Aleksandar Belov - Fan Club i Forum / Александар Белов - Фан клуб и форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurovision 2009 - Moscow

+25
goca-ge
Videna
Galence
Anuska
Sanjchi
alexalex
alex_fan
maya_m
даша
Zoka
[.CrnaVevericaa.]
jasna
aurelija
сонце
Viktoria
ace...te sakam
arena
mk_snajka
SoleSrbija
makisoul
lepotica
aazar
Tajna
Go Ka
emili_ja
29 posters

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by emili_ja sub svi 16, 2009 12:24 pm

Konov rival o “Cipeli”

Komentari koji se tiču prolaska delegacije BiH i Hrvatske u finale Eurosonga se već mogu čuti. Za “naše” je još uvek rano - ko ili šta je razlog zbog kojeg se numera Marka Kona neće još jednom oriti Salom Olimpijski, možda nije ni važno.

Ipak, interesantno je da su pobedu Marka Kona na Beoviziji mnogi osporavali, a žiri, tekstopisci i fanovi “Cipele” žustro pravdali.

U sećanju nam je svima ostalo finalno veče domaćeg izbora za Eurosong kada su glasovi publike otišli momcima iz OT Benda, a glasovi žirija veselom zvuku harmonike i stilizovanim opancima.

Kako ocenjuje nastup srpske delegacije i za koga će glasati na finalnoj večeri koja će biti održana u subotu, 16. maja, pitali smo upravo “rivala” iz OT Benda, Nikolu Sarića.

“Oduševio sam se Konovim nastupom”, rekao je Sajko za MONDO čime je nedvosmisleno stavio do znanja da “rivaliteta” nema. “Žao mi je što nije prošao u finale, patriota sam, a i Marko mi je drug”, a onda pokušao i da objasni i razlog neprolaska Srbije u finale.

“Verujem da niko nije kriv za neprolazak. Uvek sam mislio da pesme ne mogu da se takmiče, a Eurosong je upravo to, takmičenje, ali takmičenje između nekadašnjih SFRJ i SSSR”.

Sarić je oduševljen nastupom finaliste Igora Cukrova: “Bolji nastup nego na Dori gde je imao par kikseva”, i priznaje da mu je on favorit.

“On mi je pre svvega prijatelj i navijaću za njega, a priznajem da mi je pažnju privukao predstavnik Grčke Sakis Ruvas. Njegova pesma i nastup su bili vrhunski”.
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by emili_ja sub svi 16, 2009 6:02 pm

Ribak i Sakis u borbi za tron
Autor: "Blic"

Objavljeno: 16.05.2009 10:09


Sudeći po kladionicama, „Evrosong” će se naredne godine održati u Norveškoj jer njihov predstavnik Aleksandar Ribak ima najviše šansi za pobedu na večerašnjoj finalnoj večeri u Moskvi. Pred samo finale situacija na kladionicama se drastično izmenila, te je tako sada Grčka na drugoj poziciji, a Velika Britanija treća, dok je Turska pala na četvrto mesto. Malo su smanjene i šanse grupe „Regina”, te su tako predstavnici BiH pali za dve pozicije na šesto mesto, dok su Hrvati, koji su bili najveće iznenađenje drugog polufinala, poslednji sa najmanje šansi za večerašnji trijumf. Zanimljivo je da su se u drugom polufinalu plasiralo mnogo više muških izvođača nego ženskih, a najveća iznenađenja među njima su Danci i Litvanci. Najveći favoriti ovogodišnjeg „Evrosonga” su svakako Aleksandar Ribak, koji izvodi pesmu „Fairytale”, te Sakis Ruvas, koji nastupa za Grčku i koji takođe ima velike šanse za trijumf, a koji je na konferenciji za novinare morao da objasni koliko će na plasman uticati činjenica da je veoma blizak sa jednim od ruskih sudija Filipom Korokovim. “Moje prijateljstvo sa Filipom počelo je mnogo pre „Evrovizije” i čvrsto verujem u njegov osećaj za pravdu", kazao je Sakis, a mi želimo da mu verujemo.
emili_ja
emili_ja

Female
Gemini Broj postova : 1813
Age : 53
Location : Kumanovo
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by Videna sub svi 16, 2009 10:41 pm

Go izgledav nastapot na Igor Cukrov i mnogu mi se dopadna.
Igor uspea da se pretstavi vo najdobro svetlo i ne e bitno kakov plasman ke ima vo finaleto,bitno e deka odlicno izgledase,odlicno zvucese i sevkupna ocenka odlicno.
Cestitki za hrvatskiot pretstavnik i kolega na nasiot Aleksandar.

Igor :good job: :toptop:
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by Videna sub svi 16, 2009 11:15 pm

Moram pofalbi da dadam za uste eden nas Balkanski pretstavnik odn.pretstavnikot na Bosna i Hercegovina grupata Regina.
Mojot vpecatok:Odlicen nastap,podobar od onoj sto go imaa na polufinaleto,odlicna pesna, se nadevam deka nekoj od nasite od Balkanot ke napravat dobar rezultat (Mislam na Hrvatska i Bosna).

:good job:
Videna
Videna

Female
Broj postova : 2502
Location : Skopje Mk
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by Zoka sub svi 16, 2009 11:39 pm

iGOR CUKROV-SIME go sakam za pobednik na evrovizija 2009 :cheer:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by Zoka ned svi 17, 2009 2:02 am

Norveška „Bajka” pobednik Evrovizije

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Alexribak

Pobednik Ribak iz Norveške (Foto AFP)


Predstavnik Norveške Aleksandar Ribak je pobednik najvećeg i najglamuroznijeg muzičkog festivala u Evropi „Pesme Evrovizije” održane u Moskvi.

Harizmatični violinista i pevač sa kompozicijom „Bajka” ubedljivo je osvojio publiku i stručne žirije zemalja učesnica, pa sa 387 glasova odvodi narednu Evroviziju u Oslo.

Drugo mesto zauzela je Johana, predstavnica Islanda, sa pesmom „Je li to istina”, koja je dobila 218 bodova, a treće pesma „Uvek” iz Azerbejdžana, u zvođenju dueta Ajsel i Araš sa 207 bodova.

Finalno takmičenje u „Olimpijskoj dvorani”, pred 20.000 posetilaca, spektakularnim šou programom u revijalnom programu otvorio je pobednik prošlogodišnje Pesme Evrovizije u Beogradu Dima Bilan, koji je Rusiji omogućio ulogu domaćina velikog spektakla prvi put od kako se održava Evrovizija.

Bilanov životni put , bajkovitu priču o dečaku koji je napustio kuću i nakon obilaska tri kontinenta vraća se kući ispričali su akrobate, žongleri i mali belokrilati anđeo koji je čuvao slavnog ruskog pevača dok je sletao na scenu da bi otpevao svoju pobedničku pesmu „Belive”.

Voditelji finalnog takmičenja ruska pevačica Alsu, koja je 2000. godine osvojila drugo mesto što je bio najbolji plasman Rusije do tada, i televizijski voditelj i glumac Ivan Urgant.

Pre nastupa finalista zahvalili su Beogradu na izvanredno organizovanoj Evroviziji i našim sjajnim voditeljima.

U finalnom nadmetanju za najbolju pesmu Evrope na velepenoj sceni od preko 1.000 kvadratnih metara izvedeno je 25 kompozicija, deset izabranih prve polufinalne večeri: Turske, Švedske, Izraela, Portugalije, Malte, Finske, Bosne i Hercegovine, Rumunije, Jermenije i Islanda.

Deset finalista izabranih druge polufinalne večeri kada je naš predstavnik Marko Kon pesmom „Cipela” ispao iz konkurencije - predstavnici Azerbejdžana, Hrvatske, Ukrajine, Litvanije, Albanije, Moldavije, Danske, Estonije, Norveške i Grčke i pet zemalja čiji su predstavnici direktno ušli u finale Evrovizije - Velika Britanija, Španija, Francuska, Nemačka i Rusija, kao prošlogodisnji pobednik.

Prvi put ove godine uveden je nov sistem glasanja na Evrosongu i po prvi put znak za početak glasanja dali su kosmonauti iz Međunarodne svemirske stanice.

Posle njihovog uključenja u program Evrovizije i odbrojavanja, o pobedniku su ravnopravno glasali sa po 50 procenata publika SMS glasovima i petočlani stručni žiri svake zemlje učesnice.

Novinarsku nagradu za najbolju kompoziciju dobili su predstavnici Bosne i Hercegovine grupa „Regina” za pesmu „Bistra voda” a za interpretaciju poznata pevačica Patrisija Kejs, francuski ambasador kulture.

Srbija je u izboru maksimalnih 12 bodova dodelila kompoziciji iz Bosne i Hercegovine.
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by Sanjchi ned svi 17, 2009 11:09 am

Videna je napisao/la:Go izgledav nastapot na Igor Cukrov i mnogu mi se dopadna.
Igor uspea da se pretstavi vo najdobro svetlo i ne e bitno kakov plasman ke ima vo finaleto,bitno e deka odlicno izgledase,odlicno zvucese i sevkupna ocenka odlicno.
Cestitki za hrvatskiot pretstavnik i kolega na nasiot Aleksandar.

Igor :good job: :toptop:
I meni se veoma dopao Igorov nastup. Imao je manje treme nego u polufinalu i sjajno se pokazao. Zaista iskrene cestitke i njemu a i Andrei koja je takodje bila fantasticna.
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Sto se tice Bosne i Hercegovine, nisam ni sumnjala da ce biti dobri. Ipak je to Regina. Njihov nastup mi je ostavio najveci utisak od svih finalista. Deveto mesto nije uopste los plasman, ali mislim da je takva pesma, takav nastup i sjajna Davorova interpretacija zasluzila da se nadje makar za 2 ili 3 pozicije vise.
U svakom slucaju cestitke Bosni i Hercegovini :toptop:
Sanjchi
Sanjchi

Pisces Broj postova : 1546
Age : 31
Location : Srbija - Pancevo
Registration date : 16.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by сонце ned svi 17, 2009 11:34 am

Prije svega, cestitke Norveskoj jer je i pjesma i pjevac i scenski nastup, sve komplet, odlicno. Ostali mi nisu ostavili neki poseban utisak. Bosna i Hercegovina, mozda. Ljepa kompozicija, bliska nasem balkanskom uhu. Hrvatska na zalost, ove godine nije poslala pravu pjesmu. Bas zbog toga i nije dobila puno poena iz Makedonije iako bas Makedonija uvijek daje visoke bodove Hrvatskoj.

U svakom slucaju, sledece godina saljemo naseg Stara, pa svima nama bice zanimlivije proud .
сонце
сонце
Admin
Admin

Female
Broj postova : 1005
Location : Skopje, Makedonija
Registration date : 13.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by jasna ned svi 17, 2009 12:43 pm

I’m in love with a fairytale...

Mene je mali baš osvojio i pjesmica mi je super. Pjevušim ju cijeli dan mada sam zapamtila samo taj jedan stih..
:music 4:

Samo se ne slažem da mali nema baš neki glas, mislim da je baš odličan.
jasna
jasna
Admin
Admin

Female
Broj postova : 2751
Location : haven
Registration date : 11.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by goca-ge ned svi 17, 2009 1:06 pm

Jasna, lepo si rekla, pesmica i zato je i ja prihvatam kao pobednika, jer nevolim eurosong kalup a smorena sam i od etno pristupa (nisam toliko protiv ako je dobro ali je provaljen fazon). Ma nije bas za neku sekiraciju, ipak je to samo eurosong od njega se ne postaje zvezda , osim Aba naravno, al oni su imali sta da daju i posle.

Ukusi su razliciti, eto meni ce bosanska ostai da je pjevusim. YU uvo moze da je oseti.
goca-ge
goca-ge

Female
Broj postova : 2034
Location : Skoplje
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by makisoul ned svi 17, 2009 8:00 pm

Evo moje liste Evrovizijskih nastupa u finalu koji su mi se najvise dopali:

1.Francuska(predivna sansona, ali nema zastareli prizvuk, nego savremeni i modernizovani aranzman i veoma sofisticiranu interpretaciju)

2.Norveska(veoma interesantna pesma, sa etno aranzmanom, ali u ovom slucaju odlicno uradjen i iako su mi se smucile etno varijante, u ovoj pesmi mi je sve uskladjeno fantasticno, a scenski nastup je upotpunio kompletni utisak)

3.Bosna i Hercegovina(ovaj sam nastup vec komentarisala, tako da necu sada ponovo)

4.Moldavia(eksplozivna energija na sceni, takodje fenomenalan etno aranzman i odlicna interpretacija)

5.Litvanija(divna balada bez sladunjavih elemenata i bez velike patetike, prirodno osecajno odpevana, veoma, urban aranzman i interpretacija)

6.Hrvatska(toliko mi je drago sto je Sime odpevao ponovo pesmu bez falseva, pa i pored toga sto pesma nije neka ekstra, moram da ga smestim u prvih deset, a dopalo mi se sto je bio bas emotivan i nije mu bio jedini cilj da pokaze svoje vokalne sposobnosti, na sta smo navikli kod njega, nego da na pravi nacin iznese pricu pesme)

7.Estonija(veoma zanimljiv aranzman i neobicna melodija pesme, kreiraju cudnu atmosferu na sceni i zbog toga ih biram u prvih deset)

8.Velika Britanija(perfektan vokal pevacice i lepa, klasicna balada, bez neke originalnosti, ali i pored toga, dopala mi se, prijalo mi je dok je slusam)

9.Portugal(volim fado muziku, mada je ova pesma razvodnjeni fado i pevacica je cak malo i falsirala, ali i pored toga dopao mi se nastup, ne bas u toj meri kao pravi fado, ali dovoljno da bude u mojih top 10 nastupa)

10.Jermenija(samo da nije onaj instrumentalni deo gde je previse za moj ukus orijentalnog prizvuka, ostatak pesme je veoma interesantan i inventivan i sto se tice aranzmana i melodije, a pevacice-hobotnice su imale fantasticno natpevavanje.

Primecujete da sam neke pesme izbrala zbog originalnosti i posebnosti, druge zbog odlicnih pevaca ili scenskog nastupa, neke zbog atmosfere i rasplozenje koje mi namecu.

Evroviziju posmatram kao manifestaciju zabavnog karaktera, to sam vec napisala u neki prethodni post i na moj sud ne utice iskljucivo vokalna sposobnost pevaca, nego i mnogi drugi elementi.


Zadnja promjena: makisoul; ned svi 17, 2009 11:46 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by Zoka ned svi 17, 2009 8:16 pm

На Next Time за влакно им избега финалето на Евровизија!

Иако Next Time и нивната песна Нешто што ќе остане на првата полуфинална вечер го освоија 10-то место, и практично влезот во финалето, ланските правила за десеттиот финалист на Евровизија да одлучува жирито, им оневозможија да се најдат меѓу најдобрите.

Таа привилегија ја доби Финска, иако беше дванаесетта на првата полуфинална вечер, додека во финалето убедливо беше последна!

На првото полуфинале Македонија имаше 45 гласа, а Финска 42!

Линкот ве води до комплетните резултати од првата полуфинална вечер на Евросонг 2009!

Уште помалерозна ситуација и се случи на Србија! Тие на второто полуфинале беа 10-ти, со освоени 60 поени, на жирито одлучи во финалето да оди Хрватска, која имаше 33 поени и беше 13!!!

Еве ја и листата од втората полуфинална вечер!
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by Zoka ned svi 17, 2009 8:19 pm

Евровизија в година се сели во Норвешка!

Со темата Fairytail, Alexander Rybak од Норвешка синоќа триумфираше на 54-то финале на Изборот за песна на Евровизија, што се одржа во Москва. Со вкупно 387 поени, Александар ја извојува убедливата победа за својата земја, оставајќи ги далеку зад себе претставниците на Исланд (218 поени) и Азербејџан (207), на второто и третото место.

Следуваа: Турција (177), Велика Британија (173), Естонија (129), Грција (120), Франција (107)...

Ова е една од најуверливите победи во историјата на Евровизија. Освен тоа, и кладилниците воопшто не згрешиле кога Норвешка ја издвојувале како најсериозен фаворит за победа. Значи, в година Евровизија повторно се сели во северниот дел на Европа...

Од поранешните ЈУ-републики, со 106 поени на деветтата позиција се најде групата Регина со песната Бистра вода, инаку претставници на Босна и Херцеговина, додека претставникот на Хрватска - Игор Цукров со песната Лијепа Тена освои 45 поени, доволни за 18-то место од вкупно 25 држави, колку што учествувале во финалето...

Како и двете полуфинални вечери, и финалето на Евровизија во Москва беше навистина гламурозно, и до сега невидено во долгата историја на оваа манифестација...
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by makisoul ned svi 17, 2009 8:30 pm



Moj definitivni favorit, ubedljivo najbolja pesma na Eurosongu za mene i primetila sam da nema klip pa ga postavljam.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by makisoul ned svi 17, 2009 8:39 pm



Primetila sam da nema klip i pesme koja je predstavljala Veliku Britaniju.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by makisoul ned svi 17, 2009 8:40 pm



Predstavnici Nemacke
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by makisoul ned svi 17, 2009 8:49 pm



Predstavnica Spanije Soraya, inace pobednica Spanske OT za 2005 godinu.
Nismo imali ove klipove pesama zemalja koje idu direktno u finale.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by aurelija ned svi 17, 2009 9:28 pm

Evo ovako-mojih top 5 pjesama sa ovogodisnje Evrovizije:

1. Makedonija(pjesma mi je super, a i Next time su simpaticni)
2. Bosna i Hercegovina(iako mi pomalo fali refren u ovoj pjesmi, Davorova interpretacija sve nadoknadjuje )
3. Danska(od onih koje nisu "nase" ova mi se najvise dopada)
4. Portugalija(interesantno)
5. Slovenija(samo da je malo vise teksta)

aurelija

Female
Broj postova : 155
Location : Bijeljina, Republika Srpska
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by makisoul ned svi 17, 2009 9:50 pm

Pogledajte ova dva veoma zanimljiva linka:

http://www.nacional.hr/clanak/58393/eurosong-norveska-ocekivano-premocno-pobijedila

http://blog.b92.net/text/9795/Eurosong%20se%20vraća%20u%20"Šengen"/

Na prvom linku su komentari i utisci svih nastupa na Evroviziji koje je napisao Hrvatski novinar Marko Custic.

Na drugom linku su prikazani glasovi koje su dobile sve zemlje koje su ucestvovale u obe polufinalne veceri, tacno rasporedjeni po drzavama kako su glasale.
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by aurelija pon svi 18, 2009 1:05 am

makisoul je napisao/la:Pogledajte ova dva veoma zanimljiva linka:

http://www.nacional.hr/clanak/58393/eurosong-norveska-ocekivano-premocno-pobijedila

http://blog.b92.net/text/9795/Eurosong%20se%20vraća%20u%20"Šengen"/

Na prvom linku su komentari i utisci svih nastupa na Evroviziji koje je napisao Hrvatski novinar Marko Custic.

Na drugom linku su prikazani glasovi koje su dobile sve zemlje koje su ucestvovale u obe polufinalne veceri, tacno rasporedjeni po drzavama kako su glasale.

Bas me nasmijao ovaj novinar, ali zanimljivo skoro u potpunosti se slazem sa njegovim misljenjem o pjesmama nastupima :)

aurelija

Female
Broj postova : 155
Location : Bijeljina, Republika Srpska
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by makisoul pon svi 18, 2009 1:45 am

Jeste @aurelija, veoma duhovito i uglavnom istinito vidjenje Evrovizijskih nastupa. :)
makisoul
makisoul

Female
Broj postova : 1301
Location : Srbija-Zajecar
Registration date : 15.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by Gost pon svi 18, 2009 12:20 pm

Meni je favorit bio Azerbejdzan...... Od Balkanskih drzava krivo mi je sto Next time nije prosao ali Cukrov mi je bio odlican..... Bosna mi je imala monotonu pesmu.... tipicna balada.....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by **Reneesme** pon svi 18, 2009 12:44 pm

jasna je napisao/la:I’m in love with a fairytale...

Mene je mali baš osvojio i pjesmica mi je super. Pjevušim ju cijeli dan mada sam zapamtila samo taj jedan stih..
:music 4:

Samo se ne slažem da mali nema baš neki glas, mislim da je baš odličan.

Također meni je fantasticna..
Cijeli je dan slušam i predivna mi je..

Igor je odlicno izveo Lijepu tenu , samo mi je jako žao zbog Makedonije ..
Bosna mi je isto jakooo dobra ali sve u svemu mi je NORVEŠKA predivna.....
E Alexander Rybak je presladak :) ( ipak ima ime ALEKSANDAR )
**Reneesme**
**Reneesme**

Female
Pisces Broj postova : 533
Age : 30
Location : Hrvatska - Sisak
Registration date : 18.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by Zoka pon svi 18, 2009 12:54 pm

Norveska Hrvatska Turcija i Azerbejdzan moi favoriti sakav Sime da pobedi od edna pricina ali ipak nikoj ne mu e kriv sto ne se vika ALEKSANDAR taka da bas mi e ubavo sto pobedi Aleksandar :running wild:
Zoka
Zoka

Female
Taurus Broj postova : 3544
Age : 37
Location : Strumica
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by alexalex pon svi 18, 2009 12:58 pm

Zoka je napisao/la:Norveska Hrvatska Turcija i Azerbejdzan moi favoriti sakav Sime da pobedi od edna pricina ali ipak nikoj ne mu e kriv sto ne se vika ALEKSANDAR taka da bas mi e ubavo sto pobedi Aleksandar :running wild:



hahahahaha....Zokooo, bas ubavo me iznasmea od sabajle :lol 021: :lol 021: :lol 021:
Moze ipak ima nesto u tvojava teorija za imeto Alexandar :)
Neka mu e so sreka na detevo....jas seuste zalam............ :sad 2: :sad 2: :sad 2:
(znaeme site za sto )
alexalex
alexalex

Female
Sagittarius Broj postova : 550
Age : 41
Registration date : 14.02.2009

[Vrh] Go down

Eurovision 2009 - Moscow - Page 5 Empty Re: Eurovision 2009 - Moscow

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.