Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

+20
beltina
malena
emili_ja
Anuska
aurelija
Marina pl
Galence
sibilla
ELi91
dederaj
arena
Zoka
Darija
Liliput
Sophie
Tajna
S0nce
сонце
Go Ka
jasna
24 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Darija sri vel 18, 2009 3:07 pm

Go Ka je napisao/la:A moze jas da dadam svoe mislenje na tvojot post Darija ? :)


Naravno, ovo i jeste tema za predloge :love 053:
Darija
Darija
ANĐEO FORUMA
ANĐEO FORUMA

Female
Broj postova : 413
Location : Srbija
Registration date : 17.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Tajna sri vel 18, 2009 3:13 pm

Darija je napisao/la:
tajnamoja je napisao/la:
Daj nam prijedlog slobodno :lol:

Možda da postoji tema gde će se postovati važne info o Alexu, njegovim planovima, pojavljivanjima, intervjui, video itd. -sve na jednom mestu. Da članovi koji nisu u mogućnosti da često dolaze vide sve to u jednoj temi, a da se o svemu diskutuje u drugoj temi gde ćemo iznositi svoja mišljenja o tim vestima itd.

Takođe, mogla bi da postoji tema koja će biti kao neka svrsta chata, jer vidim da u generalnoj članovi pišu postove tog tipa. :sorry: :
Sve ima što si zatražila. Chat imaš na dnu.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Go Ka sri vel 18, 2009 3:20 pm

Eve vaka ... ke se trudam da bidam pokratka a poefektivna :)

Veke ima temi od koi se izvestuvame za negovite pojavuvanja vo javnosta, videa so pesnite, intervjuata ... i tamu vo tie posebni temi moze da diskutirame i da postavuvame informacii od bilokakvi izvori. A ako bidat vo edna tema,spored mene, mislam deka ke se izgubi preglednosta. Ke se stavaat i fotografii i videa i informacii t.e se ke bide na edno mesto zbuteno. Mislam deka mnogu polesno ke im bide na clenovite koi sto nemaat mnogu vreme za da sedat po forumi ako sakat da baraat videa ke odat vo temata - Klipovi za Aleksandar ili ako sakaat da najdat podatoci od mediumite ke otidat vo temata - Aleksandar vo mediumite. A taka ako se stoi vo edna tema ke treba da odat po stranicite i da barat kade se klipovite, kade slikite, kade informaciite, a mozebi ke ima ogromen broj na stranici i neli e toa poveke gubenje na vreme ?

A vo generalnata diskusija site na isto mesto zboruvame za Aleksandar ... no sepak luge sme nekogas i ke izbegame malku ( ili malku poveke ) od temata :)
A temi za zboruvanje na slobodni muabeti ima dovolno t.e mesta kade sto mozeme da zboruvame se i sesto.
Ako vo generalnata zboruvame samo za edna tema da znaes deka ke se izgubi vistinskoto znacenje na Generalnata diskusija

Toa bese moeto mislenje ... ne znaci deka toa treba da bide taka ;)
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Tajna sri vel 18, 2009 3:47 pm

Baš sam ja postavljala te teme da budu pregledne i sigurno znam da je na drugim forumima taj način najefektniji. A ako se kojim slučajem spoji koja tema kroz razgovor, nema veze. To je normalno.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Zoka sri vel 25, 2009 8:42 am

sve e ok samo molim vas sredite to sa pesmama uzasno koci bojle uradite da kad se udje na forum pocne prva pesma da peva i tako daje a ne na svako pesmu da se menja jasna pla :I love You:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 38
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by arena sri vel 25, 2009 4:49 pm

e ovako , imam jedno pitanje ...

znam da svako vođenje i održavanje bilo kojeg foruma košta , odnosno trebaju određena finansijska sredstva da bi forum mogao raditi ...

naknada za održavanje foruma se plaća godišnje zavisno od kapaciteta foruma , aktivnosti i još drugih stvari ...

moje pitanje za admin i moderatore je (jasna , tajnamoja , sunce , dederaj i ne znam jel ima još ko ) , dal imate neki račun na koji bi mi forumaši mogli uplatiti određeni iznos kako sav teret ne bi pao na vas i kako bi ovaj forum mogao nesmetano funkcionisati ...

isto tako , broj računa jedne od vas ne morate javno napisati , može i na pp

arena

Female
Sagittarius Broj postova : 300
Age : 55
Location : Mostar
Registration date : 23.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by dederaj sri vel 25, 2009 6:13 pm

arena je napisao/la:e ovako , imam jedno pitanje ...

znam da svako vođenje i održavanje bilo kojeg foruma košta , odnosno trebaju određena finansijska sredstva da bi forum mogao raditi ...

naknada za održavanje foruma se plaća godišnje zavisno od kapaciteta foruma , aktivnosti i još drugih stvari ...

moje pitanje za admin i moderatore je (jasna , tajnamoja , sunce , dederaj i ne znam jel ima još ko ) , dal imate neki račun na koji bi mi forumaši mogli uplatiti određeni iznos kako sav teret ne bi pao na vas i kako bi ovaj forum mogao nesmetano funkcionisati ...

isto tako , broj računa jedne od vas ne morate javno napisati , može i na pp

arena ovo je jos free forum,nadam se da ce prerasti u ozbiljan forum,pa cemo onda svi domacinski resiti to :hearts 031:
dederaj
dederaj

Female
Aquarius Broj postova : 912
Age : 55
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Tajna sri vel 25, 2009 8:22 pm

I kiki si zaboravila :)
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by arena sri vel 25, 2009 9:25 pm

tajnamoja je napisao/la:I kiki si zaboravila :)

znam , to sam poslije vidjela

kiki , izvini :flower: , nije bilo namjerno

arena

Female
Sagittarius Broj postova : 300
Age : 55
Location : Mostar
Registration date : 23.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Gost ned oľu 08, 2009 3:58 am

ee; nemam kritike, forum je super, ali ne mogu se snaci u njemu :(
neki su pricali o nekim slikama; kakve slike koje je postavila Dederaj, ako je tako :) toliko pozzz

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by dederaj ned oľu 08, 2009 4:29 am

slike od poklona Aleksu,ali nisam ja postavila nego Goka u temi pokloni za Aleksandra :lol 021:
dederaj
dederaj

Female
Aquarius Broj postova : 912
Age : 55
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by ELi91 pon oľu 09, 2009 11:15 pm

Ridvana je napisao/la:ee; nemam kritike, forum je super, ali ne mogu se snaci u njemu :(
neki su pricali o nekim slikama; kakve slike koje je postavila Dederaj, ako je tako :) toliko pozzz


To je Darija "ulovila" Alexa u Bg, slike su u "Aleksandrove fotografije" od 35str pa ima ih do kraja
:hi:
ELi91
ELi91

Female
Pisces Broj postova : 145
Age : 33
Location : Doma, Kumanovo, Makedonija =]
Registration date : 02.03.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by sibilla pet oľu 13, 2009 6:55 pm

Gledam mnogu se diskutira okolu slikite, komentarite i sl... mojot predlog e da se napravi edna tema nastapi na aleksandar ( doduse veke ja ima) i vo nea da ima posebni podtemi : humanitaren koncert skopje, humanitaren koncert tetovo, podgorica.... na toj nacin ke se olesni snaoganjeto, site sliki ke si bidat grupirani a i komentarite ( koi spored mene se neizbezni) nema da precat tolku mnogu
sibilla
sibilla

Female
Gemini Broj postova : 380
Age : 39
Location : Skopje
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Galence pet oľu 13, 2009 7:10 pm

se soglasuvam sibilla so tebe :hearts 031:
Galence
Galence

Female
Leo Broj postova : 1790
Age : 46
Location : /
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Zoka pet oľu 13, 2009 7:18 pm

temata ja napraviv slikite od sinoka gi prefrliv sega goka ke go stavi i videoto i komentari ke ve molamda nema...odnapred blagodaram
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 38
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Gost pet oľu 13, 2009 7:53 pm

Da li je neko od moderatora pročitao sibillin predlog? Ujedno to je i moj predlog.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Zoka pet oľu 13, 2009 7:54 pm

procitano i realizirano uste malku ke pocneme so goka da sredime se jas se cuv so dederaj goka so jasna
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 38
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Go Ka pet oľu 13, 2009 7:54 pm

Antigona je napisao/la:Da li je neko od moderatora pročitao sibillin predlog? Ujedno to je i moj predlog.
Rabotime na toa :)
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Gost pet oľu 13, 2009 7:57 pm

Hvala, najbrža moderatorko na svetu. :hearts 031:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Go Ka pet oľu 13, 2009 8:08 pm

Blagodaram za epitetot Antigona

Za predlogot na sibilla
- Veke se nadevam deka ke bide resen ovoj problem
Ke bide otvoren podforum vo koj sto ke ima posebni temi ( Bubamara, Rodenden, So fanovite i sl. ) I tamu ke bide dozvoleno da se komentiraat slikite.
Veke koga imame posebni temi mislam deka nema mnogu da precat komentarite.
Sepak komentarite se neizbezni !
A citiranje na sliki e zabraneto ... se nadevam deka site mislime za dobroto na nasiot forum pa zatoa da nema citiranje :)

Ako ima nekoi dopolnitelni prasanja ovde sme
Administracijata
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Marina pl ned oľu 15, 2009 1:57 am

meni se sviđa forum samo zato što je Aleksandrov, tj. što se o njemu radi.....nemam komentara u vezi toga da je loš......hehehhe...pozzzz svima iz Hrvatske.... ciao

Marina pl

Broj postova : 1
Location : Hrvatska
Registration date : 08.03.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Zoka ned oľu 15, 2009 2:00 am

E bas ni e milo Marina pa dodji ni na chatu ako hoces dole je od levu stranu
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 38
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by aurelija pon oľu 16, 2009 3:11 am

Da li moze da se podesi da se vidi koje su nove poruke na temama kao sto je bilo na OT forumu?

aurelija

Female
Broj postova : 155
Location : Bijeljina, Republika Srpska
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Tajna pon oľu 16, 2009 12:08 pm

Ne na taj isti način.


Zadnja promjena: Tajna; uto oľu 17, 2009 10:38 am; ukupno mijenjano 1 put.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Anuska pon oľu 16, 2009 8:59 pm

Neznam dali nekoj go dal ova kako predlog, ama dali moze koga kje se vleze na forumov odma da pocnat pesnite na playerot bez da se stiska na play ?
Anuska
Anuska

Female
Virgo Broj postova : 1108
Age : 36
Location : Skopje, Macedonia
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети - Page 2 Empty Re: Prijedlozi, kritike, savjeti / Предлози, критики, совети

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.