Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

+20
mk_snajka
zezalica_z
SoleSrbija
даша
malena
**Reneesme**
Gea
Darija
Зорана
emili_ja
Lu_Lu13
makisoul
alex_fan
Galence
Keti
klimt
exi
Sophie
Zoka
Go Ka
24 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Go Ka pon vel 16, 2009 9:06 pm

Kade bevte, sto pravevte... pred da dojdete ovde da se druzite so nas Aleksandrovkite? ;)
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Zoka pon vel 16, 2009 9:12 pm

Go Ka je napisao/la:Kade bevte, sto pravevte... pred da dojdete ovde da se druzite so nas Aleksandrovkite? ;)


So obzir na toa deka za nieden peac ne sum bila na forumi znaci ne sum pravela nisto ama pred da bidam na ovoj bev na kajgana forumot za OT :gift
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 38
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Sophie pon vel 16, 2009 9:28 pm

Prv pat vo zivotot sum na nekoj forum, ama i prv pat vo zivotot pratev nekoe realno sou i toa preku LS .Za ovaa moja zavisnost vinovnikot go znaete site. :lol: :lol: :lol:
Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by exi pon vel 16, 2009 9:30 pm

Sophie je napisao/la:Prv pat vo zivotot sum na nekoj forum, ama i prv pat vo zivotot pratev nekoe realno sou i toa preku LS .Za ovaa moja zavisnost vinovnikot go znaete site. :lol: :lol: :lol:

ne si edinstvena na koja i se slucilo ova :)


Zadnja promjena: exlusiva; pon vel 16, 2009 9:45 pm; ukupno mijenjano 1 put.
exi
exi

Female
Broj postova : 678
Location : skopje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Go Ka pon vel 16, 2009 9:31 pm

Jas pred da dojdam da ve vidam sto pravite bev da jadam

A sto se odnesuva za na koj forum sum bila predtoa ... poarno da ne vi brojam
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by klimt pon vel 16, 2009 9:41 pm

Prvi put za tako mnogo stvari; prvi put reality show, prvi put istinski fan-braniti i hvalospevati nekoga i priznajem, hejtovati druge koji su bili losi prema istome, prvi put na forumu, na facebooku, prvi put za jos mnogo toga jer je to Aleksandar Belov :love y:
klimt
klimt

Broj postova : 411
Location : Mk-Sk
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Go Ka pon vel 16, 2009 9:43 pm

Krasiva za se ima prv pat no zatoa mora da se ima silen motiv, pricina :)
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Gost uto vel 17, 2009 12:38 pm

Bila sam clan OT-zvanicnog foruma... isla na neke Tosetove forume...i sad me evo i ovde jeeeeeej :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Keti uto vel 17, 2009 1:07 pm

Prvi put u mom zivotu radim ovo, clan sam nekog foruma.
Znaci pocela sam sa LS, pa produzila na zvanicni sajt, pa na nas stari, pa evo me ovde, i razume se prvu put na facebook.
I svako moje slobodno vreme , maksimalno trosim ovde, znaci prestala sam da gledam filmove i prestala sam da citam knige, prestala sam da idem u teatar.
Sad sam sretno posvecena vama i Aleksandru.
Jel to dobro ili loso?
Keti
Keti
Admin
Admin

Broj postova : 1761
Location : Skopje
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Gost uto vel 17, 2009 1:29 pm

Kiki, samo ću ti odgovoriti sledeće. Moj suprug je izjavio da će napisati još jedan doktorat sa temom: "Moja supruga i internet" Pa, jel to dobro ili loše, sada mi vi recite? :think:

Inače, član sam Internacionalnog nezvaničnog Fan Club Forum - Toše Proeski. Još uvek sam na nezvaničnom OT forumu, kao i većina vas i to je sve....Naravno, i ovaj forum sada...Svečano se zaklinjem, više nigde.....Našla sam najbolje..... :celebrate:

A da, bila sam na jednom Alexovom forumu, sada oficijelnom 👎 :zip: , ali su me banovali, bez objašnjenja... :happy faces:


Zadnja promjena: Antigona; čet vel 19, 2009 1:26 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Galence uto vel 17, 2009 1:58 pm

Pa jas odam i na drugi forumi ama nikogas ne pisuvam samo citam,a za prvpat pocnavda pisuvam na zvanicniot za OT,pa se prefrliv na PDF od Aleksandar Belov i sega sum ovde bas sum srekna sto pronajdov likovi slicni na mene :106: :106: :106:
Galence
Galence

Female
Leo Broj postova : 1790
Age : 45
Location : /
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by alex_fan uto vel 17, 2009 5:56 pm

pa najprvo pocnav da gledam gala vecer sekoj ponedelnik, potoa internetot uklucen od sabajle do kasnoto navecer i pratev sto se slucuva vo kukata(dobro sto ne me izbrkaa od doma...ha ha ha ), potoa pocnav da talkam niz kompjuterot barajki nesto za alex da procitam...bev nonstop zakacena na chat, i tamu stalno se prepiravme so ostanatite koj e podobar student....potoa se upisav vo knigata za komentari i tamu bev odbranbeno nastroena...i na kraj odam na forum i gledam edno udobno gnezdo kaj sto se sobiraat site luge so dobra dusa i toplo srce kako nasio aleks i si vikam jas ovde pripagam i ne se delam veke od tuka ...i od togas manija luge nemozam da se otkacam a i kako da se otkacam, se napustali takvo drustvo istomislenici...ma super tolku sum srekna.... :kises:
alex_fan
alex_fan

Broj postova : 476
Location : Strumica
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Zoka uto vel 17, 2009 5:59 pm

alex_fan je napisao/la:pa najprvo pocnav da gledam gala vecer sekoj ponedelnik, potoa internetot uklucen od sabajle do kasnoto navecer i pratev sto se slucuva vo kukata(dobro sto ne me izbrkaa od doma...ha ha ha ), potoa pocnav da talkam niz kompjuterot barajki nesto za alex da procitam...bev nonstop zakacena na chat, i tamu stalno se prepiravme so ostanatite koj e podobar student....potoa se upisav vo knigata za komentari i tamu bev odbranbeno nastroena...i na kraj odam na forum i gledam edno udobno gnezdo kaj sto se sobiraat site luge so dobra dusa i toplo srce kako nasio aleks i si vikam jas ovde pripagam i ne se delam veke od tuka ...i od togas manija luge nemozam da se otkacam a i kako da se otkacam, se napustali takvo drustvo istomislenici...ma super tolku sum srekna.... :kises:


potpisuvam :kises:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 38
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by makisoul čet vel 19, 2009 1:59 am

Nikada pre OT nisam pratila nijedan reality show,svi su mi besmisleni i nisam shvatala zasto ljudi gube vreme gledajuci VB ili pak bilo koji drugi reality show.
Nisam bila clan nijednog foruma,sem zvanicnog i nezvanicnog foruma OT.
Pocela sam da gledam OT,u pocetku samo Gale,a kasnije i LS iz profesionalnih razloga,zanimalo me je kako ce profesori da pokusaju da za 100dana naprave zvezdu,kako ce da izgledaju casovi plesa,pevanja,koreografije.
Nisam bas zadovoljna radom profesora,nisu ulozili dovoljno truda u studente,posebno ne u Aleksandra,ali samo to pracenje njihovog zivota u ta tri meseca me je toliko vezalo za Aleksandra,tako da sam morala da nadjem ljude koji ga vole isto kao i ja,sa kojima cu da pricam o njemu i njegovoj karijeri,zato sto sam svima u kuci dosadila i niko vise nije hteo da me slusa.
Drago mi je sto sam sve vas upoznala zbog toga sto sam zavolela njega.
:zip: Mislim da je vreme da ucutim.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Lu_Lu13 čet vel 19, 2009 1:19 pm

Što sam radila prije foruma??
Pa kada je počeo OT nisam ga ni gledala otpočetka...Jako žalim zato što nisam...Da mogu sad gledala bi sto posto...Jednom sam slučajno pogledala...Ne znam koja je to bila gala, tad je ispala Antonija...I tako bilo mi je to super, pa sam gledala i reprize i tako...Postala sam luda za Operacijom trijumf, a Aleksandar mi je odmah postao favorit...
Nikad prije nisam bila ni na jednom forumu...Za vrijeme OT-a sam bila jedino na Netlogu gdje je bilo dosta o OT pa sam se s nekima dopisivala i raspravljala o tome...
Čitala sam vas oko tjedan dana i tada sam jednostavno odlučila da ću se priključiti...Bili ste prekrasni samo kako sam vas čitala i stvarno sam sretna što sam dio ovog foruma i što sam vas sve upoznala...:)
Lu_Lu13
Lu_Lu13

Female
Virgo Broj postova : 163
Age : 28
Location : Hrvatska, Sisak
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by emili_ja čet vel 19, 2009 2:10 pm

Forumas sum odamna ,ama kao posmatrac,prvpat clen na OT zvanicniot forumod koj me isklucija bez pricina,i sega ovde maksimalno kolku stomozam
Se povtoruvame site ,ama vinovnikot e poznat
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Gost čet vel 19, 2009 2:22 pm

A taj vinovnik je :little angel:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Зорана čet vel 19, 2009 6:43 pm

pa..bev i seuste sum clen na makedonski forum za Tose i sea eve me i tuka cekav da napraime forum za Alex za da imam nova pricina za kisnenje na net po cel den
Зорана
Зорана

Female
Libra Broj postova : 293
Age : 31
Location : Maкедонија
Registration date : 17.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Gost uto oľu 10, 2009 4:30 pm

jas gi sakam forumite odlicno druzenje ima..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Go Ka uto oľu 10, 2009 5:41 pm

maci je napisao/la:jas gi sakam forumite odlicno druzenje ima..
Sekogas e itneresno i zabavno da si na forum ... barem jas sekade kade sto sum ostanala dolgo sum imala prijaten prestoj
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Zoka uto oľu 10, 2009 7:56 pm

mene ovde mi e najubavo lalalala
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 38
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Go Ka uto oľu 10, 2009 8:07 pm

Zoka je napisao/la:mene ovde mi e najubavo lalalala
I mene sigurno :) za toa nema potreba da se pravi muabet :big hug:
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by alex_fan čet oľu 26, 2009 2:15 pm

kisnam samo na ovoj forum i nikade na drugo mesto i tesko da se oddelam od nego.... :love 053:
alex_fan
alex_fan

Broj postova : 476
Location : Strumica
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by emili_ja čet oľu 26, 2009 2:52 pm

Ako forumot e droga,togas jas sum tezok narkoman :lol 021: :lol 021: :lol 021:
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Zoka čet oľu 26, 2009 6:53 pm

hahaha emili dobra ti beshe taa :lol 021:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 38
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.