Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

+20
сонце
RikicaVoliAlexa
zezalica_z
[.CrnaVevericaa.]
malena
Zoka
Darija
Miranda
Зорана
dederaj
emili_ja
Galence
sibilla
klimt
alex_fan
Liliput
Tajna
makisoul
Go Ka
jasna
24 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by makisoul čet svi 28, 2009 12:10 pm

I to je bas tako Antigona! :amen:
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by RikicaVoliAlexa čet lip 25, 2009 2:43 pm

aaa ljudi ja neznam jeli sam se predstavila, a ne znam gdje ima ta tema, nisam odavno bila ovdje na forumu, pa tako da ne znam, pa da kazem ovdje, ja sam RIDVANA.... :) sad mislim da znate... veliki pozdrav.... :)
pusaa
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 29
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by makisoul čet lip 25, 2009 3:03 pm

RikicaVoliAlexa je napisao/la:aaa ljudi ja neznam jeli sam se predstavila, a ne znam gdje ima ta tema, nisam odavno bila ovdje na forumu, pa tako da ne znam, pa da kazem ovdje, ja sam RIDVANA.... :) sad mislim da znate... veliki pozdrav.... :)
pusaa

Pozdrav i tebi Ridvana.Kiss and big hug.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by RikicaVoliAlexa sub lip 27, 2009 3:26 pm

:) Hvala Makisoul, :come here: online kiss
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 29
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by сонце uto lip 30, 2009 4:09 pm

Zoka je napisao/la:http://www.sitel.com.mk/?ItemID=56686AF179169E44BCBC4E9BB3F542BB


29.06.2009, 21:02

ЛОШИТЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ ИМ ПРЕЧАТ НА СПАСУВАЧКИТЕ ЕКИПИ

МИСТЕРИОЗНО ИСЧЕЗНА АНЏЕЛИНА ЏОЛИ ЗАЕДНО СО СВОЈАТА ЈАХТА

Луксузна јахта потонала во близина на брегот на Сент Тропе, Франција, јави Медиа Фичер доцна попладнево. Пријавено е исчезнувањето на актерката Анџелина Џоли, која наводно била на јахтата.

Според медиумските информации, таа била на одмор на крстарење во приватната луксузна јахта. Француската морнарица повикот за спас го добила од 10 лица од јахтата, во близина на Сент Тропе.

Со помош на ГПС систем се пребарува околината каде јахтата потонала.

Но поради лошите временски услови и немирното море, спасувачките екипи морале да се повлечат и да ја прекинат потрагата.

Нема потврдени информации за преживеани, а спасувачките екипи се на стенд бај, во случај на подобрување на временските услови. Се верува дека избувнал пожар на палубата, како резултат на турбулентните води и високи ветришта кои предизвикале бранови.
сонце
сонце
Admin
Admin

Female
Broj postova : 1005
Location : Skopje, Makedonija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by Гост uto lip 30, 2009 5:27 pm

[.CrnaVevericaa.] je napisao/la:Pravilo 1: Ja sam uvek upravu!
Pravilo broj 2: Ukoliko nekad nisam upravu samo pogledaj pravilo broj 1!
:dancing: :running wild: :big hug: :ole: :group hugg:
Fino dete i fina pravila! :lol 021: :lol 021: :lol 021: :lol 021: :lol 021: :lol 021: :lol 021:

Гост
Gost


[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by sibilla čet srp 02, 2009 4:33 pm

Da se nasmeeme malku.... (ovde go staviv zatoa sto ne znaes kade)
Prezemeno od youtube kanalot ma Vukasin

sibilla
sibilla

Female
Gemini Broj postova : 380
Age : 38
Location : Skopje
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by rancika pon srp 27, 2009 2:50 pm

hahahahaha... hvala na videu... :)
rancika
rancika

Female
Scorpio Broj postova : 36
Age : 33
Location : Zenica
Registration date : 27.07.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by RikicaVoliAlexa čet srp 30, 2009 10:49 am

aaa kako je danas lijep i suncan dan :)) :happy sun:
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 29
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by Tajna čet srp 30, 2009 10:54 am

Tako bi to i trebalo zvučati :lol 021:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by RikicaVoliAlexa čet srp 30, 2009 10:57 am

Valjda :D :lol 2:
RikicaVoliAlexa
RikicaVoliAlexa

Female
Taurus Broj postova : 323
Age : 29
Location : BIH
Registration date : 04.05.2009

http://www.aleksandarbelov.blogger.ba

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by rancika ned kol 02, 2009 1:53 pm

pozz kako ste? :)
rancika
rancika

Female
Scorpio Broj postova : 36
Age : 33
Location : Zenica
Registration date : 27.07.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by Jelena:) pon sij 25, 2010 3:35 pm

e ovako zelim da vas obavestim da sam napravila FB profil samo za Aleksandrovke,da bih vas bolje upoznala.Ko zeli moze da me doda...

https://www.facebook.com/profile.php?ref=name&id=100000737918880 :) online kiss
Jelena:)
Jelena:)

Female
Libra Broj postova : 459
Age : 29
Location : Serbia
Registration date : 25.12.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by Tajna sub kol 14, 2010 2:16 pm

Ja imam novosti, imamo u kući malu macu. To je za mene bio velik korak, budući da sam se prije par godina očistila od dlaka, tanjurića, govana i malih mačića (imali smo godinama ženku).

I sada, na nagovor moje kćerke, stigla nam je jedna sivo bijela maca, zapravo mali mačak, bebica koja se trese i mijauče bez mame....Noć sam prespavala nekako, mačić je ne mijaukao cijelu noć, već vrištao i vapio za svojom mamom. Znam da je to proces, ali...

Sad sam se pretvorila u hodajući digitron, koliko će me koštati hrana za mačku, vidim ima neku upalu na očima...aha veterinar, a ima i buhe/buve, a trebala bi nabaviti i pijesak...osim toga, čekam da ponovo nagazim u mokro bar dvaput na dan, budući da je maca mala, i moram je učiti ispočetka svemu. Sva sreća pa nije pas da ju ne moram još i šetati.

By the way mačak, dobrodošao u naš topli - dosad čisti dom :melt:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by Sanjchi pet kol 20, 2010 10:14 pm

Tajna, poznato mi je to, imam i ja mackicu od skoro, mada nije tako mala, ima 4 meseca... I sada imamo problem sa buvama, a ona je jadna u depresiji posto smo je vodili na Dunav gde imamo vikendicu i tamo je uzivala, a sada je opet u stanu... :( Ali procice nju to brzo :)
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by goca-ge pet kol 20, 2010 10:42 pm

Sanjchi, ima anpula sa sredstvom protiv buva koje se stavljaju na potiljku, i ima ih u svim prodavnicama za miljenike. Samo treba da pitas koju kolicinu da stavis jer ti je maca mala.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by Tajna pet kol 20, 2010 11:23 pm

Maca dobro napreduje, sada već izmišlja šta će jesti :say what?: , deblja se i dobiva oblike prave debele mačkice, više nije onako slabašna i ne drhti. Ne boji se više nikoga, naravno, stalno mi je pod nogama, muž je najgori prema njoj, stao je par puta na nju, ali dobro, osim vriska, nije povrijeđena. Dobra je maca, ne dere se puno, spava skoro cijeli dan, ni ne znamo da je imamo osim kad je gladna.

Od moje početne sumnjičavosti...izgleda da će me maca uvjeriti u suprotno :rolleye:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by Sanjchi pet kol 20, 2010 11:51 pm

Znam Goco, koristimo mi prasak za buve ali mozda pokusam i sa ampulama :) A bilo bi dobro da nisu pocele ujedati i nas :say what?:
A Tajnice uzivaj... Mace su divne :) Ja kad zagrlim ovu moju malu krznenu lopticu sva se rastopim heartshape
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by Tajna sub kol 21, 2010 12:31 am

Cijeli život smo držali mačke, ali nikada nismo uspjeli istrebiti te štetočine. Da li uopće postoji mačka ili pas bez buhe? :insomnia:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by Sanjchi sub kol 21, 2010 1:01 am

Izgleda da ne :say what?: Gde ih samo nakupe? :insomnia:
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by goca-ge sub kol 21, 2010 5:27 pm

Prasak nije preporusljiv jer se macke lizu. Ampule su dobre jer stite duze vremena. Inace ima i kajsic za oko vrata, pa ako ti macka izlazi napolje, i to je dobro.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by Sanjchi sub kol 21, 2010 9:42 pm

Hvala Goco :wink kiss: Pokusacu sa tim :)
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате - Page 3 Empty Re: Pišite o bilo čemu / Пишувајте што сакате

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.