Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

+20
mk_snajka
zezalica_z
SoleSrbija
даша
malena
**Reneesme**
Gea
Darija
Зорана
emili_ja
Lu_Lu13
makisoul
alex_fan
Galence
Keti
klimt
exi
Sophie
Zoka
Go Ka
24 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Darija čet oľu 26, 2009 9:32 pm

:oops: Ja ni sama ne znam na kojim sam sve forumima, ne mogu da popamtim samo nickname i passworde :lol 3: Tako, po potrebi sam se registrovala na razne forume, ali sam aktivna samo na Rafinom fan forum i evo sada ovde. :running wild: Kad dođem na net obevezno uključim oba foruma, Rafin i ovaj Aleksov. Mene je ovde pre svega oduševilo društvo na forumu, zaista ste specifični i veoma dobri :I love You:

Nije mi trebalo mnogo da se navučem na AB+ :you rock: emili, ja bih AB+ svrstala u grupu teških droga :Aleksandar:
Darija
Darija
ANĐEO FORUMA
ANĐEO FORUMA

Female
Broj postova : 413
Location : Srbija
Registration date : 17.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by emili_ja čet oľu 26, 2009 9:39 pm

Darija :love 053: zar nije istina :lol 021:
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by makisoul čet oľu 26, 2009 9:40 pm

"emili, ja bih AB+ svrstala u grupu teških droga"

Darija,potpuno se slazem sa tobom.Navucene 100% na AB plus.Aleks nam je ovo uradio :group hugg: i hvala mu za to.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Gea čet oľu 26, 2009 10:22 pm

Ovaj topic bi se mogao zvati i ˝što ste radili prije Aleksandra˝... :lol 021:
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by **Reneesme** sri tra 08, 2009 11:21 am

Što sam radila prije foruma ?? Eoo sada ce te da saznate ....
Stvarno sam bila na dosta foruma alii ovaj me najviše vuce jer ste svi PREDIVNI ljudi , plemeniti ste i eto tako sam ja postala proud

Pa evo pocela sam da gledam operaciju trijumf ... 1... Gala kada sam vidjel sve kandidate pocela sam da rasspravljam sa roditeljima i oni su to gledali i brat mome bratu je bio Nikola Paunovic mami, meni i tati je bio Aleksandar i tako pocela sam da gledam sve gale, jednostavno me je oborioo s nogu kada sam ga gledala a i slušala ostajala sam bez dahaaaaa.... I tako kada je operacija završilaa počela sam po internetu švrljatii o Ot i tako nađem onaj prije forum Operacija Trijumf Forum paaa eto do jednoga dana nisam prešla ovdije ..... I jako sam sretna zbog togaaaaaaaaa...........................
**Reneesme**
**Reneesme**

Female
Pisces Broj postova : 533
Age : 30
Location : Hrvatska - Sisak
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by malena čet tra 09, 2009 12:32 pm

Bila sam clan par foruma, koji su bili posveceni Toshi, i clan jednog roditeljskog foruma jer sam ponosna mama jedne devojcice :little angel: kada je pocela Operacija Trijumf svakog dana sam pratila na tv-u,navijala i glasala za Aleksandra,mog favorita,koji je i dan danas to ostao.Kasnije sam se ulogovala na forum OT,i svojim komentarima podrzavala Aleksa,a danas evo me na njegovom forumu,i veoma mi se dopada jer mislim da zraci pozitivnom energijom, kojoj vi doprinosite proud dance10
malena
malena

Female
Sagittarius Broj postova : 478
Age : 43
Location : Srbija
Registration date : 02.04.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by даша pet svi 08, 2009 3:11 pm

Već dugo, dugo vremena na mene ništa nije moglo da ostavi baš nikakav utisak. Nekako sam bila u stanju apatije (ili kako god). A onda je počela OT. Na moju nesreću ili pak sreću, nisam mogla pratiti LS inače bih bila totalno poslovno i privatno neupotrebljiva. I tako, sve se svelo na opsesivno čekanje i gledanje dnevnih emisija i gala i naravno glasanje, glasanje i glasanje ( za koga - pa naravno zna se zašto smo ovde :ole: ). Utisak koji je Alex ostavio na mene bio je toliko neopisivo snažan, jak, ma ne može se rečima opisati. Iskreno, zabrinula za svoje zdravlje 😕 misleći da sam u žešćoj krizi srednjih godina jer oko mene su sve isfolirani i umišljeni tzv. intelektualci :vomit: koji nisu imali razumevanja za moju potrebu da pričam o Alexu. Čim su me na poslu pre dva meseca priključili na ADSL prvo što sam otkucala bilo je naravno - Aleksandar Belov... počela sam jezditi internetom po prvi put; tako sam relativno skoro našla Vas i ovaj prekrasan forum i odusevila se te evo me ovde :cheer:
Molim Vas da mi oprostite na opširnosti, ali mnogo mi je lakše kad sam shvatila da sva ova nakupljena osećanja imam s kim podeliti :big hug:
даша
даша

Broj postova : 1497
Location : Srbija
Registration date : 07.05.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by SoleSrbija pet svi 08, 2009 4:46 pm

ДАША je napisao/la:Već dugo, dugo vremena na mene ništa nije moglo da ostavi baš nikakav utisak. Nekako sam bila u stanju apatije (ili kako god). A onda je počela OT. Na moju nesreću ili pak sreću, nisam mogla pratiti LS inače bih bila totalno poslovno i privatno neupotrebljiva. I tako, sve se svelo na opsesivno čekanje i gledanje dnevnih emisija i gala i naravno glasanje, glasanje i glasanje ( za koga - pa naravno zna se zašto smo ovde :ole: ). Utisak koji je Alex ostavio na mene bio je toliko neopisivo snažan, jak, ma ne može se rečima opisati. Iskreno, zabrinula za svoje zdravlje 😕 misleći da sam u žešćoj krizi srednjih godina jer oko mene su sve isfolirani i umišljeni tzv. intelektualci :vomit: koji nisu imali razumevanja za moju potrebu da pričam o Alexu. Čim su me na poslu pre dva meseca priključili na ADSL prvo što sam otkucala bilo je naravno - Aleksandar Belov... počela sam jezditi internetom po prvi put; tako sam relativno skoro našla Vas i ovaj prekrasan forum i odusevila se te evo me ovde :cheer:
Molim Vas da mi oprostite na opširnosti, ali mnogo mi je lakše kad sam shvatila da sva ova nakupljena osećanja imam s kim podeliti :big hug:

Daso, dobro ti nama dosla i nemoj nikad nizasta ovde da se izvinjavas, sve smo mi bar na trenutak osetile isto sto i ti... :come here:
SoleSrbija
SoleSrbija

Female
Gemini Broj postova : 1406
Age : 49
Location : ALEXLAND
Registration date : 25.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by malena sub svi 09, 2009 1:00 pm

Razumem te Daso jer sam se i ja nalazila u potpuno istoj situaciji,kao i ti.I dan danas okolina koja me okruzuje je ironicna kada spomenem ime Aleksandar Belov,ali jednostavno ne interesuje me sta drugi misle,jer ja obozavam Aleksandra i tako ce ostati bez obzira na sve. door: na ovaj forum gde vladaju samo pozitivne vibracijeAB+,i nemoj da se izvinjavas ni za sta,jer tu smo da bismo pisali i citali ono sto je napisano. :big hug:
malena
malena

Female
Sagittarius Broj postova : 478
Age : 43
Location : Srbija
Registration date : 02.04.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by zezalica_z čet svi 21, 2009 4:05 pm

sto sam radila prije ovog foruma?
pa, isla na posao, jela, spavala... isto sto i sad, samo sto sad sve to radim upola krace nego prije... sve osim jela, naravno :tissue cry:
zezalica_z
zezalica_z

Female
Broj postova : 14
Location : HR
Registration date : 15.04.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Gost sri lip 03, 2009 2:48 am

haha pred da bidam 4len na forumov...Definitivno kisnev na Facebook,Hi5 i Myspace :D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by mk_snajka pon srp 06, 2009 4:44 pm

evo da malo podignem temicu :DD
bila sam kod frendice malo smo se druzile :)
mk_snajka
mk_snajka

Female
Gemini Broj postova : 236
Age : 34
Location : Tijelom u Hrvatskoj, srcem u Makedoniji...<3
Registration date : 27.04.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by goca-ge pon srp 06, 2009 8:44 pm

Sta sam radila. Radila, radila i radila i ljutila se na one koji vise po internetu. Onda sam kad je poceo OT jednu trecinu monitora, a fala bogu 21 inca je, posvetila OT LS. Pa radi i gledaj. Naj smesnije je bilo kad bi studenti bili kod Pajevica i raspevavali se, i posto sam sama u kancelariji, kad bi neko usao zacudio bi se onom AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Onda je tu bio Oficijalni forum i svadje sa hejterima, i neko je spomenuo neoficijalni forum i ja ga potrazih i nadjoh vas. I eto, dobar deo dana vam posvecujem nasuprot zbunjenim pogledima ukucana i prijatelja. A ja, ja uzivam ovde. Neko je postavio temu, "dali ste zavisni...", pa jesam, priznajem.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by RikicaVoliAlexa sri srp 08, 2009 6:21 pm

ja? hm.... lutala po netu i trazila nesto vezano za Alexa :D
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 30
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Sanjchi sri srp 08, 2009 11:15 pm

RikicaVoliAlexa je napisao/la:ja? hm.... lutala po netu i trazila nesto vezano za Alexa :D
:lol 2: Sto mi je to poznato. :lol 021: Nisi jedina Rikice :hearts kiss:
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by mk_snajka čet srp 09, 2009 10:59 am

spavala :))))
mk_snajka
mk_snajka

Female
Gemini Broj postova : 236
Age : 34
Location : Tijelom u Hrvatskoj, srcem u Makedoniji...<3
Registration date : 27.04.2009

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by RikicaVoliAlexa sub srp 18, 2009 9:16 pm

Sanjchi_16 je napisao/la:
RikicaVoliAlexa je napisao/la:ja? hm.... lutala po netu i trazila nesto vezano za Alexa :D
:lol 2: Sto mi je to poznato. :lol 021: Nisi jedina Rikice :hearts kiss:

hehe znam :))
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 30
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by маневска <3 белов sub tra 24, 2010 5:54 pm

Se banjaav :bath tub: .. i sega si pijam :coffee1: i si odmaram na forum.. pa neli sabota e? nails
маневска <3 белов
маневска <3 белов

Female
Virgo Broj postova : 488
Age : 27
Location : Makedonija
Registration date : 19.04.2010

[Vrh] Go down

Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma? - Page 2 Empty Re: Што правевте пред да станете форумаши? / Sto ste radili prije foruma?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.