Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek

+27
malena
enisa
dea
mina_8377
caci*alex
Miranda
**Reneesme**
Sanjchi
Зорана
iskra
Tajna
Gea
сонце
alexalex
emili_ja
Liliput
klimt
jasmina k
jasna
exi
sibilla
Anuska
Galence
Keti
Zoka
makisoul
Go Ka
31 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek - Page 3 Empty Re: Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek

Postaj by enisa pet tra 03, 2009 4:50 pm

Ima vise pjesama bez kojih ne mogu provesti dan,ali definotivno na prvo mjesto stavljam pjesmu "Tajno moja",a na drugo mjesto je Prljavo kazaliste i pjesma "Tu noc kad si se udavala"...

enisa

Pisces Broj postova : 163
Location : zivinice
Registration date : 13.03.2009

[Vrh] Go down

Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek - Page 3 Empty Re: Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek

Postaj by malena ned tra 05, 2009 1:18 pm

Definitivno Tose Proeski,Kazna moja si ti!
malena
malena

Female
Sagittarius Broj postova : 478
Age : 43
Location : Srbija
Registration date : 02.04.2009

[Vrh] Go down

Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek - Page 3 Empty Re: Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek

Postaj by makisoul ned tra 05, 2009 3:20 pm

Vec sam napisala neke od najdrazih pesama,ali ta lista se verovatno kod svih nas siri,tako da moram da dodam i pesmu Zlatni dan koju peva Bisera Veletanlic,a autor je Kornelije Kovac.Beskrajno mi je lepa ta pesma,aranzman,melodija,tekst i masivni glas Bisere,sve je savrseno skladno.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek - Page 3 Empty Re: Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek

Postaj by Zoka ned tra 05, 2009 4:18 pm

Thalia y avantura-no no no
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek - Page 3 Empty Re: Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek

Postaj by zezalica_z čet svi 21, 2009 3:57 pm

ne samo da svako razdoblje u zivotu prati neka odredjena pjesma, kod mene i trenutno raspolozenje diktira vrstu glazbe... pa , recimo...

-kad sam tugaljiva onda svakako Gibo, moze bilo sto
-kad pospremam pomaze mi Rammstein
-kad sam na netu onda nesto veselo, moze od Prljavaca, Valjka...
-kad se festa onda moze i Thompson...ma onda sve moze... i stari narodnjaci... :group hugg: drink

...i tako, tesko se odluciti za jednu...
zezalica_z
zezalica_z

Female
Broj postova : 14
Location : HR
Registration date : 15.04.2009

[Vrh] Go down

Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek - Page 3 Empty Re: Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek

Postaj by Gost sri lip 03, 2009 3:03 am

Nemozam da izdvojam edna :(:)

Tose-Guilty
Tose-Separate Ways
Scorpions-Still Loving You
Guns N' Roses-Don't Cry...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek - Page 3 Empty Re: Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek

Postaj by Gost sub lip 06, 2009 11:22 pm

Tose na prvom mestu ...... izvedba pesme Zajdi, zajdi... mislim da je to on najbolje mogao .....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek - Page 3 Empty Re: Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek

Postaj by RikicaVoliAlexa pon srp 20, 2009 11:28 am

sve Tosine pjesme....

Colonia i shorty- jos jedan zagrljaj.. placem svaki put uz to :(

https://www.youtube.com/watch?v=Ri-pIfGFb90
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 30
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek - Page 3 Empty Re: Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek

Postaj by Ivana Belova ;) pon oľu 22, 2010 10:02 pm

Gi ima mnogu no sepak naj naj mi e BELIVE od Dima Bilan...Tekstot e mnoguuu dobar ;) proud
Ivana Belova ;)
Ivana Belova ;)

Broj postova : 184
Location : ALEXLAND
Registration date : 18.03.2010

[Vrh] Go down

Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek - Page 3 Empty Re: Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek

Postaj by aLeX_92 ned tra 11, 2010 10:38 pm

Ima ih puno ali onako jedna ima za mene vrlo posebno znacenje: Karolina - Srescemo se opet :in love eyes:
aLeX_92
aLeX_92

Female
Gemini Broj postova : 44
Age : 31
Location : Srbija, Aleksinac
Registration date : 11.04.2010

[Vrh] Go down

Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek - Page 3 Empty Re: Песна што засекогаш ќе ви остане најдрага / Najdraža pjesma zauvijek

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.