pon oľu 22, 2010 1:05 am

Fontana s likom Tošeta Proeskog

Memorijalna fontana sa likom tragično preminulog makedonskog pevača Toše Proeskog biće uskoro izgrađena u skopskom naselju Novo Lisiče.

Svečanosti u Novom Lisiču povodom početka izgradnje moderne memorijaln prisustvovala je i makedonska ministarka za kulturu Elizabeta Kančeska-Milevska. javio je Makfaks.

Nedavno je odlučeno, takođe, da Dečija ulica u tom naselju promeni ime u ulicu Toše Proeskog, koju će gradske vlasti urediti, po projektu arhitekte Filipa Bogatinova, kao trg.


Ulicom će dominirati dva kružna trga na samom ulazu te dva na izlazu iz ulice. Na centralnom trgu biće postavljena četiri visoka stupa, koja predstavljaju članove benda, a u sredini će biti fontana koja će simbolično predstavljati pokojnog pevača.

"Toše je bio i ostao idol mladih u Makedoniji i na Balkanu.
Naša opština je jedna od najmlađih i zato ćemo napraviti prostor gde će se mladi ljudi prisećati Proeskog. Mi smo odredili da to bude ulica koja je do sada nosila ime Dečija ulica", rekao je gradonačelnik Skoplja Kiril Todorovski.
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by aLeX_92 ned tra 11, 2010 10:30 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img638/1286/priroda.jpg

ja se izvinjavam sto ima greske u pisanju.... :(
aLeX_92
aLeX_92

Female
Gemini Broj postova : 44
Age : 31
Location : Srbija, Aleksinac
Registration date : 11.04.2010

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by aLeX_92 ned tra 11, 2010 10:33 pm

aLeX_92
aLeX_92

Female
Gemini Broj postova : 44
Age : 31
Location : Srbija, Aleksinac
Registration date : 11.04.2010

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by aLeX_92 ned tra 11, 2010 10:35 pm

aLeX_92
aLeX_92

Female
Gemini Broj postova : 44
Age : 31
Location : Srbija, Aleksinac
Registration date : 11.04.2010

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna ned svi 16, 2010 6:36 pm

...
Ali nikad ne zaboravi
kako se koraca po zemlji.
Samo tako se mozemo
jedan drugom pribliziti.

Cetiri ulice tamo
i tri ulice ovamo,
moja i tvoja casa piva
u restoranu kraj reke,
i moje iskrene oci
i tvoje iskrene oci
u jedno jesenje vece
detinjasto i roditeljsko,

-to je ono prostranstvo
koje hocu da pomirim
izmedju moje i tvoje zvezde...

Mika Antić

Za 2 godine i 7 mjeseci tvoga nedostajanja...
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by dea pon svi 17, 2010 6:26 pm

https://www.youtube.com/watch?v=Ch2gEczDr3E

Sekogash vo srcata na onie koi iskreno te sakaat.
dea
dea

Female
Broj postova : 446
Location : Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Videna ned lip 06, 2010 12:59 am

Vecerva povtorno sekavanja,povtorno taga i bes,vecerva prijatelite na Tose
povtorno pejat za nego,za negovata publika. sad
Vecerva Budva go ozivuva spomenot za Golemiot Tose, muzicarot,covekot,humanistot....sad
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna ned lip 06, 2010 11:10 pm

:miss you: cover :tissue cry:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Sanjchi ned lip 06, 2010 11:19 pm

http://mmm.com.mk/?ItemID=D026150733ADB1499F605C5790853E75

:tissue cry: ......Hvala Kaliopi.... :tissue cry:
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Gost pon lip 07, 2010 3:06 pm

Исполнета желба на легендарниот музичар:

Ќе светне манастирот на Тоше

http://www.mmm.com.mk/?ItemID=06DCF93226B0F444957AE11A104BE286

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna pet srp 16, 2010 1:16 am

3 mjeseca do 3 godine....

Gdje je srce tu je dom - A . Šola

https://www.youtube.com/watch?v=_lDsC3edbY4&feature=related
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna pon kol 16, 2010 1:16 am

Kada je, jednog lijepog proljećnog popodneva, španskom slikaru El Greku došao prijatelj u posjetu, našao ga je u mračnoj sobi, kapci na prozorima bili su zatvoreni.

- "Izađi napolje na sunce", pozvao ga je prijatelj.

- "Neću sad", odgovorio je El Greko. "To bi uznemirilo svjetlost koja blista u meni".


Dva mjeseca do 3 godine
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by malena pon kol 16, 2010 7:02 pm

Eh Tajna, secanja ne blede,uspomene su sve jace,rane jos bole i nas andjeo zauvek ostaje u nasem srcu.Andjele! Kad bi mogli da te vratimo :miss you: sad allalone
malena
malena

Female
Sagittarius Broj postova : 478
Age : 43
Location : Srbija
Registration date : 02.04.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna uto ruj 14, 2010 10:49 pm

Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna uto lis 05, 2010 1:19 am

Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by маневска <3 белов uto lis 05, 2010 9:30 am

Vecerva dragi moi aleksandrovki, bidete site del od dzvezdenoto nebo na Angelot .. Se nadevam se gledame tamu! grouphug
маневска <3 белов
маневска <3 белов

Female
Virgo Broj postova : 488
Age : 27
Location : Makedonija
Registration date : 19.04.2010

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by aLeX_92 uto lis 05, 2010 8:19 pm

Nedostajes 05.10.2007 <3 :hands cry:
aLeX_92
aLeX_92

Female
Gemini Broj postova : 44
Age : 31
Location : Srbija, Aleksinac
Registration date : 11.04.2010

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by маневска <3 белов sub lis 16, 2010 12:18 pm

16.10.2010 Od pred tri godini do beskonecnosta vo milion srca dirigira edna molitva.. Slava mu! Za navek.. :hands cry:
маневска <3 белов
маневска <3 белов

Female
Virgo Broj postova : 488
Age : 27
Location : Makedonija
Registration date : 19.04.2010

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna sub lis 16, 2010 12:32 pm

Bio je duboko vjeran u sebi. Već za vrijeme života, bio je dio neba. Njegovo vjerovanje bilo je posebno vjerovanje - duboko, iskreno i unutarnje. Po svojoj jačini i intenzivnosti, prešlo je obično verovanje. Toše je uvijek govorio, kako je poslan, da ima tu na Zemlji misiju. I na sve brojne pohvale što ih je dobivao, uvjek je jednako odgovarao - da to nema veze s njime, da to nije on, da ima on samo svoje poslanje i da ništa ne radi on sam. Govorio je kako Bog govori kroz njega, da mu On šalje taj ogroman talenat, taj glas i tu ljubav, da se on za to ne zalaže i napreže, da u to nije ulagao, da mu je to dato, jer je to njegovo poslanje - misija.

Sjećanje na Tošu ostaje vječno. Najlepši glas koji je Makedonija ikad dala, moćan i emotivan i raskošan glazbeni talenat uzdigli su ga među najveće pop zvijezde u povijesti bivše Jugoslavije i Balkana. Miljenik publike osvajao je naša srca pjesmom, ali jos nečim, zbog čega je bio jedinstven i drugačiji od svih. Iskren, čestit i plemenit ! To smo kod njega osjetili od prvog trena kad se pojavio na sceni. I zbog toga smo ga, također, voleli.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna sub lis 16, 2010 12:32 pm

Toše je imao jedan netipičan afinitet i dar da mu nešto što se dešava vani ne može narušiti unutrašnji mir. Iako su počeli da ga prepoznaju gdje god bi se pojavio, tražili mu autograme, na početku njegove slave, i velike gužve su bile oko njega, to ga nije promijenilo niti za nijansu. Mladi ljudi u njegovom uzrastu brzo dižu glavu u oblake, a s porastom ega mijenjaju akcenat, stav, prijatelje, a kasnije - adresu.
"Zašto da letim visoko?", on je znao da se začudi na ovakvo pitanje. "Ja radim ono što najviše volim i sretan sam što se moje pjevanje sviđa drugima. I ne stidim se ničega da bi nešto mijenjao - niti sebe, niti prijatelja, a najmanje porodice..."

Kada pjeva Toše, mi prilazimo bini, da bi se samo meni obraćao. Tako mislim ja i sve moje prijateljice koje su vjerno pratile njegovu karijeru", komentariše jedna od njegovih obožavateljki daleke 1998-e godine. Iskrenost se ne glumi i ona je bila važna cigla u izgradnji fenomena naše megazvijezde.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Tajna sub lis 16, 2010 12:59 pm

Bilo je zadovoljstvo prisustvovati snimanju nove Tošine pjesme, budući da je davao polet u interpretaciji, da bi pritom improvizirao u raznim dijelovima. I uvijek je bilo najteže da se izabere najbolja...Ono koje bi želio da izdvojim i ono što ću najviše pamtiti jeste prvi veliki solistički Tošin koncert u skopskom klizalištu 1999-e godine sa prisustvom dvijehiljade publike, uglavnom, tinejdžerki. Negdje na sredini je počela kiša i pomislio sam da će morati prekinuti koncert. Tada sam prvi put vidio zvijezdu koju je posjedovao Toše. Kada je vidio pokisle djevojke u publici, skinuo je sako, spustio se sa visine i rekao: ' Kada vi već kisnete na kiši, kisnut ću i ja'. I ostao je na koncertu i ispjevao na bini zajedno sa publikom. Niko od prisutnih nije otisao zbog kiše. Jednostavno je postojala magična veza između njega i publike. Nakon koncerta u njegovim očima sam vidio zadovoljstvo koje dotada nisam vidio. Bilo je jasno da će postati velika zvijezda zato što je uživao u onome što radi", sjeća se Miško karadžoski.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза - Page 11 Empty Re: Ljubav čista kao suza / Љубов чиста како солза

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 12. Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.