Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Najlepsi" Aleksandrovi nastupi / "Најубави" настапи на Александар

+13
sibilla
goca-ge
Sanjchi
caci*alex
Zora
Zana 200
Anuska
emili_ja
сонце
Go Ka
Gea
Videna
SoleSrbija
17 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

"Najlepsi" Aleksandrovi nastupi / "Најубави" настапи на Александар - Page 2 Empty Re: "Najlepsi" Aleksandrovi nastupi / "Најубави" настапи на Александар

Postaj by goca-ge pon srp 06, 2009 8:31 pm

Da daso, odelo ne cini coveka ali govori o njemu. Ipak, sve je stvar ukusa, ali nimalo nebitna stvar kad se radi o nastupima i osobi koja je na udaru javnog misljenja. Po meni, stajling je nesto sto ce morati da doizgradi nas Alex i u tome ce mu kao svakoj zvezdi trebati strucna pomoc. Bilo je kod nas puno komentara za Aleksandrov nastup na Skopskom festivalu. Svi su istakli da je bio najbolje obucen i da mu je scenski nastup bio najbolji, sa cime se apsolutno slazem.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

"Najlepsi" Aleksandrovi nastupi / "Најубави" настапи на Александар - Page 2 Empty Re: "Najlepsi" Aleksandrovi nastupi / "Најубави" настапи на Александар

Postaj by lucky uto srp 07, 2009 11:58 am

E da, Goca, golema vistina e deka stajlingot odi raka pod raka so peenjeto ... koga slusam nekogo sakam i ona sto go gledam da mi e prijatno i vkusno ... imame bezbroj primeri na losi stajlinzi, losi vizuelni prikazuvanja, koi skale ili ne stavaat "oblace" nad dobrata izvedna ... a da ne zboram za nepodgotveni izjavi, t.e. odgovori vo stilot "ke ni kazete li koj evasiot fetis? - xxx kako rece? ... vasiot fetis? xxx kako molam? .... e toa se raboti sto se podgotvuvaat, ucat i sl. i ima posebno obuceni profesionalci koi se grizat za celokupniot imidz na estradnite umetnici ... a vo Makedonija i na Balkanot ? ... ne znam ... ama zato nas se ona sto nema da ne ubie - ne pravi posilni ... :ok ok:
lucky
lucky

Broj postova : 126
Location : Skopje
Registration date : 30.03.2009

[Vrh] Go down

"Najlepsi" Aleksandrovi nastupi / "Најубави" настапи на Александар - Page 2 Empty Re: "Najlepsi" Aleksandrovi nastupi / "Најубави" настапи на Александар

Postaj by даша uto srp 07, 2009 3:23 pm

Pa dobro...priznajem u pravu ste. Naravno, stilista je neizostavni deo skoro svake uspešne karijere...Al ja to, u vezi sa Alexom, gledam sasvim drugačije..više onako "majčinski"...ON je meni uvek divan, bez obzira u kojoj je fazi i u meni glasom i nastupom budi toliko emocija da mi, lično, kad ga čujem uopšte nije bitan stajling.
Pri tom naravno ne razmišljam o utisku koji ON ostavlja na druge koji ga slušaju a nisu sa našeg foruma, niti na one koji ga možda uopšte ne podržavaju...
U svakom slučaju iznela sam samo delić svog mišljenja koje je, uvek kada je Alexandar u pitanju prilično diskutabilno :lol 021: .
Takođe sam, pišući godinama samo i isključivo usko stručne radove ( koji ne da nisu pristupačni svakome nego su daleko daleko od ikakve normale) potpuno izgubila smisao da sastavim jednu običnu ili prosto proširenu a tako normalnu rečenicu u kojoj mogu da iskažem ono što stvarno mislim...
:big hug:
даша
даша

Broj postova : 1497
Location : Srbija
Registration date : 07.05.2009

[Vrh] Go down

"Najlepsi" Aleksandrovi nastupi / "Најубави" настапи на Александар - Page 2 Empty Re: "Najlepsi" Aleksandrovi nastupi / "Најубави" настапи на Александар

Postaj by Viktoria uto srp 07, 2009 7:15 pm

Dasho, meni se cini da savim uspesno sastavljas i malo duze postove, a kamo li prosto proshirene recenice, shto si pokazala vec svim onim sto si napisala otkako si ovde aktivna. :hearts kiss:

A moja top lista najlepsih nastupa nase star je slicna kako tvoja samo sto mi je na samom vrhu
1. Tajno moja , a potom slede
2. Makedonija
3. Tako ti je mala moja kad ljubi Makedonac
4. Jos ti se nadam
5. Ti si mi u krvi
Viktoria
Viktoria

Broj postova : 71
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

"Najlepsi" Aleksandrovi nastupi / "Најубави" настапи на Александар - Page 2 Empty Re: "Najlepsi" Aleksandrovi nastupi / "Најубави" настапи на Александар

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.