Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

+16
niveaaa
Tajna
Miranda
caci*alex
alex_fan
**Reneesme**
Lu_Lu13
dea
emili_ja
Galence
Zoka
makisoul
exi
сонце
dederaj
Go Ka
20 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by Gost sri lip 03, 2009 2:41 am

jas malce gi zapoznav 4lenovite na forumot,no i toa malce mi bese dovolno za da vidam dali se dobri licnosti ili ne se.Site na forumov se prekrasni i veseli lugje koi zra4at so pozitivna energija :D

a lu_lu13 ne ja znam zatoa i ne komentiram hhh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by **Reneesme** pet lip 19, 2009 1:37 pm

Scorpia_Suicide !!!!!!!!!!!!
Ne susrecemo se baš cesto na forumu ali jako je zabavna i dobra ipak je ona Aleksandrovka i zato je posebna :hearts kiss:
**Reneesme**
**Reneesme**

Female
Pisces Broj postova : 533
Age : 30
Location : Hrvatska - Sisak
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by anata pet lip 19, 2009 6:34 pm

Reneesame e prekrasna licnost super drugarka cuvstvitelna e, polna so pozitivna energija i dobro raspolozenie i toa mnogu mi se dopaga i mi e golema zelba da se zapoznaeme i vo zivo
anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by mk_snajka pet lip 19, 2009 8:00 pm

Anata je jedna od prvih forumasica koje sam upoznala tu na forumu i super mi je..koliko sam vidila uvijek je spremna pomoci i vidi se da ima golemu kolicinu kako za Aleksandra tako i za forum i forumasice ;)
:love 053:
mk_snajka
mk_snajka

Female
Gemini Broj postova : 236
Age : 34
Location : Tijelom u Hrvatskoj, srcem u Makedoniji...<3
Registration date : 27.04.2009

[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by RikicaVoliAlexa ned lip 21, 2009 7:08 pm

Mk_snajka ili moja Princezica, je super osoba koju punooo volim ma najvise...
osoba kao osoba je veoma otvorena, LIJEPA, simpaticna dobra ma super nemam rijeci koja je moze da opise... vtp :big hug:
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 30
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by Гост pon lip 22, 2009 4:42 pm

RikicaVoliBelova :hi wave: ... hmmmmm... mislim da si jos dete (klinka :lol 021: )... nemoj mi zameriti sto ne pisem opsirnije, ali ne poznajem te bas najbolje!!! Nadam se da cemo se upoznati pa cu ti onda lepo reci sta mislim... Ovako... ne bih da gresim dusu, a i bas bih volela sa tobom da popricam :love 053: !!! :kisses:

Гост
Gost


[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by goca-ge sri lip 24, 2009 1:58 am

Milica, snajka, neprica kako kotira nakon fotke u Svetu. Sigurno ima anegdota ali se stidi da nam isprica. Inace volim sve devojke koje se trude da budu uz naseg Aleksandra i to podele sa nama. Bravo Milice ti si se dokazala. :toptop:
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by RikicaVoliAlexa čet lip 25, 2009 2:34 pm

Milizza je napisao/la:RikicaVoliBelova :hi wave: ... hmmmmm... mislim da si jos dete (klinka :lol 021: )... nemoj mi zameriti sto ne pisem opsirnije, ali ne poznajem te bas najbolje!!! Nadam se da cemo se upoznati pa cu ti onda lepo reci sta mislim... Ovako... ne bih da gresim dusu, a i bas bih volela sa tobom da popricam :love 053: !!! :kisses:

stvarno? a ja mislila da me dovoljno znas... hmm... kako kome, mada se ja i zovem ovdje, RikicaVoliAlexa...
Milice dusice moja, meni je jako zao sto ti tako mislis, da se upoznamo... ja sam Ridvana :insomnia: :tissue cry:
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 30
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by makisoul čet lip 25, 2009 3:09 pm

Rikice, samo ti uzivaj na forumu, pa da li je RikicaVoliBelova ili RikicaVoliAleksa, sasvim je svejedno.
Svi mi ovde volimo Aleksandra Belova. kisses thumb
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by Гост čet lip 25, 2009 4:53 pm

RikicaVoliAlexa je napisao/la:
Milizza je napisao/la:RikicaVoliBelova :hi wave: ... hmmmmm... mislim da si jos dete (klinka :lol 021: )... nemoj mi zameriti sto ne pisem opsirnije, ali ne poznajem te bas najbolje!!! Nadam se da cemo se upoznati pa cu ti onda lepo reci sta mislim... Ovako... ne bih da gresim dusu, a i bas bih volela sa tobom da popricam :love 053: !!! :kisses:

stvarno? a ja mislila da me dovoljno znas... hmm... kako kome, mada se ja i zovem ovdje, RikicaVoliAlexa...
Milice dusice moja, meni je jako zao sto ti tako mislis, da se upoznamo... ja sam Ridvana :insomnia: :tissue cry:
Rikice, znam ja odlicno ko si ti :my dear: !!! Nesto si me lose protumacila... ne znam zasto... ja o tebi ne mislim nista lose... imam li razlog??? Nemam, tako da... ne beri gajle :lol 021: :lol 021: :lol 021: :lol 021: :lol 021: !!!! :love 053:

Гост
Gost


[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by RikicaVoliAlexa sub lip 27, 2009 2:25 pm

ma sice moje, nedam ja vas nikom,... necemo se mi svadjari... nevalja to, ovdje se mi samo Vojimoo :)))
lijep pozdrav svima....
pusaaaaa, ljubi vas happy Ja :)
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 30
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by Гост čet srp 02, 2009 11:12 pm

Sledeca je goca-ge... malo smo bile off... :pssst: online kiss

Гост
Gost


[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by Tajna pet srp 03, 2009 3:58 pm

Kod Milizze mi se sviđa ovaj avatar. Mislim da je sada prešišao mog, definitivno :running wild: (a o svom avataru naravno da imam najbolje mišljenje nails )
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by Гост pet srp 03, 2009 10:05 pm

Tajna je napisao/la:Kod Milizze mi se sviđa ovaj avatar. Mislim da je sada prešišao mog, definitivno :running wild: (a o svom avataru naravno da imam najbolje mišljenje nails )
Ooooo, Tajna, hvala na komplimentima... i tvoj avatar je predivan :toptop: :kisses:

Гост
Gost


[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by RikicaVoliAlexa sri srp 08, 2009 6:14 pm

Milica, hmm.... nju znam samo preko Foruma i preko neta, ali je cura kao i sve, opustena, lijepa i dobra osoba... hmm...poslala mi je autogram od Alexa.. jee :)
hh
a sve najljepse sto drugo.... to je to :)
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 30
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by mk_snajka čet srp 09, 2009 11:01 am

Rikica mojaaa :D
jako smo se zblizile..i s njom mogu stvarno o svemu pricat..bila je uz mene kad mi je netko trebao i za to sam joj duzna..moja Jade :DDD radi prekrasne radove to se zna :) i stvarno mi je prirasla srcu...a vec smo skupile dobar staz koliko se znamo :)) i stvarno je uvijek tu..kad sam isla prvi put nac se s deckom cak je bila tu da vidi sto sam obukla pa da mi kaze jel mogu ic takva hahhaha...dobro ne tu..na msnu..al TU :)
:hearts kiss:
mk_snajka
mk_snajka

Female
Gemini Broj postova : 236
Age : 34
Location : Tijelom u Hrvatskoj, srcem u Makedoniji...<3
Registration date : 27.04.2009

[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by RikicaVoliAlexa sub srp 18, 2009 8:44 pm

hehehe.... sjecam se toga :)

a moja Adrianica, misica :) ma vojim je puno... i njedam nitome zaljubljenu moju :))
jubi te seka kisss
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 30
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas? - Page 4 Empty Re: Што ви се допаѓа кај членот над вас? ? / Sta vam se sviđa kod clana iznad vas?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.