Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

+12
Zoka
anata
jasna
Sophie
Sanjchi
enisa
Maki
Keti
Gea
Videna
emili_ja
Tajna
16 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Tajna uto lip 30, 2009 11:39 am

Postoje ljudi koji oko sebe šire radost. Jednostavno, spontano. Gdje se pojave – svane sunce. I kad odu našim bićem odjekuje zvon njihova smijeha i njihova radost traži svoj dom u našoj duši.

Takvi su da nitko pored njih ne može biti nedotaknut. Kao da su sazdani od nekakvih opeka smijeha i igre, dovedeni iz nekog boljeg svijeta i nastanjeni kao dobri gosti među nama. Ozbiljni su kao odrasli i istovremeno jednostavni poput djece. U svojoj radosti pronalaze i snagu. I za sebe i za druge. Poteškoće im ne uspijevaju na lice staviti masku smrknutosti. Vedrina je njihov životni moto.

Nerijetko poželimo biti kao oni. Ili im barem biti dobri prijatelji. Da se što češće možemo napajati na izvorima njihove ozbiljne bezbrižnosti.

A oni su doista oduševljeni. Svime, baš svime, zvukovima, bojama, vjetrom, valovima, listom jesenjih toplih boja, dobrom knjigom, novim susretom… Pa ne znaš što je kod njih prije. Ili oduševljenje rađa radost, ili njihova unutarnja vedrina rađa oduševljenjem. Kao da se takmiče oduševljenje i radost - tko će više doći do riječi.

Hvala životu što takvi postoje.


Dragi forumaši, budite i vi vedri! Pošaljite svaki dan poruku, sliku, pjesmu, poljubac, osmjeh ili samo smajlić osobi ili osobama kojima želite uljepšati dan. Može to biti naš Aleksandar, može biti netko s foruma, a i ne mora. Pošaljite poruku svojoj mami, sestri ili poznaniku s posla. Ne mora misao doći do te osobe, važno je da ste pozitivni.
DRAGI FORUMASI, BIDETE I VIE VEDRI ! ISPRATETE SEKOJ DEN PORAKA, SLIKA,BAKNEZ,NASMEVKA ILI SAMO SMAJLI NA LICETO ILI LICATA NA KOI STO SAKATE DA IM GO RAZUBAVITE DENOT.MOZE TOA DA BIDE NASIOT ALEKSANDAR, MOZE DA BIDE NEKOJ OD FORUMOT, A I NE MORA.ISPRATETE I PORAKA NA PRIMER NA SVOJATA MAJKA, SESTRA ILI KOLESKA OD RABOTA.NE MORA MISLATA DA DOJDE DO TOA LICE,VAZNO E DA BIDETE POZITIVNI.

I obavezno stavite naslov: Dan uljepšavam....Alexu, prijateljici, ili čak i sebi...


Zadnja promjena: Tajna; uto lip 30, 2009 3:13 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Gost uto lip 30, 2009 12:11 pm

Dan ulepšavam ljudima koji su mi pravi prijatelji.....onima koji razumeju i moju ćutnju, radost, suze......onima koji su zauvek zauzeli mesto duboko u mom srcu.... Hvala im za divno prijateljstvo!


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by emili_ja uto lip 30, 2009 12:50 pm

Posle mesec dana velikih obaveza,danas sam kod kuce,sa decom,kako mi je sve to falilo,
Ovaj dan,a pocela sam od jutros,ucinicu da bude lep za mene i moju decu



a ovo je za moju dusu
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Videna uto lip 30, 2009 2:47 pm

Danas su mi ulepsali dan meje kolege sa klinike.Jedan poziv ,kratak razgovor,
i kad su mi rekli da ide nabolje onaj momak oko koga sam se toliko trudila a do danas nisam bila sigurna kako ce bii,kako ce teci njegov oporavak,da je danas KRENULO,veruj te mi to je sreca za mene,za njegove roditelje i njegove rodjake.
:amen:
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Gea uto lip 30, 2009 2:50 pm

Meni je danas uljepšala dan moja teta i obavijestila me da se rodio mali Zvane, nakon 10 godina čekanja i pokušavanja moja sestrična i njen dragi konačno su dobili dragog dječačića, jupi sada idemo na čestitanje...
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Keti uto lip 30, 2009 7:50 pm

Ima mnogo dana, koje si mi bas ti Tajna uljepsala.
Nikad ti necu to zaboraviti :come here:
Keti
Keti
Admin
Admin

Broj postova : 1761
Location : Skopje
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Maki uto lip 30, 2009 7:58 pm

Meni je danas dan ulepsala Sole, prijateljice hvala ti puno zbog toga :come here:
Maki
Maki

Female
Sagittarius Broj postova : 1052
Location : na more
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by enisa uto lip 30, 2009 10:22 pm

Ima li boljeg nacina da ti neko uljepsa dan,od onoga da te zagrli,zato ja vas grlim sveeee :big hug: . I nije da ste mi uljepsale dan,vec ste mi uljepsale cijeli zivot.
Najljepse mi je kada se ujutro probudim i prvo pomislim na ovaj forum,odma prestane biti bitno da li je vani kisa,jako sunce,vjetar,poplava... svejedno,ja znam da postoji mjesto gdje ce me ljudi shvatiti i podijeliti samnom brdo pozitivne energije koju ja itekako mogu prenijeti dalje jer kao sto rekoh,nakon punjenja sa AB+,sve ostalo posatje samo igla u plastu sijena... I da drage moje,upravo na tome mi zavide mnogi,jer sam sa vama naucila da budem sretna,vesela i puna ljubavi i zato vas zaista volim neizmjerno. Eto neka znate da sve vi zajedno a i pojedinacno,uljepsvate sveku sekundu moga zivota,nadam se da vam to znaci makar djelic kolko znaci meni. :spray: :hearts kiss:

enisa

Pisces Broj postova : 163
Location : zivinice
Registration date : 13.03.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Sanjchi sri srp 01, 2009 12:43 am

Nikad necu zaboraviti dan kada sam prvi put ugledala Aleksandra i pocela da ga bezuslovno volim, do kraja svog zivota. Nikad necu zaboraviti dan kada sam usla na ovaj forum gde ste me vi tako lepo docekale i pustile u ovaj nas svet ljubavi prijateljstva i srece. Svaki dan, pocevsi od 30. septembra 2008 godine ulepsava mi Aleks, ulepsavate mi vi.
Beskrajno vam hvala na tome. :come here: :spray: :heart float: :heart float: :heart float:
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Sophie sri srp 01, 2009 1:08 am

Meni je danas dan ulepsala Keti :)
Sophie
Sophie

Female
Broj postova : 2233
Location : Makedonija
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by jasna sri srp 01, 2009 1:18 am

Meni je dan danas uljepšao moj sin koji je tek završio srednju školu i odmah se odlučio zaposliti. Sunce mamino, kako mi je vrijedan. Ma sav je na mamu :lol 021:
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Tajna sri srp 01, 2009 12:36 pm

Danas dan uljepšavam Keti, ne zbog poruke gore, pa da ja sad njoj vraćam istom mjerom, nego zbog toga što je uistinu tako. Draga prijateljice, sprijateljile smo se za ovih nekoliko mjeseci jako, prekrasno mi je to i hvala Bogu što je tako. Cijenim tvoje povjerenje i osobe do kojih je tebi jako stalo, meni je također.

Ako ti još ikako mogu uljepšati dan osim ovom pjesmom, reci



i cvijećem

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Bouquet_02

a ovo ćeš dobiti kad se vidimo :)

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Ilovemilka_chocolade
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by anata sri srp 01, 2009 4:29 pm

Mene denes mi go razubavi denot Maki so prekrasen povik :hearts kiss: fala ti Maki
anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Zoka sri srp 01, 2009 5:19 pm

mene denes mi go razubavi denot Vaska (drugarka mi) so sms: Zoko aj ako sakas da me vides stavaj kafe jas samo sto se vrativ.......gledam ne pise od Mk broj,pokusuvam na nejni broj da zvonam nedostapna.....kad ono op na domasni (koj go zela od drugarka mi posto mi e nov domasniot broj) zovini i vika: sega veruvas deka suym vo Mk..................znaci epten epten sum srekna :running wild:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Go Ka pet srp 10, 2009 4:25 pm

Dan uljepšavam onima koji smatraju mene za svoj prijatelj

Friends will be friends right till the end!
Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by emili_ja pet srp 10, 2009 4:37 pm

Denes setrami se vrati od odmor i definitivno mi go razubavi denot so toa sto posle 2 nedeli zaedno pievme kafe I love my sister

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот F6cb9e1f81
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Zoka ned srp 12, 2009 12:38 am

eve stotuku mi se razubavi denot-nikta so informacijata deka Alex i Nina snimat pesna :running wild:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by RikicaVoliAlexa pon srp 20, 2009 11:43 am

dan dan mi uljepsala moja drugarka... idemo zajedno na plazu cijeli dan :)) da uzivamo....
kiisss
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 30
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Tajna pon srp 20, 2009 11:53 am

Danas dan uljepšavam svojoj djevojčici, koja će prvi puta u svom životu biti bez mame koja putuje :car:
Znam da će se svi brinuti za nju najbolje kako znaju, ali budući da je još mala, slobodno ću reći - mama je mama.
Mislit ću na nju cijeli tjedan i nadam se da ću joj svojim pozitivnim mislima i brigom na daljinu, barem malo pomoći da bude ne jedan, nego 7 dana bez mame.

Poželjela bi onu pjesmu, koju sam zavoljela jer me podsjeća na nju. Nina moja, PRATIM TE innocentlove:



Pratim te, sve u korak
svaku stopu poljubim
svaku suzu, svaki uzdah osjetim
tu sam da ti nadu vratim
ako padnes da te uhvatim

Pratim te, i kad ne gledam
po koraku te znam
svaki drhtaj tvoga tijela osjecam
tu sam da ti nadu vratim
ako padnes da te uhvatim
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by RikicaVoliAlexa uto srp 21, 2009 12:35 pm

eh da meni makar moj decko hoce, uljepsati dan tako sto ce doci, ali tukac nece :(

ja cu ga sama sebi uljepsati, ode da uzivam :)

kissyyy
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 30
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Gost sri srp 22, 2009 4:52 am

moj drug from Belgia..... svaka mu cast :D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Tajna sub kol 15, 2009 7:19 pm

Dan uljepšavam Dei..

Dea, hvala ti što si sa mnom na meni izuzetnoj temi...hvala ti što si tako divna, i što su nam važne iste stvari.

Dea, puno pozitivnih misli ti šaljem :heart eyes: Uljepšala si mi dan, nenamjerno i spontano, pa ga i ja uljepšavam tebi. :baloon:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Sanjchi čet kol 27, 2009 10:02 pm

Meni je danas dan ulepsala Milizza, kao sto sam i na off - u rekla.
Mico, hvala ti sto si bila, dodji mi opet brzo :come here: online kiss
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Go Ka sub ruj 05, 2009 5:23 pm

Danas dan mi je ulepsala azar ... draga azar zelim i ja da ulepsam tvoj dan :come here:

Go Ka
Go Ka
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 4272
Location : Strumica/Makedonija =)
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Tajna čet ruj 10, 2009 2:32 pm

Vi koji ste ovaj dan dočekali sami, tužni ili nesretni,
želim da vam to bude zadnji takav dan... želim vam da u svojoj samoći nađete
mir, naučite cijeniti ljubav, čuvati je i njegovati...želim vam da u danima
koji dolaze, kad ne budete sami ili tužni, pomislite na one koji će tada biti u
takvom stanju, da im pošaljete ljubav koju tada osjetite, da im uputite mir...

Kad smo sretni ne mislimo na druge koji nisu, a trebali bi…zato svako toliko,
život nam donese djelić samoće ili tuge, tek toliko da ne budemo bahati i da
naučimo da ničeg nismo pošteđeni, da sve što se događa drugima, sutra se može
dogoditi i nama...

Zato vas, koji ste na danas tužni, vas koje je život nečim razočarao, vas
kojima osmijeh nije na licu, vas pozdravljam, vama upućujem osmijeh i poručujem
– sve ima svoje zašto… kad sve prođe, kad shvatite zašto je to tako, tad ne
zaboravite na one koji su tamo gdje ste vi možda jučer bili...

Neka vam današnji dan pronađe izgubljeni osmijeh :)
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот Empty Re: Uljepšaj mi dan / Разубави ми го денот

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.