Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

+23
Marina
Videna
exi
Zora
bikica
Galence
ggggg
Zoka
jasna
Sanjchi
anata
Gea
enisa
сонце
Keti
emili_ja
goca-ge
Tajna
caci*alex
sibilla
Anuska
Sophie
SoleSrbija
27 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by exi pet lip 19, 2009 9:54 am

Se lazam sebe
Cija si
Ljbavnik
Ostani
Ti si mi u krvi


A ostanatite pesni Jos ti se nadam , Voli me jos ovu noc,Vertigo,Vagabundo,Kao mornar.....ah Sole ,Sole ...kako mozese samo 5....

lele duri sega vidov deka sum ja zaboravila Tamara :insomnia:


Zadnja promjena: exi; pet lip 19, 2009 10:06 pm; ukupno mijenjano 1 put.
exi
exi

Female
Broj postova : 678
Location : skopje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by Videna pet lip 19, 2009 10:40 am

Cija si Nisam verovala da ce jos neko posle origunalne izvedbe ove pesme od jednog muzickog Maestra, otpevati ovu pesmu tako snazno i tako emotivno,i da ce u meni probuditi tako snazne emocije (steta Milica mu nije mogla paritati ni vokalno ni emotivno)

Se lazam sebe Veliki nastup,odlicni Makedonski duet (Aleksandar i Karolina),mlad momak siguran u sebe,siguran u svoje pevanje.Dominantna pojava na sceni, odmah je sakupio simpatije svih ljudi na Balkanu,zato je i dobio najvise glasova

Ti si mi u krvi Pesma koja je otpevana sa najsnaznijim emocijama,njegova izvedba je izvedba koja ce meni obeleziti ovu pesmu kao njegovu, Aleksandrovu, (original pesme, i Z.Colic su ovde izgubili trku).Za mene je ova pesma u njegovom izvodjenju postala pesma stoleca.

Tamara Ovu cu pesmu pomenuti zato sto je Aleksandar otpevao tako, kako B.Novkovic nikad nece moci jer i emotivno i vokalno nije na toj razini.

Voli me jos ovu noc Pesma koja je starija od naseg Aleksandra a on u duetu sa M.Perazic je otpevao tako da se ova pesma ponovo rodila,Aleksandrova obradai njegovo pevanje je dalo pesmi velicinu i od skromne pesmice napravilo PESMU.Koju emociju,koja njeznost i koju vokalnu glazuru je dobila ova pesma kada ju je otpevao nas PEVAC.
Ja bih dodala jos puno pesama jer meni je svaka njegova pesma otpevana njegovim barsunastim vokalom bila zaista POSEBNA.
NAS PEVAC u svakoj je pesmi nadmasio originalnog izvodjaca.Pa se pitam dali je mozda sada Aleksandrovo izvodjene tih pesama original ?(za mene je svakako).
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by Tajna pet lip 19, 2009 10:46 am

jasna je napisao/la:
(njegov pogled na 2:30 je nezaboravan, obožavam taj pogled more laugh )

Pogled koji govori: daj mali završi da ti ja pokažem kako se to radi :good job:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by Marina pet lip 19, 2009 1:00 pm

Videna, gledam tvoj top 5...i što reci nego da se slažem u potpunosti.

star

Samo evo moj redosljed:

1. Se lazam sebe
2. Voli me još ovu noć
3. Tamara
4. Čija si
5. Ti si mi u krvi
iiiiii
6. Ljubavnik :)
Marina
Marina

Female
Leo Broj postova : 196
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.02.2009

[Vrh] Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by goca-ge pet lip 19, 2009 11:25 pm

Ah taj klip, obozavam ga, zasto ne peva tu pesmu, neznam. Ali moram da stavim ovaj Aleksandrov sazaljujuci, ko bajagi naivan pogled. Siroti Danijel, bas se namucio. Inace ako je nesto za prvo mesto onda je to Vagabundo, definitivno, ali maler, nije je pevao na gali.

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Vagabundo
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by maya_m sub lip 20, 2009 5:13 pm

Evo mojih top 5 :

1. sa Karolinom - Se lazam sebe
Ovo sam morala da stavim na prvo mesto, jer je ovaj njegov nastup
presudan-tada sam primetila Aleksandra, da se izdvojio od svih ostalih i da
zaista ima nesto posebno u sebi i od tada me osvojio zauvek. Takodje, svidja mi
se kako zvuci sa Karolinom u duetu.

2. sa Goranom Karanom - Ostani
ja inace volim i Gorana Karana, tako da je ovo za mene bio fenomenalan duet!
Odlicni su bili obojica, Goran standardno, a Alex je uneo u pesmu neku
posebnu emociju.

3. sa Eminom Jahovic - Jos ti se nadam
Mislim da Aleksandru ova pesma odlicno lezi, i mnogo mi se vise svidja u ovoj
verziji, (koju inace i jedino slusam), nego sa Sasom Kovacevic.

4. sa Marinom Perazic - Voli me jos ovu noc
Ovaj nastup izdvajam narocito zbog scenskog nastupa, Alex tu izgleda predivno,
a i kao sto je i dobio pohvale, ovu pesmu je digao na visi nivo, s obzirom da
je u originalu Davor Tolja otpevao jako prosecno.

5. Tose - Cija si
Ova pesma Alexu definitivno lezi, uvek je jako dobro i emotivno otpeva.
Cula sam jos neke pevace koji su pokusali da otpevaju ovu pesmu,.. ne mogu
se meriti sa Aleksandrom.

Ni meni nije dovoljno ovih top 5....moram jos da dodam Vagabundo-G.Karan. Prava je steta sto je nije pevao na Gali ( i meni je jedan od omiljenih klipova-proba Alex & Danijel-Vagabundo). Takodje, pesma Tamara- vec je
nekako smatram kao da je Alexova pesma :) i Pjesmo moja- svidja mi se
u Alexovoj izvedbi......

maya_m

Broj postova : 28
Location : Beograd
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by Liliput ned lip 21, 2009 10:52 am

Trebalo bi da iskopiram kompletni Jasnin post, ali postavicu samo "top listu" more laugh

1. Vertigo
Fenomenalan nastup. Iako obozavam U2, kad je dobio ovu pjesmu, pitala sam se kako ce sve to zvucati, posto ovo nije mi neka pjesma za zivi nastup. I zvucalo je odlicno. Za scenski nastup nemam reci - apsolutno najbolji na svim galama. A Alexsandar definitivno izgleda i zvuci savrseno i u baladama i u rok pjesmama. Ja se iskreno nadam da nece dobiti etiketu "pjevac balade" i da ce pjevati bar nesto u rok fazonu.

2. Pjesmo moja
Da ne ponavljam Jasnine reci.

3. Ostani
Pravi primer da su saradnja i pozitivni stav "partnera" cesto odlucujuci kad se nastupa u duetu.

4. Se lazam sebe
Energija, sigurnost, sarm... Jos se pitam kako je to uspelo Aleksandru na prvom nastupu.

5. Cija si
Da nije Milica pet dana kukala kako je dobila "musku pjesmu", moglo bi ovo da bude najbolji duet na svim galama. Ovako je jedan od najboljih Alexovih nastupa. I opet ta energija...

Znam da je ovo "Top 5", ali moram jos malo iskomentirati ostale pjesme.
Rekla sam vec nekud, da nije bilo Alexa, nikad ne bi ni znala da postoji pjesma "Ljubavnik". Odlicno, lezerno, sigurno... Da nije bilo Alexa, odavno bi zaboravila i da je Marina Perazic ikad nesto pevala. "Tamaru" pjeva kao svoju pjesmu, necu vec ni komentirati kakva je razlika izmegju njega i Borisa. "Tako ti je mala moja..." - opet dokaz da mu savrseno leze energicnije pjesme.
I na kraju, "Skopje" - ko je pomislio da je ovo pjesma za pjevanje i dokazivanje pjevackih sposobnosti, pa je Aleksu dao da je pjeva. Svaka cast Vlatku S., on je odlicni gitarista, ali pjevac?!
Liliput
Liliput

Female
Aquarius Broj postova : 551
Age : 52
Location : Komsika na Sole
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by SoleSrbija čet lip 25, 2009 6:57 pm

Buduci da sam ja zena na raspustu, napravila sam kratku analizu ovih nasih licnih TOP lista.

Najcesce su se pojavljivale sledece pesme:

1. Se lazam sebe - 23 puta
2. Ostani - 17 puta
3. Ti si mi u krvi - 15 puta
4. Voli me jos ovu noc - 13 puta
5. Tamara - 12 puta
6. Cija si - 10 puta
7. Ljubavnik - 9 puta
8. Pjesmo moja
i Vertigo - 8 puta
9. Makedonija
i Jos ti se nadam - 6 puta
10. Makedonac :)) - 5 puta
11. Kao mornar
i Krasiva - 1 put


Kada bih za prvo mesto dala 5 glasova, a za peto 1 glas, nasa zajednicka TOP lista bi izgledala ovako:

1. Se lazam sebe 86
2. Ostani 59
3. Ti si mi u krvi 40
4. Ljubavnik 38
5. Voli me jos ovu noc 35
6. Tamara 31
7. Pjesmo moja 25
8. Vertigo 24
9. Cija si 20
10. Makedonija 15
11. Tako ti je mala moja kad ljubi Makedonac 14
12.Jos ti se nadam 11
13. Krasiva 4
14. Kao mornar 2
SoleSrbija
SoleSrbija

Female
Gemini Broj postova : 1406
Age : 49
Location : ALEXLAND
Registration date : 25.02.2009

[Vrh] Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by Zoka čet lip 25, 2009 7:25 pm

hehe dobra ti fora ovaa Sole star
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 38
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by Tajna čet lip 25, 2009 11:42 pm

Svaka čast Sole!

Vidi se da si na raspustu 😉
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by Sanjchi čet lip 25, 2009 11:52 pm

Sole, ti si genije. Super ti je ovo clapp clapp clapp
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by bikica sub lip 27, 2009 7:34 pm

Pozdraaaaav za Soleeeeeee... :love 053: :love 053: Sole, ovo ti je VRH :good job: :good job:
bikica
bikica

Female
Leo Broj postova : 1573
Age : 32
Location : Kumanovo
Registration date : 03.04.2009

[Vrh] Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by goca-ge sub lip 27, 2009 8:20 pm

Sole, slazem se. Ovo je znaci lista koju je ziri Aleksandrovki napravio.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by Zana 200 sub lip 27, 2009 9:02 pm

1.Se lazam sebe
2. Voli me jos ovu noc
3. Ljubavnik
4.Kao mornar
5.Vertigo

Zana 200

Female
Pisces Broj postova : 14
Age : 53
Location : Skopje, Makedonija
Registration date : 05.04.2009

[Vrh] Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by даша pon srp 06, 2009 12:01 pm

Evo da i ja konačno nešto iskomentarišem (što i nije moj običaj da radim javno...jer svoje komentare čuvam samo za sebe :lol 021: ). Još ranije sam napisala da ne želim uopšte da komentarišem njegov način interpretacije i stajling ...ali danas mi je nije takav dan...te iako mi je teško odabrati top 5 i iako bih mogla da menjam redosled poslednjih 4,5 pesama svakih 5 min. trenutno mi je, recimo, raspoloženje ovakvo:
1. Ostani - fantastična sigurnost nakon krize posle izvođenja Tajno moja...baš sam bila zabrinuta tih dana, a bilo je...malo je reći... fantastično;
2. Ljubavnik - tu sam ga ( koja slučajnost - kao i SONCE i Sole ) prvi put gledala na gali i čula kako peva!!!! Iskreno sam bila skroz zapanjena i zatečena svojom reakcijom te od tada nisam propuštala ni minut dnevnih emisija;
3.Voli me još ovu noć - prosečna (pre bih rekla nikakva) pesma koju ON neverovatno uzdiže...ta nežnost...emocija..ma sve što nam pokazuje izvodeći je ne može nikog da ostavi ravnodušnim;
4. Ti si mi u krvi - dovoljno je reći..ma kakav Čolić!!! Potpuno nov i daleko prijatniji doživljaj poznate pesme...njegov glas i njegov način interpretacije mi mnogo više leže u ovoj pesmi i uz ovaj text;
5. UUUU....sad je gusto....jaoooo...ma... Makedonija i Se lazam sebe moraju da dele 5. mesto... ne mogu drugačije -
Makedonija jer je izvođenje svakog delića sekunde prepuno emocija...ponosa...., a opet tako casual - ma ubitačna kombinacija (vrlo lako se ovo mogli naći i na drugom, trećem mestu), a Se lazam sebe - prva gala-prvo izvođenje, toliko dobro i sigurno, bez vidljive treme i opterećenja koje su mu kasnije, iz gale u galu, sve više nabijali;
posle idu... ma ne smem ni da pomišljam više..recimo Tamaru nisam nigde spomenula a morala bi biti u top 5... teško je izdvojiti samo 5 pesama...al, eto da završim ovaj moj ni malo stručan, ali lično moj, odabir!
даша
даша

Broj postova : 1497
Location : Srbija
Registration date : 07.05.2009

[Vrh] Go down

TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите - Page 2 Empty Re: TOP 5 Aleksandrovih nastupa sa Gala / Топ 5 на настапите на Александар од Галите

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.