Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkanska estrada / Балканска естрада

+36
Boojan
Maki
даша
goki
aurelija
rancika
enisa
aazar
leva
shiny
Videna
caci*alex
sibilla
Viktoria
goca-ge
Galence
malena
Anuska
Zora
jasna
Zoka
Tajna
сонце
**Reneesme**
makisoul
Liliput
Go Ka
arena
Gea
SoleSrbija
Sophie
Sanjchi
Keti
emili_ja
lucky
beltina
40 posters

Stranica 4 / 16. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by jasna sri lip 24, 2009 12:44 am

Krah, odron i debakl.
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by goca-ge sri lip 24, 2009 1:27 am

Mozda se nekome ovo svidi, neznam. Ja kao najstarija na ovom forumu nepamtim vremena kad se ovo smatralo dobrom pesmom. Mozda da mi je majka ziva, mozda bi se njoj dopalo. Ovo je neki kompozitor koji je komponovao u neka davna, davna vremena. Pa jos tekst rodjendanski wink thumb
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea sri lip 24, 2009 1:42 am

Strašno ali s obzirom šta se sluša kod nas imam sa čim usporediti ovu pjesmu. Pjesma je u stilu Thomsona i na žalost takve stvari prolaze...
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by goca-ge sri lip 24, 2009 1:50 am

Zato sam i rekla "Mozda se nekome ovo svidi, neznam". Svaka roba ima svog kupca.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Viktoria sri lip 24, 2009 9:43 pm

beltina je napisao/la:Nova pesma Igora Cukrova. Jao meni se ne dopada. Sta to on peva trilere ili se mene tako cini :((((

http://www.zshare.net/audio/6171052446cf01e2/mjese
Ne samo trilera, josh i drugih bezveznih elemenata ima u ovoj pesmi. :help:

Samo bih da komentiram: bolje nikakva, nego ovakva pesma.

Jel se zna ko su autori?
Viktoria
Viktoria

Broj postova : 71
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Tajna čet lip 25, 2009 11:49 pm

Zamisli da pjesmu pjeva neka Huljićeva piskutava pjevačica i eto ti odgovora tko je autor.

Jasna, iako više puta ponovljena fraza, od srca si me nasmijala.

:lol 3: :lol 3: :lol 3:
Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Tajna čet lip 25, 2009 11:57 pm

Tajna
Tajna
Admin
Admin

Female
Taurus Broj postova : 2903
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 12.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by sibilla pet lip 26, 2009 5:35 pm

INTERVJU

Adnan Babajić: Vozač me je bez riječi odvezao kući u Živinice. Tek kada sam stigao kući, saznao sam da je tata imao infarkt!

http://www.svet.rs/clanak/adnan-babaji%C4%87-voza%C4%8D-me-je-bez-rije%C4%8Di-odvezao-ku%C4%87i-u-%C5%BEivinice-tek-kada-sam-stigao-ku%C4%87i-saznao-
sibilla
sibilla

Female
Gemini Broj postova : 380
Age : 38
Location : Skopje
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by goca-ge pet lip 26, 2009 6:13 pm

Danas sam pozitivno raspolozena i necu da napisem nista. Mozda sutra :ah surprise:
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Zoka pet lip 26, 2009 7:06 pm

sibilla je napisao/la:INTERVJU

Adnan Babajić: Vozač me je bez riječi odvezao kući u Živinice. Tek kada sam stigao kući, saznao sam da je tata imao infarkt!

http://www.svet.rs/clanak/adnan-babaji%C4%87-voza%C4%8D-me-je-bez-rije%C4%8Di-odvezao-ku%C4%87i-u-%C5%BEivinice-tek-kada-sam-stigao-ku%C4%87i-saznao-


What??????? :affraid: :affraid: :affraid:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul sub lip 27, 2009 1:34 am

http://suncaneskale.org/mp3/ljeto/02%20RODJENI%20SA%20GRESKOM-%20ANA%20MILICA%20I%20DANIJEL.mp3

http://suncaneskale.org/mp3/ljeto/08%20SRCE%20PLACE-ADNAN%20I%20KAJA.mp3

Pesme koje ce pevati Danijel, Milica i Ana na Suncanim skalama i pesma koju peva Adnan sa Kajom na istom festivalu.
Autor obe pesme je Emina Jahovic.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by SoleSrbija sub lip 27, 2009 1:47 am

Sta reci sem, nekima ovakve pesme stoje, a nekima stoje neke druge vanvremenske i vanprostorne pesme, zato sto su neki bas takvi pevaci :Aleksandar: star
SoleSrbija
SoleSrbija

Female
Gemini Broj postova : 1406
Age : 49
Location : ALEXLAND
Registration date : 25.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul sub lip 27, 2009 1:59 am

Meni se pesme ne dopadaju, Adnanova prepuna bljutave patetike, a Anina, namerno kazem Anina zato sto Danijel peva cela dva stiha,a Milica i manje od toga, je potpuno neupecatljiva i stvarno mi nije jasno zasto pesmu nisu dali samo Ani, kada ionako samo ona peva.
Danijel i Milica ce samo pozirati na festivalu, ali eto da se kaze, dobili pesmu i Milica i Danijel, a nigde ih nema.
thumb

Moram da dodam da je aranzman pesme ovog trija, sada, kada sam je cula ponovo, dobar i bas moderan, ali sve ostalo je potpuno bezveze.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by caci*alex sub lip 27, 2009 2:55 am

makisoul je napisao/la:Meni se pesme ne dopadaju, Adnanova prepuna bljutave patetike, a Anina, namerno kazem Anina zato sto Danijel peva cela dva stiha,a Milica i manje od toga, je potpuno neupecatljiva i stvarno mi nije jasno zasto pesmu nisu dali samo Ani, kada ionako samo ona peva.
Danijel i Milica ce samo pozirati na festivalu, ali eto da se kaze, dobili pesmu i Milica i Danijel, a nigde ih nema.
thumb

Moram da dodam da je aranzman pesme ovog trija, sada, kada sam je cula ponovo, dobar i bas moderan, ali sve ostalo je potpuno bezveze.

:agree: makisoul i meni se uopste ne dopaduju pesme :sorry: samo mogu da kazem ovo :vomit:
caci*alex
caci*alex

Female
Broj postova : 682
Location : skopje
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea sub lip 27, 2009 2:36 pm

Svaka čast Emini, lijepa žena i to sve ali pjesme mi se ne sviđaju, pogotovo ova Adnanova. To je naš Aleks trebao pjevat ako se ne varam, strašno :affraid: bolje da nije....
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Videna sub lip 27, 2009 2:57 pm

Ja mislim Gea da je hteo pevao bi je, ali ja licno mislim da je nije hteo,pa je Ado iskoristio. :think:
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by shiny sub lip 27, 2009 3:02 pm

generalno, i meni se obe pjesme ne svidjaju..mozda bi Adnanova malo vise prosla (bar kod meni) ali kako sto kaze Makisoul ne svidza mi se ta patetika u pjesmi...mozda bi se slusala neko vreme i onda pala u zaborav...

nije mi jasno zasto je Kaja stalno u kombinacii sa studentima...kome je obecano da ce snimiti pjesme, albume... Kaji il studentima?
Makar nemam sto zameriti Kaji, mislim da djevojka ima glas..samo mi nije jasno, kakve veze ima ona sa Emotionu, ona vec ima dvije pjesme (iako ne solo), a neko ni jedna solo, duo, trio, multi :)

ova druga pjesma mi je u fazonu Hejtera i stvarno se cudim zasto je bilo nuzno da je troje pjevaju :sorry:

kako su poceli, sto ih ne organizuji u jedan OT multi Bend, pa neka svi pjevaju zajedno....mislim ..ovo je vec postalo smesno :sorry:
shiny
shiny

Female
Broj postova : 277
Location : Skopje
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Gea sub lip 27, 2009 3:03 pm

Pa naravno da nije htio :) ne mogu ga zamisliti da takve pjesme pjeva, strašno...
Gea
Gea

Female
Pisces Broj postova : 879
Age : 53
Location : RIJEKA
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Videna sub lip 27, 2009 3:05 pm

E Kaja mu dodje nekako kao jagoda na slagu kada je potrebno da pesma dobije finocu.
Devojka peva dobro pa je koriste.
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Videna sub lip 27, 2009 3:07 pm

Gea i ja se slazem,meni ova pesma otpevana na ovaj nacin uopste se ne dopada.
Ja nisam je cak nijednom kompletno odslusala.
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by makisoul sub lip 27, 2009 3:22 pm

Evo ga i tekst pesme koju pevaju Ana, Danijel i Milica, za mene je ovo potpuno besmislen i haoticno napisan tekst.Tacno je naznaceno ko sta peva:

Milica:
Šta ti je
Šta si neraspoložen
Iskoristi sve
I uživaj svaki tren
Jer nije sve tako loše ko što čini se

Ana:
Šta ti je
Nisu valjda pare sve
Gdje je tu faktor inteligencije
Ni zvijezde se kao zvijezde nisu rodile
ho ho ho

Cure i Danijel:
Rodjeni sa greshkom dodjite u ovaj klub
samo nek se pije svako svakom kum i drug
rodjeni sa greshkom dodjite na radni stazh
da ce sutra biti bolje sve je lazh, sve je lazh(Milica)

Danijel:
e-e-e-e-e

Ana:
Šta ti je
Sreća se ne kupuje
Dobro je dok se dobro luduje

Milica:
Nema se
Može se da se ne tuguje

Cure i Danijel:
Rođeni sa greškom... refren 2x

Danijel:
Oslobodi se strahova
Kloni se kipova
Postoji samo jedan Bog
jedini Bog da te čuva

i opet: rođeni sa greškom....
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Zoka sub lip 27, 2009 4:07 pm

fuj ama je pesma :vomit: :vomit: :vomit:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by SoleSrbija sub lip 27, 2009 6:20 pm

makisoul je napisao/la:Evo ga i tekst pesme koju pevaju Ana, Danijel i Milica, za mene je ovo potpuno besmislen i haoticno napisan tekst.Tacno je naznaceno ko sta peva:

Milica:
Šta ti je
Šta si neraspoložen
Iskoristi sve
I uživaj svaki tren
Jer nije sve tako loše ko što čini se

Ana:
Šta ti je
Nisu valjda pare sve
Gdje je tu faktor inteligencije
Ni zvijezde se kao zvijezde nisu rodile
ho ho ho

Cure i Danijel:
Rodjeni sa greshkom dodjite u ovaj klub
samo nek se pije svako svakom kum i drug
rodjeni sa greshkom dodjite na radni stazh
da ce sutra biti bolje sve je lazh, sve je lazh(Milica)

Danijel:
e-e-e-e-e

Ana:
Šta ti je
Sreća se ne kupuje
Dobro je dok se dobro luduje

Milica:
Nema se
Može se da se ne tuguje

Cure i Danijel:
Rođeni sa greškom... refren 2x

Danijel:
Oslobodi se strahova
Kloni se kipova
Postoji samo jedan Bog
jedini Bog da te čuva

i opet: rođeni sa greškom....

Znate sta mi je najcrnje u svemu ovome? Plasim se da ce se mnogi naci u ovom nesrecnom stihu rodjeni sa greskom :insomnia:

Sreca te ima jos uvek nas koje smo bez greske :spray:
SoleSrbija
SoleSrbija

Female
Gemini Broj postova : 1406
Age : 49
Location : ALEXLAND
Registration date : 25.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by emili_ja ned lip 28, 2009 11:12 am

Emina Jahović očajna zbog slabog interesovnja za njen album
Autor: "Kurir"

Objavljeno: 27.06.2009 12:04


Pop pevačica Emina Jahović više je nego očajna zbog slabog interesovanja za njen poslednji album, kaže za "Kurir" izvor blizak pevačici. Emina je, naime, nedavno izdala novi materijal, a za izdavača je izabrala PGP RTS, čime se, ako je suditi po navodno veoma slaboj prodaji, nije ni najmanje usrećila. Podsećanja radi, Emina je prvenstveno pregovarala sa "Siti rekordsom", ne bi li ova izdavačka kuća stala iza njenog materijala, ali do dogovora nije došlo, jer je Penelope iz Novog Pazara imala posebne materijalne uslove za objavljivanje svog albuma, tačnije tražila je 60.000 evra, što je u "Sitiju" nije dobila. „Samo nekoliko dana kasnije, Jahovićka je otišla u PGP i potpisala ugovor sa tom izdavačkom kućom, koja je pre nešto više od mesec dana objavila njen album. Iako ne želi javno da priča o tome, Emina se veoma pokajala i pala u očaj, jer je interesovanje za album poražavajuće“, kaže za „Kurir“ izvor blizak pevačici, i dodaje da je promocija njenog albuma prilično loša. „Emina na javnom servisu može da se pojavi u pojedinim igrama na sreću što, ako je suditi po interesovanju, nije ni približno dovoljno. Ljudi nigde ne mogu da čuju njene pesme, osim na radiju "S", što je verovatno i osnovni razlog za slabo interesovanje".
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by jasna pon lip 29, 2009 1:18 am

Presušala sam obje pjesme. Srednja žalost.
Čujem da Ana pjeva najveći dio i sva sreća da su Danijelu dali samo zadnja 2-3 stiha jer je i to uspio zanarodnjačiti. Milica ionako ne zna pjevati. Ona će barem super izgledati na sceni pošto Ana ionako izgleda ko ružno pače kraj nje.

Adnan ne pjeva loše i kao da se trudi da zvuči pop, i nije tako loša pjesma (puno bolja od Mjesečara), ali ova Kaja....?! Strašno. Čisti narodnjački glas. Katastrofa. Pošto nemam pojma tko je ta ženska (osim što sam ju vidjela na nastupu s OT bandom) pretpostavljam da ona inače pjeva narodnjake?

Da je Aleks otpjevao tu pjesmu (obavezno bez ove narodnjače), kladim se da bi joj dao puno ljepši i bolji štih.

Inače, uopće ne kužim, u čemu je fora. Zar ne mogu napraviti jednu je*enu pjesmu bez barem malo primjesa folka? Mislim, koji su to retardi.
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Balkanska estrada / Балканска естрада - Page 4 Empty Re: Balkanska estrada / Балканска естрада

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 16. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.