Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш

+12
ace...te sakam
Ana va
makisoul
**Reneesme**
beltina
сонце
aurelija
Darija
Go Ka
Galence
klimt
Tajna
16 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш - Page 2 Empty Re: Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш

Postaj by Zora pon svi 25, 2009 5:31 pm

Tajna je napisao/la:AKO SAM DOBRO RAZUMJELA

Ideš na

new post - video - ubaciš link klipa - ok - send

da li je to to?





Ne Tajna,toa so linkot za klipot go dadov samo kako primer, bidejki vaka kako sto si go postavila ti, mene ne mi uspeva. Inaku znam kako se postavuvaat klipovi i sliki, samo sto ne mi e vo funkcija cela gorna linija kaj sto se simbolive(ili kako uste se vika taa lenta). Ja prasuvav Goka i ne mozese da mi pomogne,nema vrska ke se popravi samo verojatno.
Zora
Zora

Female
Broj postova : 209
Location : Skopje-Mkd
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш - Page 2 Empty Re: Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш

Postaj by сонце pon svi 25, 2009 5:46 pm

Zora, toa e do tvojot kompjuter, ne do forumot. Napravi logout i probaj pak da se logiras.
сонце
сонце
Admin
Admin

Female
Broj postova : 1005
Location : Skopje, Makedonija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш - Page 2 Empty Re: Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш

Postaj by Zora pon svi 25, 2009 7:11 pm

СОНЦЕ je napisao/la:Zora, toa e do tvojot kompjuter, ne do forumot. Napravi logout i probaj pak da se logiras.

Nisto Sonce ni taka ne uspeva.A jas znam deka e do mojot kompjuter,ama se nadevav deka gresam,toa e verojatno posledica od internet stranata na Nox,haha. Sepak fala na obidot za pomos.
Zora
Zora

Female
Broj postova : 209
Location : Skopje-Mkd
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш - Page 2 Empty Re: Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш

Postaj by caci*alex sri svi 27, 2009 2:50 pm

Zosto koga se vklucuvam na forumot sekogas treba da se logiram?

Dali e do mojot kompjuter ili e nesto drugo?

Gi molam adminkite za odgovor.

pozdrav :group hugg:
caci*alex
caci*alex

Female
Broj postova : 682
Location : skopje
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш - Page 2 Empty Re: Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш

Postaj by сонце sri svi 27, 2009 2:54 pm

Voopsto ne moras da se logiras. Mozes da si vlezes kako obicen gostin :) .
сонце
сонце
Admin
Admin

Female
Broj postova : 1005
Location : Skopje, Makedonija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш - Page 2 Empty Re: Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш

Postaj by Tajna sri svi 27, 2009 3:03 pm

Da li imaš aplikaciju koja ti nudi da li želiš da zauvijek zapamti lozinku? Ako nemaš, onda je do tvog kompjutera.
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш - Page 2 Empty Re: Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш

Postaj by caci*alex sri svi 27, 2009 3:53 pm

Tajna ja do sada nisam imala problema,jednom se logiram i zapamti lozinku i kada i da se ukljucim nije imalo potrebe da se ponovo logiram.

A sada svako put kad se ukljucim trazi mi ponovo da se logiram,ipak je do mog kompjutera zato sto sad sam primetila da i na fb isto mi trazi ponovo logiranje.
Kako i da je hvala vam puno na odgovore :love 053: :come here: online kiss
caci*alex
caci*alex

Female
Broj postova : 682
Location : skopje
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш - Page 2 Empty Re: Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш

Postaj by Гост sri lip 03, 2009 7:13 pm

Zna li neko sajt na kom mogu da gledam filmove (strane!)?! Bas mi se gleda jedan film...
Hvala :hearts kiss:

Гост
Gost


[Vrh] Go down

Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш - Page 2 Empty Re: Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш

Postaj by Gost pet lip 05, 2009 9:34 pm

Dosla sam na jednu ideju... posto pravim slike... dosla sma na ideju da spojim alexovu sliku sa slikama korisnika ovog foruma... ali su mi potrebne slike vase... tj oni koji zele da budu na toj slici bi mogli da mi posalju pm ili da mi posalju link te slike..... ko hoce nikoga ne primoravam... :)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш - Page 2 Empty Re: Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш

Postaj by anata pet lip 05, 2009 9:59 pm

Milizza je napisao/la:Zna li neko sajt na kom mogu da gledam filmove (strane!)?! Bas mi se gleda jedan film...
Hvala :hearts kiss:
ako sakas da gi gledas filmovite online jas ja koristam stranata : www.momomesh.com
anata
anata

Female
Cancer Broj postova : 1677
Age : 31
Location : Bitola, Makedonija
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш - Page 2 Empty Re: Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш

Postaj by Гост pet lip 05, 2009 11:25 pm

anata je napisao/la:
Milizza je napisao/la:Zna li neko sajt na kom mogu da gledam filmove (strane!)?! Bas mi se gleda jedan film...
Hvala :hearts kiss:
ako sakas da gi gledas filmovite online jas ja koristam stranata : www.momomesh.com
Hvala, Anata! :love 053:

Гост
Gost


[Vrh] Go down

Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш - Page 2 Empty Re: Traži traži pa ćeš naći / Барај, барај, па ќе најдеш

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.